WooCommerce - WooCommerce Payments - en to pl translation catalogue (1817 entries)

en:  — see <tclink>Terms and Conditions</tclink>
pl:  — zob. <tclink>Warunki korzystania z usługi</tclink>

en: $1M - $20M
pl: 1–20 mln USD

en: $20M - $100M
pl: 20–100 mln USD

en: $250k - $1M
pl: 250 000–1 mln USD

en: %1$f%% + %2$s per transaction
pl: %1$f%% + %2$s na transakcję

en: %1$s %2$s card
pl: karta %1$s %2$s

en: %1$s %2$s requires <strong>%3$s %4$s</strong> or greater to be installed (you are using %5$s).
pl: Usługa %1$s %2$s wymaga zainstalowania <strong>%3$s %4$s</strong> albo nowszej wersji (aktualnie używasz wersji %5$s).

en: %1$s ending in %2$s
pl: %1$s kończąca się na %2$s

en: %1$s gives your store flexibility to accept credit cards, debit cards, and Apple Pay. Enable popular local payment methods and other digital wallets like Google Pay to give customers even more choice.<br/><br/>
    			By using %1$s you agree to be bound by our <tosLink>Terms of Service</tosLink>  and acknowledge that you have read our <privacyLink>Privacy Policy</privacyLink>
pl: Dzięki usłudze %1$s Twój sklep może akceptować płatności kartami kredytowymi i debetowymi oraz za pomocą usługi Apple Pay. Akceptuj popularne lokalne metody płatności oraz inne portfele cyfrowe, np. Google Pay, aby dać klientom jeszcze większy wybór.<br/><br/>
    			Korzystając z usługi %1$s, akceptujesz nasze <tosLink>Warunki korzystania z usługi</tosLink>  i potwierdzasz zapoznanie się z treścią naszej <privacyLink>Polityki prywatności</privacyLink>.

en: %1$s is not a valid date for format %2$s.
pl: %1$s nie jest prawidłową datą dla formatu %2$s.

en: %1$s is not a valid redirect URL. Use a URL in the allowed_redirect_hosts filter.
pl: %1$s nie jest prawidłowym adresem URL przekierowania. Użyj adresu URL w filtrze allowed_redirect_hosts.

en: %1$s not found in array
pl: W tablicy nie znaleziono obiektu o ID %1$s

en: %1$s requires %2$s to be enabled. Please remove the <code>woocommerce_admin_disabled</code> filter to use %1$s.
pl: Usługa %1$s wymaga włączenia %2$s. Usuń filtr <code>woocommerce_admin_disabled</code>, aby korzystać z usługi %1$s.

en: %1$s requires <a>%2$s</a> to be installed and active.
pl: Usługa %1$s wymaga zainstalowania i aktywacji <a>%2$s</a>.

en: %1$s requires <strong>%2$s %3$s</strong> or greater to be installed (you are using %4$s).
pl: Usługa %1$s wymaga zainstalowania <strong>%2$s %3$s</strong> lub nowszej wersji (używasz wersji %4$s).

en: %1$s requires <strong>WordPress %2$s</strong> or greater (you are using %3$s).
pl: Usługa %1$s wymaga zainstalowania <strong>WordPress%2$s </strong> lub nowszej wersji (używasz wersji %3$s).

en: %1$s was added to your <a>%2$s deposit</a>.
pl: %1$s dodano do Twojej <a>%2$s płatności częściowej</a>.

en: %1$s was deducted from your <a>%2$s deposit</a>.
pl: %1$s odliczono z Twojej <a>%2$s płatności częściowej</a>.

en: %1$s was subtracted from your <a>%2$s deposit</a>.
pl: %1$s odjęto od Twojej <a>%2$s wpłaty</a>.

en: %1$s. See <a href="%2$s">dispute overview</a> for more details.
pl: %1$s. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z <a href="%2$s">przeglądem sporów</a>.

en: %1$sThere was an issue saving your product!%2$s A subscription product's billing period cannot be longer than one year. We have updated this product to renew every %3$s.
pl: %1$sPodczas zapisywania produktu wystąpił błąd.%2$s Okres rozliczeniowy subskrypcji nie może być dłuższy niż rok. Zaktualizowaliśmy ten produkt, aby odnawiał się co %3$s.

en: %1$sThere was an issue saving your variations!%2$s A subscription product's billing period cannot be longer than one year. We have updated one or more of this product's variations to renew every %3$s.
pl: %1$sPodczas zapisywania wersji wystąpił problem.%2$s Okres rozliczeniowy subskrypcji nie może być dłuższy niż rok. Zaktualizowaliśmy wersję lub wersje produktu tak, by odnawiała(-y) się co %3$s.

en: %d day | %d days
pl[0]: %d dzień
pl[1]: %d dni
pl[2]: %d dni

en: %d days
pl: %d dni

en: %d hours
pl: %d godzin

en: %d minutes
pl: %d minut

en: %d seconds
pl: %d sekund

en: %s %s %s additional %s, so {{strong}}we'll add %s to your store{{/strong}}. You can view & manage currencies later in settings.
pl: %s %s %s dodatkowe %s, więc {{strong}}dodamy %s do Twojego sklepu{{/strong}}. Możesz wyświetlać waluty i zarządzać nimi w ustawieniach.

en: %s Balance
pl: Saldo %s

en: %s Multi-Currency feature flag setting.
pl: Ustawienie flagi funkcji wielu walut usługi %s.

en: %s Safe Mode
pl: Tryb bezpieczny usługi %s

en: %s Subscription ID
pl: ID subskrypcji usługi %s

en: %s Subscriptions feature flag setting.
pl: Ustawienie flagi funkcji subskrypcji usługi %s.

en: %s bank account descriptor to be displayed in customers' bank accounts.
pl: Deskryptor konta bankowego usługi %s wyświetlany na rachunkach bankowych klientów.

en: %s cannot be enabled at checkout. Click to expand.
pl: Nie można włączyć metody płatności %s przy realizacji zamówienia. Kliknij, aby rozwinąć.

en: %s connection successfully transferred
pl: Pomyślnie przeniesiono połączenie usługi %s

en: %s currency added | %s currencies added
pl[0]: Dodano %s walutę
pl[1]: Dodano %s waluty
pl[2]: Dodano %s walut

en: %s day left | %s days left
pl[0]: Pozostał %s dzień
pl[1]: Pozostało %s dni
pl[2]: Pozostało %s dni

en: %s docs
pl: Dokumenty %s

en: %s enables you to start processing payments right away.
pl: %s umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie przetwarzania płatności.

en: %s is currently powering multiple popular payment methods on your store. Without it, they will no longer be available to your customers which may {{strong}}influence conversions and sales on your store.{{/strong}}
pl: %s to usługa oferująca obecnie wiele popularnych metod płatności dla Twojego sklepu. Bez niej Twoi klienci nie będą już mogli z nich korzystać, co może {{strong}}wpłynąć na konwersję i sprzedaż w Twoim sklepie.{{/strong}}

en: %s is in test mode.
pl: Usługa %s jest w trybie testowym.

en: %s is missing a connected WordPress.com account. Some functionality will be limited without a connected account.
pl: W usłudze %s brak połączonego konta WordPress.com. Bez połączonego konta niektóre funkcje będą ograniczone.

en: %s is not a supported currency for payments.
pl: %s nie jest obsługiwaną walutą płatności.

en: %s is not a valid Stripe identifier
pl: %s nie jest prawidłowym identyfikatorem Stripe

en: %s is not a valid username.
pl: %s nie jest prawidłową nazwą użytkownika.

en: %s is not available to your customers when the "manual capture" setting is enabled.
pl: Metoda płatności %s jest niedostępna dla klientów, gdy jest włączone ustawienie „ręczne pobieranie”.

en: %s not found in array
pl: Nie znaleziono %s w tablicy

en: %s refund was attempted but failed due to %s
pl: Podjęto próbę zwrotu o wartości %s, która nie powiodła się z powodu %s

en: %s service fee
pl: Opłata za usługę %s

en: %s service fee:
pl: Opłata za usługę %s:

en: %s test mode setting.
pl: Ustawienie trybu testowego usługi %s.

en: %s was in test mode when this order was placed. | %s was in test mode when these orders were placed.
pl[0]: Usługa %s była w trybie testowym, gdy to zamówienie zostało złożone.
pl[1]: Usługa %s była w trybie testowym, gdy te zamówienia zostały złożone.
pl[2]: Usługa %s była w trybie testowym, gdy te zamówienia zostały złożone.

en: %s will be added to a future deposit.
pl: %s zostanie dodana do przyszłej płatności częściowej.

en: %s will be deducted from a future deposit.
pl: %s zostanie odliczona od przyszłej płatności częściowej.

en: %s will be subtracted from a future deposit.
pl: %s zostanie odjęte od przyszłej wpłaty.

en: %s won't be visible to your customers until you provide the required information. Follow the instructions sent by our partner Stripe to %s.
pl: Klienci nie zobaczą %s, dopóki nie dostarczysz wymaganych informacji. Postępuj zgodnie z instrukcjami przesłanymi przez naszego partnera, firmę Stripe, do %s.

en: %s: Terms of Service
pl: Warunki korzystania z usługi %s

en: &#x1F6AB; A payment of %1$s was <strong>blocked</strong> by one or more risk filters.<br><br><a>View more details</a>.
pl: &#x1F6AB; Płatność %1$s została <strong>zablokowana</strong> przez co najmniej jeden filtr ryzyka.<br><br><a>Wyświetl więcej szczegółów</a>.

en: &#x26D4; A payment of %1$s was <strong>held for review</strong> by one or more risk filters.<br><br><a>View more details</a>.
pl: ⛔ Płatność %1$s została <strong>wstrzymana do weryfikacji</strong> przez co najmniej jeden filtr ryzyka.<br><br><a>Wyświetl więcej szczegółów</a>.

en: (%f%% discount)
pl: (zniżka %f%%)

en: (%s day left) | (%s days left)
pl[0]: (pozostał %s dzień)
pl[1]: (pozostało %s dni)
pl[2]: (pozostało %s dni)

en: (Last day today)
pl: (Dzisiaj ostatni dzień)

en: *See <a>Terms and Conditions</a> for details.
pl: * Szczegółowe informacje można znaleźć w <a>Warunkach korzystania z usługi</a>.

en: , and
pl:  oraz

en: 1 – 3 months
pl: 1–3 miesiące

en: 1-click checkout button sizes.
pl: Rozmiary przycisków realizacji transakcji za pomocą jednego kliknięcia.

en: 1-click checkout button themes.
pl: Motywy przycisków realizacji zamówienia za pomocą jednego kliknięcia.

en: 1-click checkout button types.
pl: Typy przycisków realizacji zamówienia za pomocą jednego kliknięcia.

en: 135 different currencies and local payment methods
pl: 135 różnych walut i lokalnych metod płatności

en: 3 – 6 months
pl: 3–6 miesięcy

en: 6+ months
pl: Ponad 6 miesięcy

en: : Evidence file was not uploaded
pl: : nie wysłano pliku z dowodami

en: <a1>Update %1$s</a1> <strong>(recommended)</strong> or manually re-install <a2>a previous version</a2> of %2$s.
pl: <a1>Zaktualizuj %1$s</a1> <strong>(zalecane)</strong> lub ręcznie zainstaluj ponownie <a2>poprzednią wersję</a2> %2$s.

en: <a>Learn more</a>.
pl: <a>Dowiedz się więcej</a>

en: <big>%s</big> of %s
pl: <big>%s</big> z %s

en: <big>%s</big> of %s minimum
pl: <big>%s</big> z min. %s

en: <strong>Fee details:</strong>
pl: <strong>Szczegóły opłaty:</strong>

en: <strong>Notice:</strong> It appears that your 'wp-config.php' file might be using dynamic site URL values. Dynamic site URLs could cause %s to enter Safe Mode. <dynamicSiteUrlSupportLink>Learn how to set a static site URL.</dynamicSiteUrlSupportLink>
pl: <strong>Uwaga:</strong> wygląda na to, że plik „wp-config.php” może używać dynamicznych wartości URL witryny. Dynamiczne adresy URL witryny mogą spowodować przejście usługi %s do trybu awaryjnego. <dynamicSiteUrlSupportLink> Dowiedz się, jak ustawić statyczny adres URL witryny.</dynamicSiteUrlSupportLink>

en: <strong>Test mode:</strong> use the test VISA card 4242424242424242 with any expiry date and CVC, or any test card numbers listed <a>here</a>.
pl: <strong>Tryb testowy:</strong> użyj testowej karty VISA o numerze 4242424242424242 z dowolną datą ważności i kodem CVC, albo dowolnej karty testowej z <a>tej listy</a>.

en: <strong>Test mode:</strong> use the test VISA card 4242424242424242 with any expiry date and CVC. Other payment methods may redirect to a Stripe test page to authorize payment. More test card numbers are listed <a>here</a>.
pl: <strong>Tryb testowy:</strong> użyj testowej karty VISA o numerze 4242424242424242 z dowolną datą ważności i kodem CVC. Inne metody płatności mogą przekierować do strony testowej Stripe w celu autoryzacji płatności. Więcej testowych numerów kart kredytowych znajduje się na <a>tej liście</a>.

en: <strong>Test mode:</strong> use the test account number 000123456. Other payment methods may redirect to a Stripe test page to authorize payment. More test card numbers are listed <a>here</a>.
pl: <strong>Tryb testowy:</strong> użyj testowego numeru konta 000123456. Inne metody płatności mogą przekierować do strony testowej Stripe w celu autoryzacji płatności. Więcej testowych numerów kart można znaleźć <a>tutaj</a>.

en: <strong>Test mode:</strong> use the test account number AT611904300234573201. Other payment methods may redirect to a Stripe test page to authorize payment. More test card numbers are listed <a>here</a>.
pl: <strong>Tryb testowy:</strong> użyj testowego numeru konta AT611904300234573201. Inne metody płatności mogą przekierować do strony testowej Stripe w celu autoryzacji płatności. Więcej testowych numerów kart można znaleźć <a>tutaj</a>.

en: <strong>You have reached the deposit threshold of $5,000.00. Please verify your bank account now to reactivate payments.</strong> Your customers can no longer make purchases on your store until your account is verified.
pl: <strong>Osiągnięto limit wpłat wynoszący 5000,00 USD. Zweryfikuj rachunek bankowy już teraz, aby ponownie aktywować płatności.</strong> Klienci nie będą mogli realizować płatności w Twoim sklepie, dopóki Twoje konto nie zostanie zweryfikowane.

en: <title>Customer currency</title> <rule /> <filter />
pl: <title>Waluta klienta</title> <rule /> <filter />

en: <title>Date</title> <rule /> <filter />
pl: <title>Data</title> <rule /> <filter />

en: <title>Device type</title> <rule /> <filter />
pl: <title>Typ urządzenia</title> <rule /> <filter />

en: <title>Loan</title> <rule /> <filter />
pl: <title>Pożyczka</title> <rule /> <filter />

en: <title>Type</title> <rule /> <filter />
pl: <title>Typ</title> <rule /> <filter />

en: A %s payment method was not provided
pl: Nie podano usługi %s jako metody płatności

en: A CSS hex color value representing the primary branding color for this account.
pl: Wartość szesnastkowa koloru CSS reprezentująca podstawowy kolor marki w przypadku tego konta.

en: A CSS hex color value representing the secondary branding color for this account.
pl: Wartość szesnastkowa koloru CSS reprezentująca dodatkowy kolor marki w przypadku tego konta.

en: A capture of %1$s <strong>failed</strong> to complete using %2$s (<a>%3$s</a>).
pl:  <strong>Nie udało się</strong> ukończyć przechwycenia %1$s za pomocą %2$s (<a>%3$s</a>).

en: A copy of a service agreement or documentation for the disputed payment.
pl: Kopia umowy o świadczenie usługi lub dokumentacji spornej płatności.

en: A currency switcher is also available in your widgets.
pl: Przełącznik walut jest także dostępny w widżetach.

en: A currency switcher is also available in your widgets. <linkToWidgets>Configure now</linkToWidgets>
pl: W widżetach dostępny będzie także przełącznik walut. <linkToWidgets>Skonfiguruj teraz</linkToWidgets>

en: A customer saved payment method was not selected for this order.
pl: Dla tego zamówienia nie wybrano metody płatności zapisanej przez klienta

en: A description of the product or service and any relevant details on how this was presented to the customer at the time of purchase.
pl: Opis produktu lub usługi i wszelkie ważne szczegóły dotyczące sposobu prezentacji klientowi produktu lub usługi w momencie zakupu.

en: A justification for why the customer's subscription was not canceled.
pl: Wyjaśnienie, dlaczego subskrypcja klienta nie została anulowana.

en: A logo id for the account that will be used in Checkout
pl: Identyfikator logo konta, które będzie używane podczas realizacji zamówienia

en: A payment of %1$s <strong>failed</strong> to complete because of too many failed transactions. A rate limiter was enabled for the user to prevent more attempts temporarily.
pl: Płatność %1$s <strong>nie powiodła się</strong> z uwagi na zbyt wiele nieudanych transakcji. Czasowo włączono ograniczenie kursu dla użytkownika, aby zapobiec kolejnym próbom.

en: A payment of %1$s <strong>failed</strong> to complete with the following message: <code>%2$s</code>.
pl: Płatność zakończona %1$s <strong>niepowodzeniem</strong> z następującym komunikatem: <code>%2$s</code>.

en: A payment of %1$s <strong>failed</strong> using %2$s (<a>%3$s</a>).
pl: Płatność %1$s za pomocą usługi %2$s <strong>nie powiodła się</strong> (<a>%3$s</a>).

en: A payment of %1$s <strong>failed</strong>. %2$s
pl: Płatność %1$s <strong>zakończona niepowodzeniem</strong>. %2$s

en: A payment of %1$s was <strong>authorized</strong> using %2$s (<a>%3$s</a>).
pl: Płatność %1$s została <strong>autoryzowana</strong> za pomocą usługi %2$s (<a>%3$s</a>).

en: A payment of %1$s was <strong>started</strong> using %2$s (<code>%3$s</code>).
pl: Płatność %1$s została <strong>rozpoczęta</strong> za pomocą usługi %2$s (<code>%3$s</code>).

en: A payment of %1$s was <strong>successfully captured</strong> using %2$s (<a>%3$s</a>).
pl: Płatność w wysokości %1$s została <strong>przechwycona</strong> za pomocą usługi %2$s (<a>%3$s</a>).

en: A payment of %1$s was <strong>successfully charged</strong> using %2$s (<a>%3$s</a>).
pl: Płatność %1$s za pomocą usługi %2$s <strong>została zrealizowana</strong> (<a>%3$s</a>).

en: A payment of %s failed.
pl: Płatność %s zakończona niepowodzeniem.

en: A payment of %s was successfully authorized.
pl: Płatność %s została autoryzowana.

en: A payment of %s was successfully charged.
pl: Płatność %s została zrealizowana.

en: A payment of %s was successfully refunded.
pl: Płatność %s została zwrócona.

en: A payment with ID <code>%1$s</code> was used in an attempt to pay for this order. This payment intent ID does not match any payments for this order, so it was ignored and the order was not updated.
pl: Płatność o identyfikatorze <code>%1$s</code> została użyta podczas próby zapłaty za to zamówienie. Identyfikator zamiaru płatności nie pasuje do żadnej płatności w tym zamówieniu, dlatego został zignorowany, a zamówienie nie zostało zaktualizowane.

en: A price range must be set for the "Purchase Price threshold" filter.
pl: Filtr „Limit ceny zakupu” musi mieć ustawiony zakres cen.

en: A price range must be set for this filter to take effect.
pl: Aby ten filtr zaczął obowiązywać, należy ustawić zakres cen.

en: A publicly available email address for sending support issues to.
pl: Dostępny publicznie adres e-mail do zgłaszania problemów.

en: A publicly available mailing address for sending support issues to.
pl: Dostępny publicznie adres pocztowy do zgłaszania problemów.

en: A publicly available phone number to call with support issues.
pl: Dostępny publicznie numer telefonu do zgłaszania problemów.

en: A refund of %1$s failed to complete: %2$s
pl: Zwrot %1$s zakończony niepowodzeniem: %2$s

en: A refund of %1$s was <strong>unsuccessful</strong> using %2$s (<code>%3$s</code>).
pl: Zwrot %1$s <strong>nie został pomyślnie przetworzony</strong> za pomocą usługi %2$s (<code>%3$s</code>).

en: A refund of %1$s was successfully processed using %2$s (<code>%3$s</code>).
pl: Zwrot w wysokości %1$s został pomyślnie przetworzony za pomocą usługi %2$s (<code>%3$s</code>).

en: A refund of %1$s was successfully processed using %2$s. Reason: %3$s. (<code>%4$s</code>)
pl: Zwrot w wysokości %1$s został pomyślnie przetworzony za pomocą usługi %2$s. Powód: %3$s. (<code>%4$s</code>)

en: A relevant document or contract showing the customer's signature (if available).
pl: Stosowny dokument lub umowa z podpisem klienta (jeśli jest dostępny).

en: A shipping label or receipt for the disputed payment.
pl: Etykieta wysyłki lub pokwitowanie spornej płatności.

en: A test data helper was supplied to simulate verification failure. Refer to the documentation for <a>test file tokens</a>.
pl: Dostarczono pomocnika danych testowych w celu symulowania niepowodzenia weryfikacji. Zapoznaj się dokumentacją <a>tokenów plików testowych</a>.

en: A valid signature is missing on the document. Upload a document that includes a valid signature.
pl: W dokumencie brakuje prawidłowego podpisu. Prześlij dokument zawierający prawidłowy podpis.

en: ACH Credit Transfer
pl: Przelew środków w systemie ACH

en: ACH Debit
pl: Polecenie zapłaty ACH

en: ACSS Debit
pl: Polecenie zapłaty ACSS

en: AMOUNT PAID
pl: ZAPŁACONA KWOTA

[ctx: API error message to throw as Exception]
en: Error: %1$s
pl: Błąd: %1$s

en: AU BECS Debit
pl: Polecenie zapłaty AU BECS

en: AVS Mismatch
pl: Brak zgodności danych w usłudze AVS

en: Accept
pl: Zaakceptuj

en: Accept dispute
pl: Zaakceptuj spór

en: Accept payments in multiple currencies. Prices are converted based on exchange rates and rounding rules. <a href="%s">Learn more</a>
pl: Akceptuj płatności w wielu walutach. Ceny są przeliczane na podstawie kursów wymiany i zasad zaokrąglania. <a href="%s">Dowiedz się więcej</a>

en: Accept payments in multiple currencies. Prices are converted based on exchange rates and rounding rules. <learnMoreLink>Learn more</learnMoreLink>
pl: Akceptuj płatności w wielu walutach. Ceny są przeliczane na podstawie kursów wymiany i zasad zaokrąglania. <learnMoreLink>Dowiedz się więcej</learnMoreLink>

en: Accept payments via credit card. Manage transactions within WordPress.
pl: Akceptuj płatności za pomocą karty kredytowej. Zarządzaj transakcjami z poziomu WordPress.

en: Accept payments with Przelewy24 (P24), the most popular payment method in Poland.
pl: Akceptuj płatności, korzystając z Przelewy24 (P24), najpopularniejszej w Polsce metody płatności.

en: Accept secure bank transfers from Austria, Belgium, Germany, Italy, Netherlands, and Spain.
pl: Akceptuj bezpieczne przelewy bankowe z Austrii, Belgii, Niemiec, Włoch, Holandii i Hiszpanii.

en: Accept your payment with EPS — a common payment method in Austria.
pl: Zaakceptuj płatność za pomocą EPS, popularnej metody płatności w Austrii.

en: Account
pl: Konto

en: Account ID
pl: Identyfikator konta

en: Account Type
pl: Typ konta

en: Account details
pl: Szczegóły konta

en: Acquirer Reference Number (ARN) %s
pl: Numer ARN %s

en: Action
pl: Akcja

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
pl: Akcja zakończona niepowodzeniem. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Activate WooCommerce
pl: Aktywuj WooCommerce

en: Active
pl: Aktywny

en: Active discounts
pl: Aktywne zniżki

en: Active loan overview
pl: Przegląd aktywnej pożyczki

en: Add %s currency | Add %s currencies
pl[0]: Dodaj %s walutę
pl[1]: Dodaj %s waluty
pl[2]: Dodaj %s walut

en: Add a currency switcher to the Storefront theme on breadcrumb section.
pl: Dodaj przełącznik walut do motywu witryny sklepu w sekcji nawigacyjnej.

en: Add additional payment methods
pl: Dodaj kolejne metody płatności

en: Add and edit payments available to customers at checkout. Based on their device type, location, and purchase history, your customers will only see the most relevant payment methods.
pl: Dodawaj i edytuj płatności dostępne dla klientów podczas realizacji zamówienia. Na podstawie typu urządzenia, lokalizacji i historii zakupów Twoi klienci będą mogli zobaczyć tylko najbardziej odpowiednie metody płatności.

en: Add currencies
pl: Dodaj waluty

en: Add currencies so international customers can shop and pay in their local currency. Your store's default currency is {{storeCurrencyText /}}.
pl: Dodaj waluty, aby międzynarodowi klienci mogli kupować i płacić w swojej lokalnej walucie. Walutą domyślną Twojego sklepu jest {{storeCurrencyText /}}.

en: Add enabled currencies
pl: Dodaj dostępne waluty

en: Add feedback or disable
pl: Dodaj opinię lub wyłącz

en: Add new payment methods
pl: Dodaj nowe metody płatności

en: Add the required details by <strong>%s</strong> or <strong>before reaching $5,000</strong> in sales to avoid a disruption in payments.
pl: Dodaj wymagane dane do <strong>%s</strong> lub <strong>przed osiągnięciem sprzedaży na poziomie 5000 USD</strong>, aby uniknąć zakłóceń w płatnościach.

en: Add/remove currencies
pl: Dodaj/usuń waluty

en: Additional details
pl: Dodatkowe szczegóły

en: Additional document
pl: Dodatkowy dokument

en: Additional information is required to verify your business. Update by %s to avoid a disruption in deposits.
pl: W celu zweryfikowania Twojej firmy potrzebne są dodatkowe informacje. Zaktualizuj do %s, aby uniknąć zakłóceń w płatnościach częściowych.

en: Address
pl: Adres

en: Address Mismatch
pl: Brak zgodności adresów

en: Address country and line 1 are required.
pl: Wymagane jest podanie kraju i wypełnienie pierwszego wiersza adresu.

en: Address line 1
pl: Adres linia 1

en: Address line 2
pl: Adres linia 2

en: Adjust and edit your Multi-Currency settings
pl: Dostosuj i edytuj ustawienia wielu walut

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Advanced filters
pl: Filtry zaawansowane

en: Advanced fraud protection
pl: Zaawansowana ochrona przed oszustwami

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Affirm transactions
pl: Transakcje Affirm

en: After
pl: Po

en: Afterpay transactions
pl: Transakcje Afterpay

en: All
pl: Wszystko

en: All currencies
pl: Wszystkie waluty

en: All deposits
pl: Wszystkie płatności częściowe

en: All disputes
pl: Wszystkie spory

en: All documents
pl: Wszystkie dokumenty

en: All loans
pl: Wszystkie pożyczki

en: All messages dismissed
pl: Wszystkie wiadomości zostały odrzucone

en: All payment methods
pl: Wszystkie metody płatności

en: All transactions
pl: Wszystkie transakcje

en: All transactions are simulated. Customers can't make real purchases through %s.
pl: Wszystkie transakcje są symulowane. Klienci nie mogą dokonywać prawdziwych zakupów za pomocą usługi %s.

en: All transactions with customer names or billing emails that include {{query /}}
pl: Wszystkie transakcje z imionami i nazwiskami klientów lub rozliczeniowymi adresami e-mail zawierającymi {{query /}}

en: Allow customers to shop and pay in multiple currencies. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
pl: Daj klientom możliwość zakupów i płatności w różnych walutach. {{learnMoreLink}}Dowiedz się więcej{{/learnMoreLink}}

en: Allow your customers to collect payments via Apple Pay and Google Pay.
pl: Zezwól klientom na pobieranie płatności za pośrednictwem usług Apple Pay i Google Pay.

en: Allow your customers to collect payments via WooPay.
pl: Umożliw klientom pobieranie płatności za pośrednictwem WooPay.

en: Allows you to fine-tune the level of filtering according to your business needs.
pl: Pozwala dostosować poziom filtrowania do potrzeb biznesowych.

en: Almost there!
    
    Your order has already been created, the only thing that still needs to be done is for you to authorize the payment with your bank.
pl: To już prawie koniec!
    
    Zamówienie zostało utworzone, musisz tylko autoryzować płatność w banku.

en: Amount
pl: Kwota

en: An error was encountered when preparing the payment form. Please try again later.
pl: Wystąpił błąd podczas przygotowywania formularza płatności. Spróbuj ponownie później.

en: An explanation of how and when the customer was shown or provided your refund policy prior to purchase.
pl: Wyjaśnienie, kiedy i w jaki sposób klient zapoznał się z Twoimi zasadami zwrotów przed zakupem.

en: An explanation of how and when the customer was shown your cancellation policy prior to purchase.
pl: Wyjaśnienie, kiedy i w jaki sposób klient zapoznał się z Twoimi zasadami anulowania przed dokonaniem zakupu.

en: An explanation of the difference between the disputed payment and the prior one that appears to be a duplicate.
pl: Wyjaśnienie różnicy między sporną płatnością a wcześniejszą, która wygląda na duplikat.

en: An icon for the account.
pl: Ikona konta.

en: An interval for deposit scheduling.
pl: Interwał przy tworzeniu harmonogramów płatności częściowych

en: An item range must be set for the "Order Item Threshold" filter.
pl: W przypadku filtra „Limit liczby pozycji na zamówieniu” należy ustawić zakres pozycji.

en: An item range must be set for this filter to take effect.
pl: Aby ten filtr zaczął obowiązywać, należy ustawić zakres pozycji.

en: An unusually high item count, compared to the average for your business, can indicate potential fraudulent activity.
pl: Nadzwyczajnie duża liczba pozycji, biorąc pod uwagę średnią dla Twojej firmy, może oznaczać potencjalne oszustwo.

en: An unusually high purchase amount, compared to the average for your business, can indicate potential fraudulent activity.
pl: Nadzwyczajnie wysoka cena zakupu, biorąc pod uwagę średnią dla Twojej firmy, może oznaczać potencjalne oszustwo.

en: Any communication with the customer that you feel is relevant to your case (e.g. emails proving that they received the product or service, or demonstrating their use of or satisfaction with the product or service).
pl: Wszelka komunikacja z klientem, którą uznasz za ważną w tym przypadku (np. wiadomości e-mail pokazujące, że klient otrzymał produkt lub usługę, albo pokazujące korzystanie z nich, albo pokazujące zadowolenie z produktu lub usługi).

en: Any receipt or message sent to the customer notifying them of the charge. This field will be automatically filled with a Stripe generated email receipt if any such receipt was sent.
pl: Potwierdzenie lub wiadomość wysłana do klienta informująca go o obciążeniu opłatą. To pole zostanie automatycznie wypełnione za pomocą wygenerowanej przez bramkę płatności Stripe wiadomości e-mail z potwierdzeniem, o ile takie potwierdzenie zostało wysłane.

en: Any server or activity logs showing proof that the cardholder accessed or downloaded the purchased digital product. This information should include IP addresses, corresponding timestamps, and any detailed recorded activity.
pl: Wszelkie dzienniki serwera lub aktywności będące dowodem na to, że posiadacz karty uzyskał dostęp do zakupionego produktu cyfrowego lub go pobrał. Te informacje powinny zawierać adresy IP, odpowiednie sygnatury czasowe i wszelkie szczegóły zarejestrowanej aktywności.

en: Apple Pay / Google Pay buttons
pl: Przyciski Apple Pay / Google Pay

en: Apple Pay domain verification failed with the following error:
pl: Weryfikacja domeny Apple Pay zakończona niepowodzeniem z następującym błędem:

en: Apple Pay domain verification failed.
pl: Weryfikacja domeny Apple Pay nie udała się.

en: Apple Pay is an easy and secure way for customers to pay on your store.
pl: Apple Pay to łatwy i bezpieczny sposób płacenia za zamówienia składane w Twoim sklepie.

en: Application Name
pl: Nazwa Aplikacji

en: Application name
pl: Nazwa Aplikacji

en: Approve Transaction
pl: Zatwierdź transakcję

en: Approved
pl: Zatwierdzono

en: Approving this transaction will capture the charge.
pl: Zatwierdzenie tej transakcji spowoduje przechwycenie opłaty.

en: Are you sure you want to deactivate %s?
pl: Czy na pewno chcesz wyłączyć usługę %s?

en: Are you sure you want to enable manual capture of payments?
pl: Czy na pewno chcesz włączyć ręczne pobieranie płatności?

en: Are you sure you want to remove {{strong}}%s (%s){{/strong}}? Your customers will no longer be able to pay in this currency and use payment methods listed below.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć {{strong}}%s (%s){{/strong}}? Klienci nie będą mogli już płacić w tej walucie ani korzystać z poniższych metod płatności.

en: Are you sure you want to remove {{strong}}%s{{/strong}}? Your customers will no longer be able to pay using %s.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć {{strong}}%s{{/strong}}? Twoi klienci nie będą już mogli płacić za pomocą %s.

en: Are you sure you're ready to submit this evidence? Evidence submissions are final.
pl: Czy na pewno chcesz przesłać te dowody? Przesłanie dowodów ma charakter ostateczny.

en: Are you sure?
pl: Czy jesteś pewien?

en: Are you trying to issue a refund for this order? If so, please click {{doNothingBold/}} and see our documentation on {{howtoIssueRefunds/}}. If you want to mark this order as Cancelled without issuing a refund, click {{cancelOrderBold/}}.
pl: Czy próbujesz dokonać zwrotu pieniędzy za to zamówienie? Jeśli tak, kliknij {{doNothingBold/}} i zapoznaj się z naszą dokumentacją dot. {{howtoIssueRefunds/}}. Jeśli chcesz oznaczyć to zamówienie jako anulowane bez zwrotu pieniędzy, kliknij {{cancelOrderBold/}}.

en: As things begin to happen in your store your inbox will start to fill up. You'll see things like achievements, new feature announcements, extension recommendations and more!
pl: Gdy Twój sklep zacznie działać, skrzynka odbiorcza zacznie się zapełniać. Będziesz otrzymywać różne informacje, takie jak osiągnięcia, powiadomienia o nowych funkcjach, zalecenia dotyczące rozszerzeń itp.

en: As you continue the process of signing up for %s, we'll ask for information about your business, including the business owner's date of birth and tax ID number. We know you may wonder why we ask for this information, and how it will be used. The “Know Your Customer” process, explained below, helps us provide a safe, ethical environment for all financial transactions.
pl: W trakcie procesu rejestracji w usłudze %s poprosimy Cię o podanie informacji dotyczących Twojej firmy, w tym daty urodzenia jej właściciela oraz numeru identyfikacji podatkowej. Wiemy, że może Cię zastanawiać to, dlaczego prosimy o te informacje oraz jak będą one wykorzystywane. Objaśniony poniżej proces „Poznaj swojego klienta” pomaga nam w zapewnieniu bezpiecznego i etycznego środowiska dla wszystkich transakcji finansowych.

en: Australian dollar
pl: Dolar australijski

en: Authorization expired
pl: Autoryzacja wygasła

en: Authorization for %s expired.
pl: Autoryzacja dla: %s wygasła.

en: Authorization for %s was voided.
pl: Autoryzacja dla %s została unieważniona.

en: Authorization voided
pl: Autoryzacja unieważniona

en: Authorize and hold for review
pl: Autoryzuj i wstrzymaj do weryfikacji

en: Authorize the payment &raquo;
pl: Autoryzuj płatność »

en: Authorized
pl: Autoryzowano

en: Authorized on
pl: Data autoryzacji

en: Automatic
pl: Automatyczny

en: Automatic renewal payment failed due to authentication required
pl: Niepowodzenie automatycznego odnowienia płatności ze względu na wymóg autoryzacji

en: Automatically switch customers to their local currency if it has been enabled
pl: Automatycznie przełączaj klientów na ich walutę lokalną, o ile ta funkcja została włączona.

en: Automattic
pl: Automatyczne

en: Available funds
pl: Dostępne środki

en: BECS Direct Debit
pl: Polecenie zapłaty BECS

en: BECS Direct Debit transactions
pl: Transakcje za pomocą polecenia zapłaty BECS

en: Back
pl: Powrót

en: Back to Payments Settings
pl: Wróć do ustawień płatności

en: Back to home
pl: Powrót do strony głównej

en: Background
pl: Tło

en: Balance available for instant deposit:
pl: Saldo dostępne dla natychmiastowej płatności częściowej:

en: Bancontact is a bank redirect payment method offered by more than 80% of online businesses in Belgium.
pl: Bancontact to metoda płatności oparta na przekierowaniu do banku, oferowana przez ponad 80% sklepów internetowych w Belgii.

en: Bancontact transactions
pl: Transakcje za pomocą usługi Bancontact

en: Bank account
pl: Konto bankowe

en: Bank account information
pl: Informacja na temat rachunku bankowego

en: Bank cannot process
pl: Bank nie może przetworzyć

en: Bank code
pl: Kod banku

en: Bank name
pl: Nazwa banku

en: Base fee
pl: Opłata podstawowa

en: Base fee: %1$s%%
pl: Opłata podstawowa: %1$s%%

en: Base fee: %1$s%% + %2$s
pl: Opłata podstawowa: %1$s%% + %2$s

en: Base fee: capped at %2$s
pl: Opłata podstawowa: z limitem do %2$s

en: Base transaction fees: %s
pl: Podstawowe opłaty za transakcje: %s

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Basic filter level
pl: Podstawowy poziom filtrowania

en: Because the card security code appears only on the card and not on receipts or statements, the card security code provides some assurance that the physical card is in the possession of the buyer.
pl: Ponieważ kod bezpieczeństwa występuje tylko na karcie, a nie na pokwitowaniach czy wyciągach, stanowi pewną gwarancję, że fizyczna karta jest w posiadaniu nabywcy.

en: Before
pl: Przed

en: Before proceeding, please take note of the following information:
pl: Zanim przejdziesz dalej, zapoznaj się z następującymi informacjami:

en: Before we build a payment relationship with a customer, we ask for the information listed above to validate the business owner's identity and tax ID number, and to ensure that we can connect the listed bank account with the business itself.
pl: Zanim utworzymy relację płatniczą z klientem, prosimy o wymienione powyżej informacje w celu potwierdzenia tożsamości właściciela firmy i numeru identyfikacji podatkowej, a także aby zapewnić sobie możliwość połączenia wymienionego konta bankowego z samą firmą.

en: Belgium
pl: Belgia

en: Between
pl: Między

en: Block Payment
pl: Zablokuj płatność

en: Block if the country resolved from customer IP is not listed in your selling countries
pl: Blokuj, jeśli kraj ustalony na podstawie adresu IP klienta nie znajduje się na liście krajów sprzedaży.

en: Block if the items count is not in your defined range
pl: Blokuj, jeśli liczba pozycji nie mieści się w zdefiniowanym zakresie

en: Block if the order originates from a country different from the shipping address country
pl: Zablokuj, jeśli zamówienie pochodzi z kraju innego niż kraj w adresie wysyłki.

en: Block if the purchase price is not in your defined range
pl: Blokuj, jeśli cena zakupu nie mieści się w zdefiniowanym zakresie

en: Block if the shipping address differs from the billing address
pl: Blokuj, jeśli adres wysyłki różni się od adresu rozliczeniowego.

en: Block transaction
pl: Zablokuj transakcję

en: Block transactions for abnormal item counts
pl: Blokowanie transakcji z powodu nietypowej liczby pozycji

en: Block transactions for abnormal purchase prices
pl: Blokowanie transakcji z powodu nietypowych cen zakupu

en: Block transactions for international IP addresses
pl: Blokowanie transakcji z powodu międzynarodowych adresów IP

en: Block transactions for mismatched addresses
pl: Blokowanie transakcji z powodu niezgodności adresów

en: Blocked
pl: Zablokowane

en: Blocked transactions
pl: Zablokowane transakcje

en: Book
pl: Zarezerwuj

en: Book with
pl: Zarezerwuj z

en: Boost conversion and customer loyalty by offering a single click, secure way to pay.
pl: Zwiększ konwersję i lojalność klientów, oferując bezpieczny sposób realizacji płatności kliknięciem jednego przycisku.

en: Boost conversion and customer loyalty by offering a single click, secure way to pay. In order to use {{wooPayLink}}WooPay{{/wooPayLink}}, you must agree to our {{tosLink}}WooCommerce Terms of Service{{/tosLink}} and {{privacyLink}}Privacy Policy{{/privacyLink}}. {{trackingLink}}Click here{{/trackingLink}} to learn more about the data you will be sharing and opt-out options.
pl: Zwiększ konwersję i lojalność klientów, oferując bezpieczny sposób realizacji płatności kliknięciem jednego przycisku. Aby korzystać z {{wooPayLink}}WooPay{{/wooPayLink}}, musisz zaakceptować {{tosLink}}Warunki korzystania z usługi WooCommerce{{/tosLink}} i {{privacyLink}}Politykę prywatności{{/privacyLink}}. {{trackingLink}}Kliknij tutaj{{/trackingLink}}, aby dowiedzieć się więcej o danych, jakie będziesz udostępniać, a także o opcjach wycofania zgody.

en: Boost your international sales by allowing your customers to shop and pay in their local currency.
pl: Zwiększ swoją sprzedaż międzynarodową, umożliwiając klientom robienie zakupów w ich lokalnej walucie.

en: Boost your sales by accepting new payment methods
pl: Zwiększ swoją sprzedaż dzięki zaakceptowaniu nowych metod płatności

en: Border
pl: Granica

en: Border radius
pl: Zaokrąglenia obramowania

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Bulk Electronic Clearing System — Accept secure bank transfer from Australia.
pl: Elektroniczny system rozliczeń zbiorczych — zaakceptuj bezpieczny przelew bankowy z Australii.

en: Business Number
pl: Numer firmy

en: Business URL
pl: Adres URL firmy

en: Business Website
pl: Witryna internetowa firmy

en: Business address
pl: Adres firmy

en: Business details
pl: Dane firmy

en: Business info:
pl: Dane firmy:

en: Business name
pl: Nazwa firmy

en: Business owner info:
pl: Dane właściciela firmy:

en: Button height
pl: Wysokość przycisku

en: Button locations
pl: Lokalizacje przycisku

en: Button size
pl: Rozmiar przycisku

en: Button theme
pl: Motyw przycisku

en: Button type
pl: Typ przycisku

en: Buy
pl: Kup

en: Buy Now, Pay Later
pl: Kup teraz, zapłać później

en: Buy now
pl: Kup teraz

en: Buy with
pl: Kup z

en: Buyers who can provide the street number and post code on file with the issuing bank are more likely to be the actual account holder. AVS matches, however, are not a guarantee.
pl: Nabywca podający adres i kod pocztowy zgodne z danymi zarejestrowanymi przez bank wydający kartę jest najprawdopodobniej autentycznym właścicielem konta. Zgodność danych w usłudze AVS nie stanowi natomiast takiej gwarancji.

en: By %1$s – %2$s left to respond
pl: Do %1$s — liczba pozostałych dni na odpowiedź: %2$s

en: By %s – %s left to respond
pl: Do %s — liczba pozostałych dni na odpowiedź: %s

en: By clicking "Finish setup", you agree to the <a>Terms of Service</a>
pl: Klikając przycisk Zakończ konfigurowanie, wyrażasz zgodę na <a>Warunki świadczenia usługi</a>

en: By clicking “Finish setup”, you agree to the <a1>Terms of Service</a1> (including WooPay <a3>merchant terms</a3>) and acknowledge that you have read our <a2>Privacy Policy</a2>.
pl: Klikając opcję Zakończ konfigurowanie, zgadzasz się na <a1>Warunki korzystania z usługi</a1> (w tym <a3>warunki handlowe WooPay</a3>) i potwierdzasz zapoznanie się z treścią naszej <a2>Polityki prywatności</a2>.

en: By clicking “Finish setup”, you agree to the <a1>Terms of Service</a1> and acknowledge that you have read our <a2>Privacy Policy</a2>.
pl: Klikając opcję Zakończ konfigurowanie, zgadzasz się na <a1>Warunki korzystania z usługi</a1> i potwierdzasz zapoznanie się z treścią naszej <a2>Polityki prywatności</a2>.

en: By declining our {{link}}Terms of Service{{/link}}, you’ll no longer be able to capture credit card payments using %s. Your previous transaction and deposit data will still be available.
pl: Odrzucając nasze {{link}}Warunki świadczenia usługi{{/link}}, nie będziesz już w stanie rejestrować płatności kartą kredytową przy użyciu usługi %s. Dane na temat wcześniejszych transakcji i płatności częściowych będą cały czas dostępne.

en: By placing an order, you agree to WooPay's {{termsOfService/}} and {{privacyPolicy/}}, and to receive text messages at the mobile number provided.
pl: Składając zamówienie, akceptujesz {{termsOfService/}} i {{privacyPolicy/}} WooPay, a także zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości tekstowych na podany numer telefonu.

en: CVC Verification
pl: Weryfikacja kodu CVC

en: CVC check
pl: Sprawdzenie kodu CVC

en: Call to action
pl: Wezwanie do działania

en: Can not load System Status Report
pl: Nie można załadować raportu o statusie systemu

en: Canada
pl: Kanada

en: Canadian dollar
pl: Dolar kanadyjski

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel authorization
pl: Anuluj autoryzację

en: Cancel order
pl: Anuluj zamówienie

en: Canceled
pl: Anulowano

en: Canceling authorization <strong>failed</strong> to complete with the following message: <code>%1$s</code>.
pl: Anulowanie autoryzacji <strong>zakończone niepowodzeniem</strong> z następującym komunikatem: <code>%1$s</code>.

en: Canceling authorization <strong>failed</strong> to complete.
pl: Anulowanie autoryzacji <strong>zakończone niepowodzeniem</strong>.

en: Cancellation policy
pl: Zasady anulowania

en: Cancellation policy disclosure
pl: Zasady anulowania

en: Cancellation policy info
pl: Informacja o zasadach anulowania

en: Cancellation rebuttal
pl: Odrzucenie anulowania

en: Cannot find subscription for the incoming "invoice.paid" event.
pl: Nie można znaleźć subskrypcji dla nadchodzącego zdarzenia „invoice.paid”.

en: Cannot find subscription for the incoming "invoice.payment_failed" event.
pl: Nie można znaleźć subskrypcji dla nadchodzącego zdarzenia „invoice.payment_failed”.

en: Cannot find subscription to handle the "invoice.upcoming" event.
pl: Nie można znaleźć subskrypcji na przetworzenie zdarzenia „invoice.upcoming”.

en: Capital Loans
pl: Pożyczki kapitałowe

en: Capture
pl: Przechwytywanie

en: Capture by
pl: Przechwycenie przez

en: Capture charge
pl: Przechwyć opłatę

en: Card Payment
pl: Płatność kartą

en: Card Readers
pl: Czytniki kart

en: Card ending in
pl: Karta o numerze kończącym się cyframi

en: Card reader receipts
pl: Potwierdzenia z czytników kart

en: Card readers
pl: Czytniki kart

en: Card readers are marked as active if they’ve processed one or more transactions during the current billing cycle. To connect or disconnect card readers, use the %s mobile application.
pl: Czytniki kart są oznaczane jako aktywne, jeśli przetworzyły co najmniej jedną transakcję w obecnym cyklu rozliczeniowym. Aby podłączyć lub odłączyć czytniki kart, użyj aplikacji mobilnej %s.

en: Card transactions
pl: Transakcje za pomocą kart

en: Cart
pl: Koszyk

en: Cart Page
pl: Strona koszyka

en: Category
pl: Kategoria

en: Challenge dispute
pl: Zakwestionuj spór

en: Challenge evidence submitted.
pl: Dowody kwestionujące spór zostały przesłane!

en: Change deposit schedule
pl: Zmień harmonogram płatności częściowych

en: Channel
pl: Kanał

en: Charge
pl: Opłata

en: Charge Currency
pl: Waluta opłaty

en: Charge Exchange Rate
pl: Kurs wymiany opłaty

en: Charge items
pl: Pozycje opłat

en: Charge must be captured on the order details screen within 7 days of authorization, otherwise the authorization and order will be canceled.
pl: Opłata musi zostać przechwycona na ekranie ze szczegółami zamówienia w ciągu 7 dni od autoryzacji. W przeciwnym razie autoryzacja i zamówienie zostaną anulowane.

en: Charge must be captured within 7 days of authorization, otherwise the authorization and order will be canceled.
pl: Opłata musi zostać przechwycona w ciągu 7 dni od autoryzacji, w przeciwnym razie autoryzacja i zamówienie zostaną anulowane.

en: Charge refunded
pl: Opłata zwrócona

en: Charm pricing
pl: Kuszenie ceną

en: Cheatin&#8217; huh?
pl: Chyba oszukujesz?

en: Check returned
pl: Czek został zwrócony

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Checkout Page
pl: Strona zamówienia

en: Checkout appearance
pl: Wygląd obszaru realizacji zamówienia

en: Choose Advanced settings for full control over each filter. You can enable and configure filters to block risky transactions.
pl: Wybierz Advanced settings (Ustawienia zaawansowane), aby móc w pełni kontrolować każdy filtr. Możesz włączyć i skonfigurować filtry, aby blokować ryzykowne transakcje.

en: Choose between automatic or manual exchange rates and modify formatting rules to refine the display of your prices.
pl: Wybierz pomiędzy automatycznymi a ręcznymi kursami walut i zmień zasady formatowania, aby poprawić wyświetlanie cen.

en: Choose how you'd like to screen incoming transactions using our Basic or Advanced options.
pl: Wybierz, w jaki sposób chcesz monitorować transakcje przychodzące, korzystając z opcji podstawowych lub zaawansowanych.

en: Choose your filter level 🚦
pl: Wybierz poziom filtrowania 🚦

en: City
pl: Miasto

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear %s account cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną konta usługi %s

en: Color settings
pl: Ustawienia kolorów

en: Company URL
pl: Adres URL firmy

en: Company address
pl: Adres firmy

en: Company phone number
pl: Numer telefonu firmy

en: Complete
pl: Zakończ

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Configure the display of Apple Pay and Google Pay buttons on your store.
pl: Skonfiguruj wyświetlanie przycisków Apple Pay i Google Pay w swoim sklepie.

en: Configure the display of WooPay buttons on your store.
pl: Skonfiguruj wyświetlanie przycisków WooPay w swoim sklepie.

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Confirm your business details
pl: Potwierdź dane firmy

en: Confirm your identity with our partner
pl: Potwierdź swoją tożsamość u naszego partnera

en: Congratulations! Take a moment to celebrate and look out for the first sale.
pl: Gratulacje! Poświęć chwilę na świętowanie i poczekaj na pierwszą sprzedaż.

en: Congratulations! Your capital loan has been approved and %1$s was deposited into the bank account linked to %2$s. You'll automatically repay the loan, plus a flat fee, through a fixed percentage of each %2$s transaction.
pl: Gratulacje! Twoja pożyczka kapitałowa została zatwierdzona — na rachunek bankowy powiązany z %2$s została przekazana kwota %1$s. Będziesz automatycznie spłacać pożyczkę oraz stałą opłatę procentową od każdej transakcji %2$s.

en: Congratulations! Your store has been verified.
pl: Gratulacje! Twój sklep został zweryfikowany.

en: Connect
pl: Połącz

en: Connected card readers
pl: Podłączone czytniki kart

en: Connected readers
pl: Podłączone czytniki

en: Connected to WPCOM
pl: Połączono z WPCOM

en: Connection to WordPress.com failed. Please connect to WordPress.com to start using %s.
pl: Nie udało się połączyć z WordPress.com. Połącz się z WordPress.com, aby zacząć korzystać z usługi %s.

en: Contact Support
pl: skontaktuj się z pomocą techniczną

en: Contact information
pl: Informacje kontaktowe

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Continue setup
pl: Kontynuuj konfigurację

en: Converted from %s
pl: Przeliczono z %s

en: Could not find order via charge ID: %1$s
pl: Nie udało się znaleźć zamówienia za pomocą identyfikatora opłaty: %1$s

en: Could not find order via intent ID: %1$s
pl: Nie udało się znaleźć zamówienia za pomocą identyfikatora zamiaru: %1$s

en: Country
pl: Kraj

en: Country or type parameter was missing
pl: Brakuje parametru kraju lub rodzaju

en: Country where your business is based
pl: Kraj, w którym firma ma siedzibę

en: Coupon - %s
pl: Kupon — %s

en: Create a new connection
pl: Utwórz nowe połączenie

en: Create a new connection to %3$s for <hostname>%1$s</hostname>. You’ll have to re-verify your business details to begin accepting payments. Your <hostname>%2$s</hostname> connection will remain as is.
pl: Utwórz nowe połączenie z usługą %1$s w przypadku domeny <hostname>%3$s</hostname>. Aby rozpocząć przyjmowanie płatności, musisz ponownie zweryfikować dane swojej firmy. Twoje połączenie w przypadku domeny <hostname>%2$s</hostname> pozostanie bez zmian.

en: Create and connect your account
pl: Utwórz swoje konto i połącz się z nim

en: Create subscription product
pl: Utwórz produkt w ramach subskrypcji

en: Credit / Debit Card
pl: Karta kredytowa/debetowa

en: Credit / Debit card
pl: Karta kredytowa/debetowa

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Credit card / debit card
pl: Karta kredytowa / karta debetowa

en: Credit not processed
pl: Karta kredytowa nie została przetworzona

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Currency
pl: Waluta

en: Currency From parameter is required
pl: Wymagany jest parametr „Waluta wyjściowa”

en: Currency Switcher Block
pl: Blokuj przełącznik walut

en: Currency Switcher Widget
pl: Widżet przełącznika walut

en: Currency settings
pl: Ustawienia walutowe

en: Currency settings updated.
pl: Zaktualizowano ustawienia waluty.

en: Current protection level is set to "advanced".
pl: Obecny poziom ochrony jest ustawiony na „zaawansowany”.

en: Current rate: 1 %s = %s %s (Last updated: %s)
pl: Bieżący kurs: 1 %s = %s %s (Ostatnia aktualizacja: %s)

en: Currently selected: %s
pl: Aktualnie wybrane: %s

en: Custom button label
pl: Niestandardowa etykieta przycisku

en: Custom message to display to WooPay customers.
pl: Indywidualna wiadomość wyświetlana klientom WooPay.

en: Customer
pl: Klient

en: Customer ID is required
pl: Identyfikator klienta jest wymagany.

en: Customer IP address
pl: Adres IP klienta

en: Customer bank statement
pl: Wyciąg bankowy klienta

en: Customer bank statement is invalid. Statement should be between 5 and 22 characters long, contain at least single Latin character and does not contain special characters: ' " * &lt; &gt;
pl: Wyciąg bankowy klienta jest nieprawidłowy. Deskryptor na wyciągu powinien mieć od 5 do 22 znaków, zawierać co najmniej jedną literę łacińską i nie zawierać znaków specjalnych: ' " * &lt; &gt;

en: Customer billing address
pl: Adres rozliczeniowy klienta

en: Customer communication
pl: Komunikacja z klientem

en: Customer currency
pl: Waluta klienta

en: Customer email
pl: Adres e-mail klienta

en: Customer initiated
pl: Rozpoczęty przez klienta

en: Customer name
pl: imię i nazwisko klienta

en: Customer signature
pl: Podpis klienta

en: Customer support
pl: Dział obsługi klienta

en: Customer support contacts
pl: Osoby do kontaktu w dziale pomocy

en: Customers will be notified via store alert banner.
pl: Klienci zostaną powiadomieni za pomocą baneru z alertem sklepu.

en: Customers will be notified via store alert banner. <previewLink>Preview</previewLink>
pl: Klienci zostaną powiadomieni za pomocą baneru z alertem sklepu. <previewLink>Podgląd</previewLink>

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Czech Republic
pl: Czechy

en: Daily
pl: Dziennie

en: Danish krone
pl: Korona duńska

en: Dark
pl: Ciemny

en: Dark {{br/}}{{helpText}}Recommended for white or light-colored backgrounds with high contrast.{{/helpText}}
pl: Ciemny {{br/}}{{helpText}}Zalecany w przypadku białego lub jasnego tła z dużym kontrastem.{{/helpText}}

en: Date
pl: Data

en: Date / Time
pl: Data/godzina

en: Date and time
pl: Data i godzina

en: Date not submitted
pl: Nie przesłano daty

en: Date of birth
pl: data urodzenia

en: Date of shipment
pl: Data wysyłki

en: Day
pl: dzień

en: Debit not authorized
pl: Obciążenie nieautoryzowane

en: Debug log
pl: Dziennik debugowania

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Decline
pl: Odrzuć

en: Default
pl: Domyślny

en: Default currency
pl: Waluta domyślna

en: Default {{helpText}}(40 px){{/helpText}}
pl: Domyślny {{helpText}}(40 pikseli){{/helpText}}

en: Demonstrate that each payment was for a separate product or service.
pl: Udowodnij, że każda płatność dotyczyła oddzielnego produktu lub usługi.

en: Demonstrate that the product or service was delivered as described at the time of purchase.
pl: Udowodnij, że produkt lub usługa zostały dostarczone zgodnie z opisem podanym podczas zakupu.

en: Demonstrate that you have refunded your customer through other means or that your customer is not entitled to a refund. You cannot issue a refund while a payment is being disputed. If you believe that your customer was entitled a refund that you did not provide, you can accept the dispute.
pl: Udowodnij, że klient otrzymał zwrot w inny sposób lub nie jest on uprawniony do zwrotu. Nie możesz dokonać zwrotu, gdy płatność jest przedmiotem sporu. Jeśli uważasz, że klient miał prawo do zwrotu, którego nie otrzymał, możesz zaakceptować spór.

en: Denmark
pl: Dania

en: Deposit
pl: Płatność częściowa

en: Deposit %s now
pl: Płatność częściowa %s teraz

en: Deposit Id
pl: Identyfikator depozytu

en: Deposit amount
pl: Kwota płatności częściowej

en: Deposit available funds
pl: Płatność częściowa dostępnych środków

en: Deposit bank account
pl: Rachunek bankowy do wpłat

en: Deposit currency
pl: Waluta płatności częściowej

en: Deposit date
pl: Data płatności częściowej

en: Deposit details
pl: Szczegóły płatności częściowej

en: Deposit history
pl: Historia płatności częściowych

en: Deposit overview
pl: Przegląd płatności częściowych

en: Deposit schedule
pl: Harmonogram płatności częściowych

en: Deposit scheduling is currently unavailable for your store.
pl: Tworzenie harmonogramów płatności częściowych jest aktualnie niedostępne dla Twojego sklepu.

en: Deposit status
pl: Status wpłaty

en: Deposit transactions
pl: Transakcje płatności częściowych

en: Deposits
pl: Płatności częściowe

en: Deposits are pending while Stripe verifies details on your account.
pl: W czasie, gdy Stripe weryfikuje dane na Twoim koncie, płatność częściowa będzie oczekiwać na realizację.

en: Deposits match <select /> filters
pl: Płatności częściowe pasujące do następujących filtrów: {{select /}}

en: Deposits match {{select /}} filters
pl: Płatności częściowe pasujące do następujących filtrów: {{select /}}

en: Deposits may be interrupted while your %s balance remains negative. {{whyLink}}Why?{{/whyLink}}
pl: Płatności częściowe mogą zostać przerwane, gdy saldo %s pozostaje ujemne. {{whyLink}}Dlaczego?{{/whyLink}}

en: Deposits scheduled on a weekend will be sent on the next business day.
pl: Płatności częściowe zaplanowane na weekend będą wysyłane w następnym dniu roboczym.

en: Deposits that fall on a holiday will initiate on the next business day.
pl: Płatności częściowe wypadające w dniu wolnym od pracy będą realizowane w następnym dniu roboczym.

en: Deposits will occur every business day.
pl: Płatności częściowe będą następowały w każdym dniu roboczym.

en: Deposits:
pl: Płatności częściowe:

en: Description
pl: Opis

en: Determine if your customer was incorrectly charged multiple times.
pl: Ustal, czy klient został błędnie obciążony opłatą więcej niż raz.

en: Determines if the UPE feature flag is enabled.
pl: Określa, czy jest włączona flaga funkcji UPE.

en: Dev mode is active so all transactions will be in test mode. This setting is only available to live accounts.
pl: Tryb developera jest aktywny, dlatego wszystkie transakcje zostaną przeprowadzone w trybie testowym. To ustawienie jest dostępne tylko w aktywnych kontach.

en: Dev mode is active so logging is on by default.
pl: Tryb dewelopera jest aktywny, dlatego logowanie jest domyślnie włączone.

en: Device Type
pl: Typ urządzenia

en: Digital product or service
pl: Produkt lub usługa cyfrowa

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disable %s
pl: Wyłącz %s

en: Disable the new payments experience
pl: Wyłącz nowe funkcje płatności

en: Disabled
pl: Wyłączono

en: Disabled %s
pl: Wyłączono %s

en: Disbursed
pl: Wypłacono

en: Discount
pl: Zniżka

en: Discount will be applied to payments processed via WooPayments upon completion of installation, setup, and connection.
pl: Rabat zostanie zastosowany do płatności przetwarzanych przy użyciu usługi WooPayments po zakończeniu instalacji, konfiguracji i połączenia.

en: Discounted base fee expires after the first %1$s of total payment volume or on %2$s.
pl: Zniżka na opłatę podstawową wygasa po wpłacie pierwszej raty %1$s z całej kwoty płatności lub w dniu %2$s.

en: Discounted base fee expires after the first %1$s of total payment volume.
pl: Zniżka na opłatę podstawową wygasa po wpłacie pierwszej raty %1$s z całej kwoty płatności.

en: Discounted base fee expires on %1$s.
pl: Zniżka na opłatę podstawową wygasa w dniu %1$s.

en: Discover
pl: Odkryj

en: Dismiss
pl: Zignoruj

en: Dismiss element
pl: Odrzuć element

en: Dismiss this notice
pl: Odrzuć powiadomienie

en: Dispatch date
pl: Data wysyłki

en: Display currency symbols
pl: Wyświetl symbole walut

en: Display flags
pl: Wyświetl flagi

en: Display flags in supported devices
pl: Wyświetl flagi na obsługiwanych urządzeniach

en: Dispute
pl: Spór

en: Dispute Id
pl: Identyfikator sporu

en: Dispute currency
pl: Waluta sporu

en: Dispute date
pl: Data sporu

en: Dispute details
pl: Szczegóły sporu

en: Dispute inquiry closed. The bank chose not to pursue this dispute.
pl: Spór zamknięty. Bank zdecydował o zakończeniu sporu.

en: Dispute lost.
pl: Spór przegrany.

en: Dispute lost. The bank ruled in favor of your customer.
pl: Spór przegrany. Bank zdecydował na korzyść Twojego klienta.

en: Dispute not loaded
pl: Spór nie został załadowany

en: Dispute reversal
pl: Odrzucenie sporu

en: Dispute reversal: %s
pl: Odrzucenie sporu: %s

en: Dispute won! The bank ruled in your favor.
pl: Spór wygrany! Bank zdecydował na Twoją korzyść.

en: Disputed On
pl: Spór rozpoczęty

en: Disputed amount
pl: Kwota sporu

en: Disputed amount: %s
pl: Kwota sporu: %s

en: Disputed on
pl: Spór rozpoczęty

en: Disputed on date
pl: Data sporu

en: Disputed: %s
pl: Sporne: %s

en: Disputed: In review
pl: Sporna: sprawdzanie w toku

en: Disputed: Lost
pl: Sporna: przegrana

en: Disputed: Needs response
pl: Sporna: wymagana odpowiedź

en: Disputed: Won
pl: Sporne: wygrana

en: Disputes
pl: Spory

en: Disputes match <select /> filters
pl: Spory pasują do {{select /}} filtrów

en: Disputes match {{select /}} filters
pl: Spory pasują do {{select /}} filtrów

en: Do Nothing
pl: Nic nie rób

en: Do you have any feedback for the new payments experience?
pl: Czy masz jakąś opinię o nowych funkcjach płatności?

en: Documentation showing proof that a service was provided to the cardholder. This could include a copy of a signed contract, work order, or other form of written agreement.
pl: Dokumentacja będąca dowodem na to, że usługa została dostarczona posiadaczowi karty. Może to być kopia podpisanej umowy, zlecenie pracy lub inna forma umowy pisemnej.

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Documents match <select /> filters
pl: Dokumenty pasują do {{select /}} filtrów

en: Documents match {{select /}} filters
pl: Dokumenty pasują do {{select /}} filtrów

en: Domain association file updated.
pl: Plik powiązania domeny został zaktualizowany.

en: Donate
pl: Przekaż donację

en: Donate with
pl: Wpłać darowiznę z

en: Download
pl: Pobierz

en: Download and activity logs
pl: Dzienniki pobierania i aktywności

en: Duplicate
pl: Duplikat

en: Duplicate charge ID
pl: Identyfikator zduplikowanej opłaty

en: Duplicate charge documentation
pl: Dokumentacja dotycząca zduplikowanej opłaty

en: Duplicate charge info
pl: Informacja o zduplikowanej opłacie

en: EPS transactions
pl: Transakcje EPS

en: Earn recurring revenue and get deposits into your bank account.
pl: Zarabiaj na cyklicznych przychodach i otrzymuj wpłaty częściowe na konto bankowe.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit %1$s
pl: Edytuj %1$s

en: Edit details
pl: Edytuj szczegóły

en: Edit the way your store name appears on your customers' bank statements.
pl: Edytuj sposób, w jaki nazwa Twojego sklepu jest wyświetlana na wyciągach bankowych Twoich klientów.

en: Edit the way your store name appears on your customers’ bank statements (read more about requirements <a>here</a>).
pl: Edytuj sposób wyświetlania nazwy swojego sklepu na wyciągach bankowych Twoich klientów (przeczytaj więcej na temat wymagań <a>tutaj</a>).

en: Elevated
pl: Podniesione

en: Email
pl: E-mail

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Email address.
pl: Adres e-mail:

en: Empty cart
pl: Opróżnij koszyk

en: Empty parameter is not allowed
pl: Pusty parametr jest niedozwolony

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable %s
pl: Włącz %s

en: Enable Apple Pay / Google Pay
pl: Włącz Apple Pay i Google Pay

en: Enable Apple Pay and Google Pay on selected pages
pl: Włącz Apple Pay i Google Pay na wybranych stronach

en: Enable HTTPS on your checkout pages to display all available payment methods and protect your customers data.
pl: Włącz protokół HTTPS na stronach finalizacji zamówień, aby wyświetlić wszystkie dostępne metody płatności i chronić dane swoich klientów.

en: Enable Multi-Currency
pl: Włącz wiele walut

en: Enable Public Key Encryption
pl: Włącz szyfrowanie klucza publicznego.

en: Enable Subscriptions with %s
pl: Włącz subskrypcje przy użyciu %s

en: Enable WooPay
pl: Włącz WooPay

en: Enable WooPay button on selected pages
pl: Dodaj przycisk WooPay na wybranych stronach

en: Enable additional payment methods
pl: Włącz dodatkowe metody płatności

en: Enable filtering
pl: Włącz filtrowanie

en: Enable manual capture
pl: Włącz ręczne pobieranie płatności

en: Enable on your store
pl: Włącz w swoim sklepie

en: Enable or disable %s on your store and turn on test mode to simulate transactions.
pl: Włącz lub wyłącz usługę %s w swoim sklepie i włącz tryb testowy, aby przeprowadzić symulację transakcji.

en: Enable payment request buttons (Apple Pay, Google Pay, and more). %1$sBy using Apple Pay, you agree to %2$s and %3$s's Terms of Service.
pl: Włącz przyciski żądania zapłaty (Apple Pay, Google Pay i inne). %1$sUżywając Apple Pay, wyrażasz zgodę na warunki świadczenia usługi %2$s oraz %3$s.

en: Enable payment via saved cards
pl: Włącz płatność za pomocą zapisanych kart

en: Enable payments only
pl: Włącz tylko płatności

en: Enable payments via saved cards
pl: Włącz płatności za pomocą zapisanych kart

en: Enable secure checkout
pl: Włącz bezpieczną finalizację zamówienia.

en: Enable test mode
pl: Włącz tryb testowy

en: Enable this email notification
pl: Włącz to powiadomienie mailowe

en: Enabled
pl: Włączono

en: Enabled currencies
pl: Dostępne waluty

en: Enabled currencies updated.
pl: Zaktualizowano dostępne waluty.

en: Enablement complete
pl: Aktywacja zakończona

en: Enabling this filter will not have any effect because you are selling to all countries.
pl: Włączenie tego filtra nie będzie miało żadnego skutku, ponieważ sprzedajesz we wszystkich krajach.

en: Encrypt the public keys used in the checkout form to harden your store against card testing attacks.
pl: Zaszyfruj klucze publiczne używane w formularzu finalizacji zamówienia, aby uodpornić sklep na ataki polegające na testowaniu kart.

en: Enhanced fraud protection for your store
pl: Rozszerzona ochrona przed oszustwami w Twoim sklepie

en: Enhanced fraud protection is here 🔒
pl: Przedstawiamy rozszerzoną ochronę przed oszustwami 🔒

en: Enjoy direct deposits into your bank account
pl: Korzystaj z bezpośrednich płatności częściowych na swoje konto bankowe

en: Enter a price in your default currency (%s) to see it converted to %s using the exchange rate and formatting rules above.
pl: Wprowadź cenę w swojej walucie domyślnej (%s), aby wyświetlić kwotę przeliczoną na %s w oparciu o kurs wymiany i reguły formatowania wymienione wyżej.

en: Enter the custom text you would like the button to have.
pl: Wprowadź tekst niestandardowy, który chcesz mieć na przycisku.

en: Enter the height you would like the button to be in pixels. Width will always be 100%.
pl: Wprowadź wysokość w pikselach, jaką ma mieć przycisk. Szerokość to zawsze 100%.

en: Enter the manual rate you would like to use. Must be a positive number.
pl: Wprowadź kurs ręczny, którego chcesz używać. Musi to być liczba dodatnia.

en: Enter your card details
pl: Wprowadź dane karty

en: Enter your fixed rate of exchange
pl: Wprowadź stały kurs wymiany

en: Error - Unable to fetch automatic rate for this currency
pl: Błąd — Nie można automatycznie pobrać kursu tej waluty.

en: Error creating instant deposit.
pl: Błąd podczas tworzenia natychmiastowej płatności częściowej.

en: Error determining the connection status.
pl: Błąd podczas określania statusu połączenia.

en: Error retrieving all deposits' overviews.
pl: Błąd podczas pobierania przeglądów wszystkich płatności częściowych.

en: Error retrieving authorization.
pl: Błąd podczas pobierania autoryzacji.

en: Error retrieving currencies.
pl: Błąd podczas pobierania walut.

en: Error retrieving deposit.
pl: Błąd podczas pobierania płatności częściowej.

en: Error retrieving deposits overview.
pl: Błąd podczas pobierania przeglądu płatności częściowych.

en: Error retrieving deposits.
pl: Błąd podczas pobierania płatności częściowych.

en: Error retrieving dispute.
pl: Błąd podczas pobierania sporu.

en: Error retrieving disputes.
pl: Błąd podczas pobierania sporów.

en: Error retrieving documents.
pl: Błąd podczas pobierania dokumentów.

en: Error retrieving on review transactions.
pl: Błąd podczas pobierania transakcji w trakcie weryfikacji.

en: Error retrieving settings.
pl: Błąd podczas pobierania ustawień.

en: Error retrieving single currency settings.
pl: Błąd podczas pobierania ustawień pojedynczych walut.

en: Error retrieving store settings.
pl: Błąd podczas pobierania ustawień sklepu.

en: Error retrieving the active loan summary.
pl: Podczas pobierania podsumowania aktywnej pożyczki wystąpił błąd.

en: Error retrieving the summary of disputes.
pl: Podczas pobierania podsumowania sporów wystąpił błąd.

en: Error retrieving transaction.
pl: Podczas pobierania transakcji wystąpił błąd.

en: Error retrieving transactions.
pl: Podczas pobierania transakcji wystąpił błąd.

en: Error retrieving uncaptured transactions.
pl: Błąd podczas pobierania nieprzechwyconych transakcji.

en: Error saving settings.
pl: Błąd podczas zapisywania ustawień.

en: Error saving store settings.
pl: Błąd podczas zapisywania ustawień sklepu.

en: Error updating currency settings.
pl: Błąd podczas aktualizacji ustawień waluty.

en: Error updating enabled currencies.
pl: Błąd podczas aktualizacji dostępnych walut.

en: Error while loading timeline
pl: Błąd podczas ładowania osi czasu

en: Error: Invalid Japanese phone number:
pl: Błąd: nieprawidłowy japoński numer telefonu:

en: Error: Invalid address format!
pl: Błąd: nieprawidłowy format adresu.

en: Error: Invalid business URL, should start with http:// or https:// prefix.
pl: Błąd: nieprawidłowy URL firmy. Adres powinien się zaczynać od prefiksu http:// lub https://.

en: Error: Invalid email address:
pl: Błąd: nieprawidłowy adres e-mail:

en: Error: Invalid phone number:
pl: Błąd: nieprawidłowy numer telefonu:

en: Estimated
pl: Szacunkowo

en: Estimated dispatch date
pl: Szacowana data wysyłki

en: Even if your customer agrees to withdraw the dispute, you must still submit appropriate evidence using the forms on the next screen. Simply saying that your customer is going to withdraw the dispute is not sufficient evidence.
pl: Nawet jeśli klient zgadza się na wycofanie sporu, musisz przesłać odpowiednie dowody za pomocą formularzy na następnej stronie. Samo stwierdzenie, że klient zgadza się na wycofanie sporu nie jest wystarczającym dowodem.

en: Evidence is already submitted. Details below are read-only.
pl: Dowody zostały już przesłane. Poniższe informacje są przeznaczone tylko do odczytu.

en: Evidence saved!
pl: Dowody zostały zapisane!

en: Evidence submission is final.
pl: Przesłanie dowodów ma charakter ostateczny.

en: Evidence submitted!
pl: Dowody zostały przesłane!

en: Exchange rate
pl: Kurs wymiany

en: Expand your business with giropay — Germany’s second most popular payment system.
pl: Rozwijaj swój biznes dzięki GiroPay ― drugi pod względem popularności system płatności w Niemczech.

en: Expand your business with iDEAL — Netherlands’s most popular payment method.
pl: Rozwijaj firmę, korzystając z iDEAL, najpopularniejszej w Holandii metody płatności.

en: Expires
pl: Data ważności

en: Explanation of duplicate charge
pl: Wyjaśnienie zduplikowanej opłaty

en: Express checkout does not support products without prices! Please add a price to product #%d
pl: Ekspresowa finalizacja zamówienia nie obsługuje produktów bez podanej ceny. Dodaj cenę do produktu nr %d

en: Express checkout locations that should be enabled.
pl: Należy włączyć lokalizacje ekspresowej realizacji zamówienia.

en: Express checkouts
pl: Ekspresowe realizacje zamówień

en: Express checkouts are enabled. To use Apple Pay, please use a live %s account.
pl: Włączono ekspresową finalizację płatności. Aby korzystać z płatności Apple Pay, użyj aktywnego konta usługi %s.

en: Express checkouts:
pl: Ekspresowe realizacje zamówień:

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Failed subscription renewal SCA authentication
pl: Niepowodzenie autoryzacji SCA odnowienia subskrypcji

en: Failed to add the provided payment method. Please try again later
pl: Nie udało się dodać podanej metody płatności. Spróbuj ponownie później

en: Failed to detect connection status
pl: Nie udało się wykryć statusu połączenia

en: Failed to save evidence. (%s)
pl: Nie udało się zapisać dowodów. (%s)

en: Failed to submit evidence. (%s)
pl: Nie udało się przesłać dowodów. (%s)

en: Failed to update Account locale.
pl: Nie udało się zaktualizować ustawień regionalnych konta.

en: Failed to update Stripe account.
pl: Aktualizacja konta Stripe nie powiodła się.

en: Fee
pl: Opłata

en: Fee refund: %s
pl: Zwrot opłaty: %s

en: Fee: %s
pl: Opłata: %s

en: Feedback will be sent anonymously to the %s development team.
pl: Opinie zostaną przesłane anonimowo do zespołu deweloperów %s.

en: Fees
pl: Opłaty

en: Fees:
pl: Opłaty:

en: Fetch rates automatically
pl: Pobieraj kursy automatycznie

en: Filter action
pl: Działanie filtra

en: Final day to respond to %d of the disputes
pl: Ostatni dzień na udzielenie odpowiedzi na %d ze sporów

en: Finish setup
pl: Zakończ konfigurowanie

en: Finland
pl: Finlandia

en: First name
pl: Imię

en: First paydown
pl: Pierwsza spłata

en: First, get in touch with your customer. If you understand what they believe happened, there is a chance for you to explain the misunderstanding or to make it right.
pl: Przede wszystkim skontaktuj się z klientem. Jeśli domyślasz się, co mogło się zdarzyć, możesz spróbować wyjaśnić nieporozumienie lub naprawić pomyłkę.

en: First, get in touch with your customer. Understanding why they filed the dispute will be important for helping make sure your customer gets the product and will give you critical information to prevent this from happening to others.
pl: Przede wszystkim skontaktuj się z klientem. Zrozumienie powodu rozpoczęcia sporu pomoże upewnić się, że klient otrzyma produkt, a Tobie da bardzo ważne informacje, które pozwolą uniknąć takich sytuacji w przyszłości.

en: First, try to get in touch with your customer. Sometimes people forget about payments they make or don’t recognize the way they appear on their card statement. If this is the case, ask them to contact their card issuer and let them know they no longer dispute the transaction. Even if your customer agrees to withdraw the dispute, you must still submit appropriate evidence. Simply saying that your customer is going to withdraw the dispute is not sufficient evidence.
pl: Przede wszystkim postaraj się skontaktować z klientem. Czasem klienci zapominają o dokonanych płatnościach lub nie rozpoznają ich po sposobie, w jaki zostały one przedstawione na wyciągu z karty. Jeśli doszło do takiej właśnie sytuacji, poproś klienta o skontaktowanie się ze swoim wystawcą karty i poinformowanie go, że transakcja nie jest już kwestionowana. Nawet jeśli klient zgadza się na wycofanie sporu, musisz przesłać odpowiednie dowody za pomocą formularzy na następnej stronie. Samo stwierdzenie, że klient zgadza się na wycofanie sporu nie jest wystarczającym dowodem.

en: First, you’ll need to create an account
pl: Najpierw musisz utworzyć konto

en: Fixed fee
pl: Opłata stała

en: Fixed fee: %s
pl: Opłata stała: %s

en: Flagged transactions
pl: Oznaczone transakcje

en: Flexible process
pl: Elastyczny proces

en: For products that have been repaired or replaced, provide evidence that the cardholder agreed to a repair or replacement, it has been received by the customer, and the repair or replacement has not since been disputed.
pl: W przypadku produktów, które zostały naprawione lub wymienione, przedstaw dowody na to, że posiadacz karty zgodził się na naprawę lub wymianę, klient otrzymał produkt oraz naprawa lub wymiana od tego czasu nie były przedmiotem sporu.

en: For recurring payment greater than mandate amount or INR 15000, payment was not approved by the card holder.
pl: Płatność cykliczna o wartości przekraczającej upoważnioną kwotę lub 15 000 INR nie została zatwierdzona przez właściciela karty.

en: For security, this filter is enabled and cannot be modified. Payments failing CVC verification will be blocked. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
pl: Ze względów bezpieczeństwa ten filtr jest włączony i nie można go modyfikować. Płatności, które nie przeszły weryfikacji kodu CVC, będą blokowane. {{learnMoreLink}}Dowiedz się więcej{{/learnMoreLink}}

en: Foreign exchange fee: %1$s%%
pl: Opłata za wymianę waluty: %1$s%%

en: Foreign exchange fee: %1$s%% + %2$s
pl: Opłata za wymianę waluty: %1$s%% + %2$s

en: Formatting rules
pl: Reguły formatowania

en: France
pl: Francja

en: Fraud &amp; Risk
pl: Oszustwo i ryzyko

en: Fraud protection
pl: Ochrona przed oszustwami

en: Fraudulent
pl: Oszustwo

en: Fraudulent transactions often use fake addresses to place orders. If the IP address seems to be in one country, but the billing address is in another, that could signal potential fraud.
pl: W oszukańczych transakcjach często wykorzystuje się fałszywe adresy do składania zamówień. Jeśli wygląda na to, że adres IP jest w jednym kraju, a adres rozliczeniowy w innym, może to sygnalizować potencjalne oszustwo.

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Friday
pl: Piątek

en: From %1$f%% + %2$s
pl: Od %1$f%% + %2$s

en: Funds are available for deposit %s business days after they’re received.
pl: Środki są dostępne do płatności częściowej przez %s dni roboczych po ich otrzymaniu.

en: General
pl: Ogólne

en: General evidence
pl: Informacje ogólne

en: Generating preview.
pl: Generowanie podglądu.

en: Germany
pl: Niemcy

en: Get early access to additional payment methods and an improved checkout experience, coming soon to %s. <a>Learn more</a>
pl: Uzyskaj wcześniej dostęp do dodatkowych metod płatności i wygodniejszej realizacji zamówienia. Te opcje wkrótce pojawią się w usłudze %s. <a>Dowiedz się więcej</a>

en: Get immediate access to your funds when you need them – including nights, weekends, and holidays. With %s' <a>Instant Deposits feature</a>, you're able to transfer your earnings to a debit card within minutes.
pl: Uzyskaj natychmiastowy dostęp do środków, gdy ich potrzebujesz, także w nocy, weekendy i święta. Dzięki funkcji <a>Natychmiastowa płatność częściowa</a> dostępnej w usłudze %s możesz przelać swoje zarobki na kartę debetową w ciągu kilku minut.

en: Get started
pl: Rozpocznij

en: Get your customer to withdraw the dispute by helping them identify the payment. Otherwise, challenge the dispute with appropriate evidence that proves the purchase was legitimate.
pl: Poproś klienta o wycofanie sporu, pomagając mu w identyfikacji płatności. Możesz też zakwestionować spór, przedstawiając odpowiednie dowody potwierdzające, że zakup był legalny.

en: Go to Multi-Currency settings
pl: Przejdź do ustawień wielu walut

en: Go to payments settings
pl: Przejdź do ustawień płatności

en: Good afternoon
pl: Dzień dobry

en: Good afternoon, %s
pl: Dzień dobry, %s

en: Good evening
pl: Dobry wieczór

en: Good evening, %s
pl: Dobry wieczór, %s

en: Good morning
pl: Dzień dobry

en: Good morning, %s
pl: Dzień dobry, %s

en: Got it
pl: Rozumiem

en: Greece
pl: Grecja

en: Green check mark
pl: Zielony znacznik zatwierdzenia

en: Held for review
pl: Wstrzymano do weryfikacji

en: Help us make improvements to %s
pl: Pomóż nam ulepszyć usługę %s

en: Here's a brief list of the information you'll need to finish payment signup:
pl: Oto krótka lista informacji potrzebnych do zakończenia rejestracji w celu obsługi płatności:

en: Hi %s,
pl: Cześć %s,

en: Hi%s, run your business and manage your payments all in one place, with no setup costs or monthly fees.
pl: Witaj %s, prowadź firmę i zarządzaj płatnościami w jednym miejscu, bez kosztów konfiguracji i opłat miesięcznych.

en: Hide tasks
pl: Ukryj zadania

en: Highest
pl: Najwyższe

en: Home address
pl: Adres domowy

en: Hong Kong
pl: Hongkong

en: How does this filter protect me?
pl: W jaki sposób ten filtr mnie chroni?

en: How quickly will you confirm my identity and allow me to process payments?
pl: Jak szybko potwierdzicie moją tożsamość i umożliwicie mi przetwarzanie płatności?

en: Http request failed. Reason: %1$s
pl: Żądanie http zakończone niepowodzeniem. Przyczyna: %1$s

en: Hungary
pl: Węgry

en: IP Address Mismatch
pl: Niezgodność adresu IP

en: Icelandic Króna does not accept decimals. Please update your currency number of decimals to 0 or select a different currency. %1$sVisit settings%2$s
pl: W przypadku korony islandzkiej nie są akceptowane miejsca dziesiętne. Zaktualizuj liczbę miejsc dziesiętnych w walucie do 0 lub wybierz inną walutę. %1$sOtwórz ustawienia%2$s

en: If %s "Saved cards" should be enabled.
pl: Jeśli funkcja „Zapisane karty” usługi %s powinna być włączona.

en: If %s express checkouts should be enabled.
pl: Jeśli ekspresowa finalizacji płatności w usłudze %s ma być włączona.

en: If %s manual capture of charges should be enabled.
pl: Jeśli ręczne przechwytywanie opłat za pomocą usługi %s powinno być włączone.

en: If %s should be enabled.
pl: Jeśli usługa %s powinna być włączona.

en: If WooPay should be enabled.
pl: Jeśli usługa WooPay powinna być włączona.

en: If enabled, users will be able to pay using Apple Pay, Google Pay or the Payment Request API if supported by the browser.
pl: Włączenie tej opcji umożliwi użytkownikom płacenie za pomocą Apple Pay, Google Pay lub API żądań zapłaty, jeśli przeglądarka będzie obsługiwać taką możliwość.

en: If enabled, users will be able to pay with a saved card during checkout. Card details are saved on our platform, not on your store.
pl: Po włączeniu tej opcji użytkownicy będą mogli płacić za pomocą karty zapisanej podczas realizacji zamówienia. Dane karty są zapisywane na naszej platformie, a nie w Twoim sklepie.

en: If the cardholder agrees to withdraw the dispute, you should still submit evidence for the dispute using the forms on the next screen. In addition to the following evidence, your submission should include correspondence with the cardholder saying they would withdraw the dispute and a written statement from their card issuer confirming that the dispute has been withdrawn.
pl: Nawet jeśli posiadacz karty zgadza się na wycofanie sporu, dowody w sporze należy przesłać za pomocą formularzy na następnej stronie. Poza poniższymi dowodami należy dołączyć korespondencję z posiadaczem karty pokazującą, że wycofa on spór i pisemne oświadczenie od jego wystawcy karty potwierdzające, że spór został wycofany.

en: If the customer has not yet returned the product or canceled the service, provide specific information to that effect. You should double-check your incoming shipping records to verify that you have not received a return before you respond. If you have processed a credit or reversal for this transaction, provide evidence of this which includes the amount and date processed.
pl: Jeśli klient jeszcze nie zwrócił produktu lub nie anulował usługi, podaj konkretne informacje, które w tym pomogą. Przed udzieleniem odpowiedzi należy dokładnie sprawdzić informacje o przychodzących przesyłkach, aby zweryfikować, że zwrot jeszcze nie dotarł. Jeśli dokonano uznania lub zwrotu płatności za tę transakcję, przedstaw jego dowód zawierający informację o kwocie i dacie przetworzenia.

en: If the customer withdraws their dispute you should still submit evidence using the forms on the next screen. Be sure to provide a letter or email from the cardholder stating that they are no longer in dispute.
pl: Jeśli klient wycofa spór, nadal należy przesłać dowody za pomocą formularzy na następnej stronie. Upewnij się, że zostanie dołączony list lub wiadomość e-mail od posiadacza karty z informacją o braku aktualnego sporu.

en: If the product or service is as described, provide specific information (invoice, contract, etc.) to refute the cardholder’s claims. Quality disputes are where the customer does not agree with the condition of merchandise or service received (e.g., a car repair situation or quality of a hotel room). There may be instances where you will need to obtain a neutral third-party opinion to help corroborate your claim against the cardholder. Provide as much specific information and documentation as possible to refute the cardholder’s claims. It is recommended that you address each point that the cardholder has made.
pl: Jeśli produkt lub usługa są zgodne z opisem, podaj konkretne informacje (faktura, umowa itp.), które pozwolą odrzucić roszczenia posiadacza karty. Spory o jakość dotyczą sytuacji, gdy klient nie akceptuje stanu otrzymanego towaru lub usługi (np. naprawa samochodu lub jakość pokoju hotelowego). Może się zdarzyć, że potrzebna będzie neutralna opinia strony trzeciej, aby potwierdzić roszczenia wobec posiadacza karty. Przedstaw jak najwięcej konkretnych informacji i dokumentów, aby odrzucić roszczenia posiadacza karty. Zaleca się, aby odnieść się do każdego argumentu podniesionego przez posiadacza karty.

en: If there have been two or more separate payments, you should get in touch with your customer. If you understand what their complaint is, there is a chance for you to explain the misunderstanding or to make it right. If you’re able to resolve the issue with your customer, you can ask that they withdraw the dispute.
pl: Jeśli dokonano dwóch lub większej liczby oddzielnych płatności, skontaktuj się z klientem. Jeśli dowiesz się, czego dotyczy skarga, masz możliwość wyjaśnienia nieporozumienia lub naprawienia pomyłki. Jeśli jesteś w stanie rozwiązać problem bezpośrednio z klientem, możesz go poprosić o wycofanie sporu.

en: If there were duplicate payments, you should accept the dispute. You cannot issue a refund while a payment is being disputed. The credit card networks place liability for accepting disputed payments with you, the business.
pl: Jeśli doszło do zduplikowania płatności, należy zaakceptować spór. Nie możesz dokonać zwrotu, gdy płatność jest przedmiotem sporu. Dostawcy kart kredytowych obciążają właścicieli firm odpowiedzialnością za akceptowanie spornych płatności.

en: If they were not, collect any and all information documenting that each payment was made separately, such as copies of receipts. If the receipts don’t include the items purchased, be sure to include an itemized list. Each receipt should clearly indicate that the payments are for separate purchases of items or services. If you’ve been able to get in touch with the customer you should be sure to address any concerns they had in your evidence.
pl: Jeśli tak się nie stało, zbierz wszystkie dokumenty pokazujące, że każda płatność została wykonana osobno (np. kopie potwierdzeń). Jeśli na potwierdzeniach nie ma informacji o zakupionych przedmiotach, dołącz listę z tymi przedmiotami. Każde potwierdzenie powinno dokładnie wskazywać płatności za oddzielne zakupy przedmiotów lub usług. Jeśli udało Ci się skontaktować z klientem, postaraj się omówić z nim wszystkie swoje dowody i wysłuchaj jego uwag na ten temat.

en: If you believe the dispute is invalid, you can challenge it by submitting the appropriate evidence using the response forms on the next screen.
pl: Jeśli uważasz, że spór jest nieważny, możesz go zakwestionować, przesyłając odpowiednie dowody za pomocą formularzy odpowiedzi na następnej stronie.

en: If you believe the payment was actually made using a stolen credit card, you will need to accept the dispute. The credit card networks place liability for accepting unauthorized transactions with you, the business.
pl: Jeśli uważasz, że płatność faktycznie została dokonana przy użyciu skradzionej karty kredytowej, musisz zaakceptować spór. Dostawcy kart kredytowych obciążają właścicieli firm odpowiedzialnością za akceptowanie nieautoryzowanych transakcji.

en: If you can not prove the customer received their product or service as described, you should accept the dispute. You cannot issue a refund while a payment is being disputed. The credit card networks place liability for accepting disputed payments with you, the business.
pl: Jeśli nie możesz udowodnić, że klient otrzymał produkt lub usługę zgodne z opisem, musisz zaakceptować spór. Nie możesz dokonać zwrotu, gdy płatność jest przedmiotem sporu. Dostawcy kart kredytowych obciążają właścicieli firm odpowiedzialnością za akceptowanie spornych płatności.

en: If you can not prove the customer received their product or service, you should accept the dispute. You cannot issue a refund while a payment is being disputed. The credit card networks place liability for accepting disputed payments with you, the business.
pl: Jeśli nie możesz udowodnić, że klient otrzymał produkt lub usługę, musisz zaakceptować spór. Nie możesz dokonać zwrotu, gdy płatność jest przedmiotem sporu. Dostawcy kart kredytowych obciążają właścicieli firm odpowiedzialnością za akceptowanie spornych płatności.

en: If you can not prove the customer’s subscription was canceled, and or they did not follow your cancellation policy, you should accept the dispute. You cannot issue a refund while a payment is being disputed. The credit card networks place liability for accepting disputed payments with you, the business.
pl: Jeśli nie możesz udowodnić, że subskrypcja klienta została anulowana lub że nie postąpił on zgodnie z Twoimi zasadami anulowania, musisz zaakceptować spór. Nie możesz dokonać zwrotu pieniędzy, gdy płatność jest przedmiotem sporu. Dostawcy kart kredytowych obciążają właścicieli firm odpowiedzialnością za akceptowanie spornych płatności.

en: If you choose to continue, our payment partner Stripe will send an e-mail to {{merchantEmail /}} to collect the required information
pl: Jeśli postanowisz kontynuować, nasz partner płatności Stripe wyśle wiadomość e-mail do {{merchantEmail /}}, aby zebrać wymagane informacje.

en: If you do not want these subscriptions to continue to be billed, you should %1$scancel all subscriptions%2$s prior to deactivating %3$s.
pl: Jeśli nie chcesz, aby te subskrypcje były nadal fakturowane, %1$sanuluj wszystkie subskrypcje%2$s przed wyłączeniem usługi %3$s.

en: If you're setting up %s for someone else, it's best to have that person complete the account creation process. As you can see above, we ask for very specific information about the business owner - and you might not have all the details at hand. It's not always possible to change account information once it's been saved, especially if the site accepts live transactions before the correct account information is entered.
pl: Jeśli konfigurujesz usługę %s dla kogoś innego, najlepiej, by ta osoba zakończyła proces tworzenia konta. Jak widać powyżej, prosimy o podanie bardzo szczegółowych informacji dotyczących właściciela firmy — i możesz nie dysponować nimi wszystkimi. Nie zawsze można zmienić dane konta po ich zapisaniu, szczególnie jeśli witryna akceptuje aktywne transakcje przed wprowadzeniem poprawnych danych konta.

en: If your customer made no attempt to return the product or cancel the service, or if you provided a replacement product or service, make sure to note that as well.
pl: Jeśli klient nie podjął próby zwrotu produktu lub anulowania usługi albo otrzymał produkt lub usługę zastępczą, również to przedstaw.

en: If your customer was not refunded appropriately, you will need to accept the dispute, or resolve the issue with your customer. The credit card networks place liability for accepting disputed payments with you, the business.
pl: Jeśli klient otrzymał niewłaściwy zwrot, należy zaakceptować spór lub rozwiązać ten problem z klientem. Dostawcy kart kredytowych obciążają właścicieli firm odpowiedzialnością za akceptowanie spornych płatności.

en: If your sales exceed the VAT threshold for your country, you’re required to register for a VAT number.
pl: Jeśli Twoja sprzedaż przekroczy próg VAT dla Twojego kraju, musisz zarejestrować się, aby otrzymać numer VAT.

en: In Progress
pl: W trakcie

[ctx: In admin renewal failed email]
en: The automatic recurring payment for order %1$s from %2$s has failed. The customer was sent an email requesting authentication of payment. If the customer does not authenticate the payment, they will be requested by email again %3$s.
pl: Automatyczna płatność cykliczna za zamówienie %1$s z firmy %2$s nie powiodła się. Wiadomość e-mail z prośbą o autoryzację płatności została wysłana do klienta. Jeśli klient nie autoryzuje płatności, wiadomość e-mail zostanie ponownie wysłana w ciągu %3$s.

[ctx: In failed renewal authentication email]
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please login and authorize the renewal from your account page: %2$s
pl: Automatyczna płatność z tytułu odnowienia subskrypcji %1$s nie powiodła się. Aby ponownie aktywować subskrypcję, zaloguj się i zatwierdź odnowienie z poziomu strony konta: %2$s

en: In order to receive deposits with WooPayments, you'll need to share business details to verify who you are.
pl: Aby otrzymywać wpłaty za pomocą WooPayments, konieczne jest udostępnienie danych firmy w celu weryfikacji tożsamości.

en: In transit
pl: W toku

en: In-Person
pl: Osobiście

en: In-Person Card Payment
pl: Osobista płatność kartą

en: In-person transactions
pl: Transakcje osobiste

en: Inactive
pl: Nieaktywny

en: Incorrect account details
pl: Nieprawidłowe dane konta

en: Increase conversion at checkout
pl: Zwiększ konwersję podczas finalizacji zamówienia

en: Increase your store’s conversion by offering your customers preferred and convenient payment methods on checkout.
pl: Zwiększ konwersję swojego sklepu, oferując klientom preferowane i wygodne metody płatności przy finalizacji płatności.

en: Industry
pl: Branża

en: Information about the payment method, click to expand
pl: Informacje o metodzie płatności, kliknij, aby rozwinąć

en: Inquiry: Closed
pl: Zapytanie: zamknięte

en: Inquiry: Needs response
pl: Zapytania: konieczna odpowiedź

en: Inquiry: Under review
pl: Zapytanie: sprawdzanie

en: Install WooCommerce
pl: Zainstaluj WooCommerce

en: Instant deposit
pl: Natychmiastowa płatność częściowa

en: Instant deposit date
pl: Data natychmiastowej płatności częściowej

en: Instant deposit for %s in transit.
pl: Natychmiastowa płatność częściowa dla %s w toku.

en: Insufficient funds
pl: Niewystarczające środki

en: Intent Currency
pl: Waluta zamiaru

en: Intent ID
pl: Identyfikator zamiaru

en: Intent creation failed with the following message: %s
pl: Utworzenie zamiaru nie powiodło się i został wyświetlony  następujący komunikat: %s

en: Intent id was not included for payment complete status change.
pl: Nie uwzględniono identyfikatora zamiaru, co uniemożliwia zmianę statusu na „płatność ukończona”.

en: Intentions require at least one payment method
pl: Funkcja obsługująca zamiary płatności wymaga co najmniej jednej metody płatności

en: International IP Address
pl: Międzynarodowy adres IP

en: International card fee: %1$s%%
pl: Opłata za kartę międzynarodową: %1$s%%

en: International card fee: %1$s%% + %2$s
pl: Opłata za kartę międzynarodową: %1$s%% + %2$s

en: Invalid Refund Amount
pl: Nieprawidłowa kwota zwrotu

en: Invalid express checkout method ID specified.
pl: Określono nieprawidłowy identyfikator metody ekspresowej finalizacji płatności.

en: Invalid order status
pl: Nieprawidłowy status zamówienia

en: Invalid order!
pl: Nieprawidłowe zamówienie.

en: Invalid payment intent
pl: Nieprawidłowy zamiar płatności

en: Invalid payment method. Please input a new card number.
pl: Nieprawidłowa metoda płatności. Wprowadź nowy numer karty.

en: Invalid phone number.
pl: Nieprawidłowy numer telefonu.

en: Invalid request
pl: Nieprawidłowe zapytanie.

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Is Not
pl: jest inna niż

en: Is my data safe with %s?
pl: Czy moje dane są bezpieczne w usłudze %s?

en: Issue a full refund back to your customer's credit card using %s. This action can not be undone. To issue a partial refund, click "Cancel", and use the "Refund" button in the order details below.
pl: Dokonaj pełnego zwrotu na kartę kredytową klienta za pomocą usługi %s. Tego działania nie można cofnąć. Aby dokonać częściowego zwrotu, kliknij „Anuluj” i użyj przycisku „Zwrot” w szczegółach zamówienia poniżej.

en: Issue an authorization on checkout, and capture later
pl: Dokonaj autoryzacji podczas realizacji zamówienia i przechwyć później

en: Issue an authorization on checkout, and capture later.
pl: Dokonaj autoryzacji podczas realizacji zamówienia i przechwyć później.

en: It appears you're attempting to set up %1$s from an unsupported country. In order to complete the set up of %1$s, your store is required to have a business entity in one of the following countries: {{list /}} {{link}}Learn more{{/link}} about setting up business entities in foreign countries.
pl: Wygląda na to, że próbujesz skonfigurować usługę %1$s z kraju, który nie jest obsługiwany. W celu ukończenia konfiguracji usługi %1$s Twój sklep musi mieć podmiot gospodarczy w jednym z następujących krajów: {{list /}} {{link}}Dowiedz się więcej{{/link}} o zakładaniu podmiotów gospodarczych w innych krajach.

en: It may be more efficient—and provide a better customer experience—to accept an accidental dispute and charge the customer again, if appropriate. Even when a dispute is withdrawn, it usually takes approximately 75 days to be finalized. Remember, it doesn’t matter to the card networks whether you win or lose a dispute; what matters is how many disputes a business receives, regardless of how many disputes are won.
pl: Zaakceptowanie przypadkowego sporu i ponowne obciążenie opłatą klienta (o ile będzie to właściwe) może okazać się skuteczniejsze i lepsze z punktu widzenia obsługi klienta. Nawet jeśli spór zostanie wycofany, jego sfinalizowanie zazwyczaj zajmuje około 75 dni. Pamiętaj o tym, że z punktu widzenia dostawcy kart nie ma znaczenia, czy Twoja firma wygrała lub przegrała w sporze. Ważne jest to, ile sporów otrzymuje Twoja firma, a nie ile z nich wygrywa.

en: Italy
pl: Włochy

en: I’d like to set up payments on my own store
pl: Chcę skonfigurować płatności we własnym sklepie

en: I’m building a store for someone else and would like to test payments
pl: Tworzę sklep dla kogoś innego i chcę przetestować płatności

en: I’m registered for a VAT number
pl: Moja firma jest zarejestrowana w celu otrzymania numeru VAT.

en: Japan
pl: Japonia

en: Large
pl: Duży

en: Large {{helpText}}(56 px){{/helpText}}
pl: Duży {{helpText}}(56 pikseli){{/helpText}}

en: Last day of the month
pl: Ostatni dzień miesiąca

en: Last day today
pl: Dzisiaj ostatni dzień

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Last week to respond to %d of the disputes
pl: Ostatni tydzień na udzielenie odpowiedzi na %d ze sporów

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Layout
pl: Układ

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more about deposit scheduling.
pl: Dowiedz się więcej o tworzeniu harmonogramów płatności częściowych.

en: Learn more about enabling payment methods
pl: Dowiedz się więcej o włączaniu metod płatności

en: Learn more about how to receive deposits.
pl: Dowiedz się więcej o tym, jak otrzymywać wpłaty.

en: Learn more about pending schedules
pl: Dowiedz się więcej o oczekujących harmonogramach

en: Learn more about risk filtering
pl: Dowiedz się więcej o filtrowaniu zagrożeń

en: Leave blank for no limit
pl: Puste pole oznacza brak limitu.

en: Legal name
pl: Nazwa prawna

en: Less than $250k
pl: Mniej niż 250 000 USD

en: Let your customers pay with JCB, the only international payment brand based in Japan.
pl: Pozwól swoim klientom płacić przy użyciu JCB, jedynej marki płatności międzynarodowych z siedzibą w Japonii.

en: Let your customers pay with major credit and debit cards without leaving your store.
pl: Zapewnij swoim klientom możliwość płacenia za pomocą głównych kart kredytowych i debetowych bez opuszczania Twojego sklepu.

en: Let your customers switch between your enabled currencies
pl: Zapewnij swoim klientom możliwość przełączania między dostępnymi walutami

en: Let your customers use their favorite express payment methods and digital wallets for faster, more secure checkouts across different parts of your store.
pl: Zapewnij swoim klientom możliwość korzystania z ich ulubionych metod płatności ekspresowych i portfeli cyfrowych w celu szybszej i bezpieczniejszej realizacji zamówienia w różnych miejscach Twojego sklepu.

en: Let’s get you set up for payments
pl: Skonfigurujmy płatności

en: Let’s get your store ready to accept payments
pl: Przygotujmy sklep do przyjmowania płatności

en: Light
pl: Jasny

en: Light {{br/}}{{helpText}}Recommended for dark or colored backgrounds with high contrast.{{/helpText}}
pl: Jasny {{br/}}{{helpText}}Zalecany w przypadku ciemnego lub kolorowego tła z dużym kontrastem.{{/helpText}}

en: Light-Outline
pl: Jasny kontur

en: Limited time offer
pl: Oferta ograniczona czasowo

en: Line height
pl: Wysokość wiersza

en: Link
pl: Odnośnik

en: Link autofills your customers’ payment and shipping details to deliver an easy and seamless checkout experience.
pl: Link automatycznie wypełnia dane klientów dotyczące płatności i wysyłki, aby zapewnić łatwy i bezproblemowy proces finalizacji zamówienia.

en: Link autofills your customers’ payment and shipping details to deliver an easy and seamless checkout experience. New payment experience (UPE) needs to be enabled for Link. By enabling this feature, you agree to the {{stripeLinkTerms}}Link by Stripe terms{{/stripeLinkTerms}}, and {{privacyPolicy}}Privacy Policy{{/privacyPolicy}}.
pl: Link automatycznie wypełnia dane klientów dotyczące płatności i wysyłki, aby zapewnić łatwy i bezproblemowy proces finalizacji zamówienia. Na potrzeby metody Link należy włączyć nowy proces płatności (UPE). Włączenie tej funkcji oznacza zaakceptowanie {{stripeLinkTerms}}warunków korzystania z usługi Link by Stripe{{/stripeLinkTerms}} oraz {{privacyPolicy}}Polityki prywatności{{/privacyPolicy}}.

en: Link by Stripe cannot be enabled at checkout. Click to expand.
pl: Usługi Link by Stripe nie można włączyć podczas finalizacji płatności. Kliknij, aby rozwinąć.

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Loading
pl: Wczytywanie…

en: Loading…
pl: Wczytywanie…

en: Loan
pl: Pożyczka

en: Loan amount
pl: Kwota pożyczki

en: Loan disbursed
pl: Wypłacona pożyczka

en: Loan dispersement
pl: Wypłata pożyczki

en: Loan repayment
pl: Spłata pożyczki

en: Loan repayment: <a>Loan %s</a>
pl: Spłata pożyczki: <a>pożyczka %s</a>

en: Log error messages
pl: Rejestruj komunikaty o błędach

en: Logging
pl: Rejestrowanie

en: Lost
pl: Przegrana

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Make your %s prices consistent by rounding them up after they're converted.
pl: Aby uspójnić swoje ceny %s, możesz zaokrąglić je w górę po przeliczeniu.

en: Manage and update your deposit account information to receive payments and deposits.
pl: Aby otrzymywać płatności i wpłaty, zarządzaj danymi konta do wpłat oraz je zaktualizuj.

en: Manage in Stripe
pl: Zarządzaj w Stripe

en: Manual
pl: Ręcznie

en: Manual Rate
pl: Kurs ręczny

en: Manual capture
pl: Przechwytywanie ręczne

en: Mastercard
pl: MasterCard

en: Max file size exceeded.
pl: Przekroczony maksymalny rozmiar pliku.

en: Maximum item count must be greater than the minimum item count on the "Order Item Threshold" rule.
pl: W regule „Limit liczby pozycji na zamówieniu” maksymalna liczba pozycji musi być większa niż minimalna liczba pozycji.

en: Maximum item count must be greater than the minimum item count.
pl: Maksymalna liczba pozycji musi być większa niż minimalna liczba pozycji.

en: Maximum items per order
pl: Maksymalna liczba pozycji na zamówienie

en: Maximum purchase price
pl: Maksymalna cena zakupu

en: Maximum purchase price must be greater than the minimum purchase price.
pl: Maksymalna cena zakupu musi być większa niż minimalna cena zakupu.

en: Medium
pl: Średni

en: Medium {{helpText}}(48 px){{/helpText}}
pl: Średni {{helpText}}(48 pikseli){{/helpText}}

en: Message could not be dismissed | Messages could not be dismissed
pl[0]: Nie można odrzucić wiadomości
pl[1]: Nie można odrzucić wiadomości
pl[2]: Nie można odrzucić wiadomości

en: Message dismissed
pl: Wiadomość została odrzucona

en: Microdeposit transfers failed. Please check the account, institution and transit numbers.
pl: Niepowodzenie mikropłatności częściowych. Sprawdź numer konta, numer instytucji oraz numer rozliczeniowy.

en: Minimum items per order
pl: Minimalna liczba pozycji na zamówienie

en: Minimum purchase price
pl: Minimalna cena zakupu

en: Mobile phone number
pl: Numer telefonu komórkowego

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Monthly anchor for deposit scheduling when interval is set to monthly
pl: Miesięczny punkt odniesienia do tworzenia harmonogramów płatności częściowych po ustawieniu interwału na miesięczny

en: More details
pl: Szczegóły

en: More information needed
pl: Potrzeba więcej informacji

en: More than $100M
pl: Więcej niż 100 mln USD

en: Multi-Currency Exchange Rate
pl: Kurs wymiany dla wielu walut

en: Multi-Currency Meta Helper
pl: Metapomocnik dla wielu walut

en: Multi-Currency settings
pl: Ustawienia wielu walut

en: Multiple product types
pl: Wiele typów produktów

en: My store is already live
pl: Mój sklep już działa

en: N/A
pl: brak

en: Name
pl: Nazwa listy

en: Name: %1$s, Guest
pl: Nazwa: %1$s, gość

en: Name: %1$s, Username: %2$s
pl: Nazwa: %1$s, nazwa użytkownika: %2$s

en: Need cash in a hurry? Instant deposits are available within 30 minutes for a nominal %s service fee. <a>Learn more</a>
pl: Szybko potrzebujesz gotówki? Natychmiastowe płatności częściowe są dostępne w ciągu 30 minut za nominalną opłatą za usługę w wysokości %s. <a>Dowiedz się więcej</a>

en: Need help? Visit {{ docsLink /}} or {{supportLink /}}.
pl: Potrzebujesz pomocy? Odwiedź {{ docsLink /}} lub {{supportLink /}}.

en: Needs response
pl: Wymagana odpowiedź

en: Needs review
pl: Wymagana weryfikacja

en: Net
pl: Netto

en: Net deposit amount
pl: Kwota netto płatności częściowej

en: Net deposit amount:
pl: Kwota netto płatności częściowej:

en: Net deposit: %s
pl: Płatność częściowa netto: %s

en: Netherlands
pl: Holandia

en: New
pl: Nowość

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: New Zealand dollar
pl: Dolar nowozelandzki

en: New exchange rate:
pl: Nowy kurs wymiany:

en: New features have been added to WooPayments to help reduce fraudulent transactions on your store. By using a set of rules to evaluate incoming orders, your store is better protected from fraudsters.
pl: Do WooPayments dodano nowe funkcje, które pomagają ograniczyć nieuczciwe transakcje w sklepie. Dzięki wykorzystaniu zestawu reguł do oceny przychodzących zamówień Twój sklep jest lepiej chroniony przed oszustami.

en: New receipt
pl: Nowy paragon

en: New receipt emails are sent to customers when a new order is paid for with a card reader.
pl: Wiadomości e-mail z nowymi paragonami są wysyłane do klientów, gdy nowe zamówienie zostaje opłacone za pomocą czytnika kart.

en: Next automatic payment scheduled for %s.
pl: Następną płatność automatyczną zaplanowano na %s.

en: Next deposit
pl: Następna płatność częściowa

en: Next time you checkout here or on other WooPay enabled stores, you’ll receive a code by text message to checkout quicker. We never share your full financial information with sellers.
pl: Przy następnej finalizacji płatności w tym lub innym sklepie obsługującym WooPay otrzymasz wiadomość tekstową z kodem, dzięki czemu szybciej sfinalizujesz płatność. Nigdy nie ujawniamy sprzedawcom pełnych informacji finansowych.

en: Next we’ll ask you to share a few details about your business to create your account.
pl: Następnie poprosimy o podanie kilku informacji na temat Twojej firmy w celu utworzenia konta.

en: Next we’ll ask you to verify your business and payment details to enable deposits.
pl: Następnie poprosimy Cię o zweryfikowanie danych biznesowych i dotyczących płatności, aby włączyć płatności częściowe.

en: No
pl: Nie

en: No account settings provided
pl: Nie podano ustawień konta

en: No action taken
pl: Nie podjęto żadnych działań

en: No document was uploaded. Upload the document again.
pl: Nie przesłano żadnego dokumentu. Ponownie prześlij dokument.

en: No funds have been withdrawn yet.
pl: Nie wycofano jeszcze żadnych środków.

en: No information submitted
pl: Nie przesłano informacji

en: No selection
pl: Brak wyboru

en: No valid event name or type.
pl: Brak prawidłowej nazwy lub poprawnego typu zdarzenia.

en: None
pl: Brak

en: Normal
pl: Normalne

en: Norway
pl: Norwegia

en: Norwegian krone
pl: Korona norweska

en: Not active
pl: Nieaktywny

en: Not checked
pl: Niesprawdzone

en: Not connected
pl: Nie połączono

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Number
pl: Numer

en: OR
pl: LUB

en: Offer a wide range of card payments
pl: Zaoferuj szeroki zakres płatności kartą

en: Offer customers a fast, secure checkout experience with Google Pay.
pl: Oferuj klientom możliwość szybkiego i bezpiecznego finalizowania zamówień za pośrednictwem usługi Google Pay.

en: Offers the highest level of filtering for stores, but may catch some legitimate transactions.
pl: Zapewnia najwyższy poziom filtrowania dla sklepów, ale może też błędnie blokować niektóre autentyczne transakcje.

en: Offline service
pl: Usługa offline

en: Onboarding
pl: Dodawanie użytkownika

en: One more step to accept recurring payments
pl: Jeszcze jeden krok do zaakceptowania płatności cyklicznych

en: One more step to enable %s
pl: Jeszcze jeden krok, aby umożliwić %s

en: One or more of your extensions are incompatible with WooPay.
pl: Co najmniej jedno z Twoich rozszerzeń jest niezgodne z WooPay.

en: Only cards support manual capture. When enabled, all other payment methods will be hidden from checkout.
pl: Ręczne pobieranie płatności jest obsługiwane tylko w przypadku kart. Gdy ta opcja jest włączona, wszystkie inne metody płatności zostaną ukryte w realizacji zamówienia.

en: Only icon
pl: Tylko ikona

en: Orange shield outline
pl: Pomarańczowy kontur tarczy

en: Order
pl: Zamówienie

en: Order #
pl: Zamówienie nr

en: Order Currency
pl: Waluta zamówienia

en: Order Default Currency
pl: Domyślna waluta zamówienia

en: Order Items Threshold
pl: Limit liczby pozycji na zamówieniu

en: Order cannot be refunded
pl: Nie można dokonać zwrotu dotyczącego zamówienia

en: Order meta items
pl: Metapozycje zamówienia

en: Order not found
pl: Nie znaleziono zamówienia

en: Order number
pl: Numer zamówienia

en: Orders from outside of the following countries will be blocked by the filter:
pl: Filtr będzie blokować zamówienia spoza następujących krajów:

en: Orders from outside of the following countries will be screened by the filter:
pl: Filtr będzie monitorować zamówienia spoza następujących krajów:

en: Orders from the following countries will be blocked by the filter:
pl: Filtr będzie blokować zamówienia z następujących krajów:

en: Orders from the following countries will be screened by the filter:
pl: Filtr będzie monitorować zamówienia z następujących krajów:

en: Origin
pl: Pochodzenie

en: Other
pl: Inne

en: Otherwise, use the forms on the next screen to submit evidence that the subscription was still active and that the customer was aware of, and did not follow, your cancellation procedure.
pl: Skorzystaj z formularzy na następnej stronie, aby przesłać dowody na to, że subskrypcja była cały czas aktywna, klient był tego świadomy i nie postąpił zgodnie z Twoją procedurą anulowania.

en: Outline {{br/}}{{helpText}}Recommended for white or light-colored backgrounds with insufficient contrast.{{/helpText}}
pl: Kontur {{br/}}{{helpText}}zalecany w przypadku białego lub jasnego tła z niewystarczającym kontrastem.{{/helpText}}

en: Overview
pl: Przegląd

en: Owner
pl: Właściciel

en: Owner email
pl: Adres e-mail właściciela

en: Paid
pl: Zapłacono

en: Paid in Full
pl: Zapłacone w całości

en: Paid off
pl: Spłacone

en: Paid with
pl: Sposób płatności:

en: Partial refund
pl: Częściowy zwrot

en: Passed
pl: Przeszło

en: Payment
pl: Płatność

en: Payment ID
pl: Identyfikator płatności

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Payment Method ID
pl: Identyfikator metody płatności

en: Payment Method Title
pl: Nazwa metody płatności

en: Payment authentication requested email
pl: Wiadomość e-mail z prośbą o autoryzację płatności

en: Payment authentication requested emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment fails because the transaction requires an SCA verification, the customer is requested to authenticate the payment, and a retry rule has been applied to notify the customer again within a certain time period.
pl: Wiadomości e-mail z prośbą o autoryzację płatności są wysyłane do wybranych odbiorców w przypadku niepowodzenia automatycznego przetwarzania płatności za odnowienie subskrypcji ze względu na wymóg weryfikacji SCA transakcji. Klient jest proszony o autoryzację płatności i zostaje zastosowana zasada ponownej próby w celu ponownego powiadomienia klienta w określonym przedziale czasowym.

en: Payment authorization has <strong>expired</strong> (<a>%1$s</a>).
pl: Autoryzacja płatności <strong>wygasła</strong> (<a>%1$s</a>).

en: Payment authorization needed for renewal of order {order_number}
pl: W celu odnowienia zamówienia o numerze {order_number} konieczna jest autoryzacja płatności

en: Payment authorization needed for renewal of {site_title} order {order_number}
pl: W celu odnowienia zamówienia z {site_title} o numerze {order_number} konieczna jest autoryzacja płatności

en: Payment authorization was successfully <strong>cancelled</strong>.
pl: Autoryzacja płatności została <strong>anulowana</strong>.

en: Payment authorized
pl: Płatność autoryzowana

en: Payment blocked
pl: Płatność zablokowana

en: Payment cancel failed to complete with the following message: %s
pl: Anulowanie płatności zakończone niepowodzeniem z następującym komunikatem: %s

en: Payment cannot be canceled for partially or fully refunded orders.
pl: Nie można anulować płatności za zamówienia częściowo lub w całości zwrócone.

en: Payment cannot be captured for partially or fully refunded orders.
pl: Nie można przechwycić płatności za zamówienia zwrócone w części albo w całości.

en: Payment capture failed to complete with the following message: %s
pl: Przechwycenie płatności zakończone niepowodzeniem z następującym komunikatem: %s

en: Payment details
pl: Szczegóły płatności

en: Payment details not loaded
pl: Nie załadowano szczegółów płatności

en: Payment dispute funds have been reinstated
pl: Przywrócono środki związane ze sporem dotyczącym płatności

en: Payment dispute funds have been withdrawn
pl: Wycofano środki związane ze sporem dotyczącym płatności

en: Payment dispute has been closed with status %1$s. See <a>dispute overview</a> for more details.
pl: Spór dotyczący płatności został zamknięty ze statusem %1$s. Aby poznać więcej szczegółów, patrz <a>przegląd sporów</a>.

en: Payment dispute has been updated
pl: Zaktualizowano spór dotyczący płatności

en: Payment disputed
pl: Płatność sporna

en: Payment disputed as %s.
pl: Płatność sporna %s

en: Payment failed
pl: Płatność zakończona niepowodzeniem

en: Payment failure refund
pl: Zwrot płatności zakończony niepowodzeniem

en: Payment for order #%s canceled successfully.
pl: Płatność za zamówienie nr %s została anulowana.

en: Payment for order #%s captured successfully.
pl: Płatność za zamówienie nr %s została przechwycona.

en: Payment has been disputed for %1$s with reason "%2$s". <a>Response due by %3$s</a>.
pl: Zakwestionowano płatność na kwotę %1$s, powód: „%2$s”. <a>Termin odpowiedzi: %3$s</a>.

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Payment method IDs that should be enabled. Other methods will be disabled.
pl: Identyfikatory metod płatności, które mają być włączone. Inne metody zostaną wyłączone.

en: Payment method is changed to: <strong>Credit card ending in %1$s</strong>.
pl: Metoda płatności została zmieniona na: <strong>Karta kredytowa kończąca się na %1$s</strong>.

en: Payment method successfully added.
pl: Metoda płatności została dodana.

en: Payment methods
pl: Metody płatności

en: Payment methods that need %s:
pl: Metody płatności, które wymagają %s:

en: Payment methods that require the new payments experience:
pl: Metody płatności wymagające nowych funkcji płatności:

en: Payment refund
pl: Zwrot płatności

en: Payment request buttons
pl: Przyciski żądania zapłaty

en: Payment status changed to %s.
pl: Zmiana statusu płatności na %s.

en: Payment was approved by <a>%s</a>
pl: Płatność została zatwierdzona przez: <a>%s</a>

en: Payment was blocked by <a>%s</a>
pl: Płatność została zablokowana przez: <a>%s</a>

en: Payment was screened by your fraud filters and blocked.
pl: Płatność została sprawdzona przez filtry zapobiegania oszustwom i zablokowana.

en: Payment was screened by your fraud filters and placed in review.
pl: Płatność została sprawdzona przez filtry zapobiegania oszustwom i umieszczona w weryfikacji.

en: Payments
pl: Płatności

en: Payments accepted on checkout
pl: Płatności akceptowane podczas realizacji zamówienia

en: Payments and deposits are disabled for this account until missing business information is updated.
pl: Płatności i płatności częściowe są wyłączone na tym koncie aż do zaktualizowania brakujących danych biznesowych.

en: Payments and deposits are disabled for this account until missing information is updated. Please update the following information in the Stripe dashboard.
pl: Wyłączono płatności i wpłaty na tym koncie do chwili uzupełnienia brakujących informacji. Zaktualizuj poniższe informacje w panelu Stripe.

en: Payments made simple — including WooPay, a new express checkout feature.<br/><br/>
    				By using %1$s you agree to be bound by our <tosLink>Terms of Service</tosLink> (including WooPay <woopayMechantTosLink>merchant terms</woopayMechantTosLink>) and acknowledge that you have read our <privacyLink>Privacy Policy</privacyLink>
pl: Proste płatności — w tym WooPay, nowa funkcja ekspresowej finalizacji płatności.<br/><br/>
    				Korzystając z %1$s, akceptujesz nasze <tosLink>Warunki korzystania z usługi</tosLink> (w tym <woopayMechantTosLink>warunki handlowe</woopayMechantTosLink> WooPay) i potwierdzasz zapoznanie się z treścią naszej <privacyLink>Polityki prywatności</privacyLink>.

en: Payments made simple, with no monthly fees - designed exclusively for WooCommerce stores. Accept credit cards, debit cards, and other popular payment methods.
pl: Uproszczone metody płatności, bez miesięcznych opłat — opracowane specjalnie dla sklepów korzystających z WooCommerce. Akceptuj karty kredytowe i debetowe oraz inne popularne metody płatności.

en: Payments paused! Verify your bank details to reactivate.
pl: Płatności zostały wstrzymane! Zweryfikuj dane banku, aby je ponownie aktywować.

en: Payments that have been blocked by a risk filter will appear under the blocked tab in {{strong}}Payments > Transactions{{/strong}}. We'll let you know why each payment was blocked so you can determine if you need to adjust your risk filters.
pl: Płatności, które zostały zablokowane przez filtr ryzyka, pojawią się na karcie zablokowanych w sekcji {{strong}}Payments (Płatności) > Transactions (Transakcje){{/strong}}. Poinformujemy Cię, dlaczego poszczególne płatności zostały zablokowane, dzięki czemu łatwiej będzie Ci określić, czy konieczne jest dostosowanie filtrów ryzyka.

en: Payments will be {{blocked}}blocked{{/blocked}} if:
pl: Płatności będą {{blocked}}blokowane{{/blocked}} w następujących sytuacjach:

en: Payments:
pl: Płatności:

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Pending activation
pl: Oczekiwanie na aktywację

en: Pending approval
pl: Oczekiwanie na zatwierdzenie

en: Pending funds
pl: Nierozliczone środki

en: Pending verification
pl: Oczekujące na weryfikację

en: Personal Identification Number
pl: Osobisty numer identyfikacyjny

en: Physical product
pl: Produkt fizyczny

en: Place in review if the country resolved from customer IP is not listed in your selling countries
pl: Umieść w weryfikacji, jeśli kraj ustalony na podstawie adresu IP klienta nie znajduje się na liście krajów sprzedaży.

en: Place in review if the items count is not in your defined range
pl: Umieść w weryfikacji, jeśli liczba pozycji nie mieści się w zdefiniowanym zakresie

en: Place in review if the order originates from a country different from the shipping address country
pl: Umieść w weryfikacji, jeśli zamówienie pochodzi z kraju innego niż kraj w adresie wysyłki.

en: Place in review if the purchase price is not in your defined range
pl: Umieść w weryfikacji, jeśli cena zakupu nie mieści się w zdefiniowanym zakresie

en: Place in review if the shipping address country differs from the billing address country
pl: Umieść w weryfikacji, jeśli kraj w adresie wysyłki różni się od kraju w adresie rozliczeniowym.

en: Please add your bank details to keep selling
pl: Dodaj dane banku, aby kontynuować sprzedaż

en: Please check the <a>logs</a> for more details on this issue. Debug log must be enabled under <strong>Advanced settings</strong> to see recorded logs.
pl: Sprawdź <a>dzienniki</a>, aby dowiedzieć się więcej o problemie. Aby można było zobaczyć zapisane dzienniki, w obszarze <strong>Ustawienia zaawansowane</strong> musi być włączony dziennik debugowania.

en: Please enter a valid mobile phone number.
pl: Wprowadź prawidłowy numer telefonu komórkowego.

en: Please enter a valid number
pl: Wprowadź poprawną liczbę

en: Please enter a valid phone number.
pl: Wprowadź poprawny numer telefonu.

en: Please provide a business name
pl: Podaj nazwę firmy

en: Please provide a business type
pl: Podaj typ działalności

en: Please provide a country
pl: Podaj kraj

en: Please provide a first name
pl: Podaj imię

en: Please provide a last name
pl: Podaj nazwisko

en: Please provide a response
pl: Podaj odpowiedź

en: Please provide a type of goods or services
pl: Podaj typ towarów lub usług

en: Please provide a valid email
pl: Podaj prawidłowy adres e-mail

en: Please provide a valid phone number
pl: Podaj prawidłowy numer telefonu

en: Please provide a valid website
pl: Podaj prawidłową witrynę internetową

en: Please provide additional details to help us improve the experience
pl: Podaj dodatkowe informacje, aby pomóc nam poprawić obsługę

en: Please resolve the dispute on this order for %1$s labeled "%2$s" by %3$s.
pl: Rozwiąż spór dotyczący tego zamówienia na kwotę %1$s oznaczony jako „%2$s” do %3$s.

en: Please select a payment method
pl: Wybierz metodę płatności

en: Please share a few more details
pl: Podaj jeszcze kilka szczegółów

en: Please take action
pl: Podejmij odpowiednie działanie

en: Please wait until file upload is finished
pl: Zaczekaj, aż przesyłanie pliku zostanie ukończone

en: Poland
pl: Polska

en: Popular in your country
pl: Popularne w Twoim kraju

en: Popular payment methods
pl: Popularne metody płatności

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Pound sterling
pl: Funt szterling

en: Powered by WooCommerce
pl: Obsługiwane przez WooCommerce

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview a printed receipt
pl: Wyświetl podgląd wydrukowanego rachunku

en: Price ID is required
pl: Wymagany jest identyfikator ceny

en: Price rounding
pl: Zaokrąglanie ceny

en: Privacy Policy
pl: Polityka prywatności

en: Product
pl: Produkt

en: Product ID is required
pl: Wymagany jest identyfikator produktu

en: Product Page
pl: Strona produktu

en: Product description
pl: Opis produktu

en: Product not received
pl: Nie otrzymano produktu

en: Product type
pl: Typ produktu

en: Product unacceptable
pl: Produkt nieakceptowalny

en: Product with the ID (%d) cannot be found.
pl: Nie można znaleźć produktu o identyfikatorze (%d).

en: Proof of service
pl: Dowód usługi

en: Proof of shipping
pl: Dowód wysyłki

en: Protect your merchant account from unauthorized transaction disputes by defining the policy and making it accessible to customers.
pl: Chroń swoje konto sprzedawcy przed sporami dotyczącymi nieautoryzowanych transakcji, określając zasady i udostępniając je klientom.

en: Prove that the customer received a physical product or offline service, or made use of a digital product or online service. This must have occurred prior to the date the dispute was initiated.
pl: Udowodnij, że klient otrzymał fizyczny produkt lub usługę offline albo skorzystał z produktu cyfrowego lub usługi online. Musiało to nastąpić przed datą rozpoczęcia sporu.

en: Prove that the subscription was still active and that the customer was aware of, and did not follow, your cancellation procedure.
pl: Udowodnij, że subskrypcja była cały czas aktywna, klient był tego świadomy i nie postąpił zgodnie z Twoją procedurą anulowania.

en: Provide a few business details
pl: Podaj kilka szczegółów biznesowych

en: Provide adequate payment and order details so that a legitimate customer recognizes it, or proves to the card issuer that their cardholder authorized the transaction.
pl: Przedstaw szczegóły płatności i zamówienia, tak aby prawdziwy klient mógł je rozpoznać, lub pozwalające udowodnić wystawcy karty, że to posiadacz karty dokonał autoryzacji transakcji.

en: Provide any extra evidence or statements you'd like the bank to see, either as text or by uploading a document.
pl: Dostarcz dodatkowe dowody lub wyciągi, które chcesz przedstawić bankowi w postaci tekstu lub załączonego dokumentu.

en: Provide at least two of the following pieces of information:
pl: Przedstaw co najmniej dwie informacje:

en: Provide documentation as proof that a product was shipped to the cardholder at the same address the cardholder provided to you. This could include a copy of the shipment receipt or label, and show the full shipping address of the cardholder, if possible.
pl: Przedstaw dokumentację jako dowód, że produkt został wysłany do właściciela karty na ten sam adres, który został przez niego podany. Może to być kopia pokwitowania lub etykiety wysyłki pokazujące pełen adres wysyłki podany przez właściciela karty, o ile to możliwe.

en: Provide feedback
pl: Przekaż opinię

en: Provide feedback about the new payments experience.
pl: Przedstaw swoją opinię o nowych funkcjach płatności.

en: Provide general evidence about the customer and the order.
pl: Przedstaw informacje ogólne na temat klienta i zamówienia.

en: Provides a standard level of filtering that's suitable for most business.
pl: Zapewnia standardowy poziom filtrowania odpowiedni dla większości przedsiębiorstw.

en: Provides a standard level of filtering that's suitable for most businesses.
pl: Zapewnia standardowy poziom filtrowania odpowiedni dla większości przedsiębiorstw.

en: Provides basic anti-fraud protection only.
pl: Zapewnia tylko podstawową ochronę przed oszustwami.

en: Provides the base level of platform protection.
pl: Zapewnia podstawowy poziom ochrony platformy.

en: Przelewy24 (P24) transactions
pl: Transakcje za pomocą usługi Przelewy24 (P24)

en: Purchase Price Threshold
pl: Limit ceny zakupu

en: Quick and easy setup
pl: Szybka i łatwa konfiguracja

en: Reach 500 million customers and over 20 million businesses across the European Union.
pl: Dotrzyj do 500 milionów klientów i ponad 20 milionów firm w Unii Europejskiej.

en: Reached maximum character count for evidence
pl: Osiągnięto maksymalną liczbę znaków dla dowodu

en: Read more
pl: więcej

en: Reader ID
pl: Identyfikator czytnika

en: Reader fee
pl: Opłata za czytnik

en: Reader id
pl: Identyfikator czytnika

en: Readers details not loaded
pl: Nie załadowano danych czytników

en: Reason
pl: Przyczyna

en: Receipt
pl: Potwierdzenie

en: Receipt details
pl: Dane na potwierdzeniu

en: Recommended
pl: Zalecane

en: Recommended currencies
pl: Zalecane waluty

en: Reconnect
pl: Połącz ponownie

en: Reconnect %s
pl: Połącz ponownie %s

en: Red shield outline
pl: Czerwony kontur tarczy

en: Reduce cart abandonment and create a frictionless checkout experience with Link by Stripe. Link autofills your customer’s payment and shipping details, so they can check out in just six seconds with the Link optimized experience.
pl: Ogranicz rezygnowanie z zakupów i spraw, by płatności stały się bezproblemowe dzięki metodzie Link by Stripe. Link automatycznie wypełnia dane klienta dotyczące płatności i wysyłki, umożliwiając mu finalizację zamówienia w ciągu zaledwie sześciu sekund dzięki optymalizacji procesu.

en: Reduce the converted price for a specific amount
pl: Zmniejsz przeliczoną cenę o określoną kwotę.

en: Reference
pl: Opis

en: Refund
pl: Zwrot

en: Refund %s
pl: Zwrot %s

en: Refund failure
pl: Zwrot zakończony niepowodzeniem

en: Refund order in full
pl: Zwrot w całości

en: Refund policy
pl: Zasady zwrotów

en: Refund policy disclosure
pl: Przedstawienie zasad zwrotów

en: Refund policy info
pl: Informacja na temat zasad zwrotów

en: Refund refusal explanation
pl: Wyjaśnienie odmowy zwrotu

en: Refunded
pl: Zwrot dokonany

en: Refunding manually requires reimbursing your customer offline via cash, check, etc. The refund amounts entered here will only be used to balance your analytics.
pl: Aby dokonać zwrotu ręcznego, należy zwrócić koszty klientowi offline: gotówką, czekiem itp. Wprowadzone tutaj kwoty zwrotów będą używane tylko do zbilansowania analiz.

en: Rejected
pl: Odrzucono

en: Reload
pl: Załaduj ponownie

en: Remember me
pl: Pamiętaj mnie

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove %1$s as an enabled currency
pl: Usuń %1$s z listy dostępnych walut

en: Remove %1$s from checkout
pl: Usuń %1$s z realizacji zamówienia

en: Remove customer currency filter
pl: Usuń filtr waluty klienta.

en: Remove deposit date filter
pl: Usuń filtr daty płatności częściowej

en: Remove deposit status filter
pl: Usuń filtr statusu płatności częściowych

en: Remove dispute date filter
pl: Usuń filtr daty sporu

en: Remove dispute status filter
pl: Usuń filtr statusu sporu

en: Remove document date filter
pl: Usuń filtr dat dokumentów

en: Remove document type filter
pl: Usuń filtr typów dokumentów

en: Remove file
pl: Usuń plik

en: Remove loan filter
pl: Usuń filtr pożyczek

en: Remove transaction customer currency filter
pl: Usuń filtr waluty transakcji klienta.

en: Remove transaction date filter
pl: Usuń filtr daty transakcji

en: Remove transaction device type filter
pl: Usuń filtr typu urządzenia transakcyjnego

en: Remove transaction type filter
pl: Usuń filtr typu transakcji

en: Repaid this period
pl: Spłacono ten okres

en: Repaid this period (until %s)
pl: Spłacono ten okres (do %s)

en: Replace
pl: Zastąp

en: Request an instant deposit
pl: Zażądaj natychmiastowej płatności częściowej

en: Required
pl: Wymagany

en: Respond
pl: Odpowiedz

en: Respond By
pl: Odpowiedz do

en: Respond by
pl: Odpowiedz do

en: Respond now
pl: Odpowiedz teraz

en: Respond to %1$d active disputes for a total of %2$s
pl: Odpowiedz na aktywne spory (%1$d) na łączną kwotę %2$s

en: Respond to %d active disputes
pl: Odpowiedz na aktywne spory (%d)

en: Respond to %d active disputes for a total of %s
pl: Odpowiedz na aktywne spory (%d) na łączną kwotę %s

en: Respond to a dispute for %s
pl: Odpowiedź na spór na kwotę %s

en: Respond to a dispute for %s – Last day
pl: Odpowiedź na spór na kwotę %s — ostatni dzień

en: Respond today
pl: Odpowiedz dzisiaj

en: Respond today by %s
pl: Odpowiedz dzisiaj do %s

en: Restricted
pl: Ograniczono

en: Restricted partially
pl: Częściowo ograniczone

en: Restricted soon
pl: Zostanie ograniczone wkrótce

en: Return to evidence submission
pl: Wróć do przesyłania dowodów

en: Review
pl: Opinia

en: Review blocked transactions 📥️
pl: Przejrzyj zablokowane transakcje 📥️

en: Review payment
pl: Zweryfikuj płatność

en: Risk Review (%1$s)
pl: Przegląd ryzyka (%1$s)

en: Risk evaluation
pl: Ocena ryzyka

en: Risk filtering is only available for orders processed using credit cards with %1$s. This order was processed with %2$s.
pl: Filtrowanie ryzyka jest dostępne tylko w przypadku zamówień przetwarzanych za pomocą kart kredytowych przy użyciu usługi %1$s. To zamówienie zostało przetworzone przy użyciu %2$s.

en: Risk filtering is only available for orders processed using credit cards with %s.
pl: Filtrowanie ryzyka jest dostępne tylko w przypadku zamówień przetwarzanych za pomocą kart kredytowych przy użyciu usługi %s.

en: Risk filtering through %s was not found on this order, it may have been created while filtering was not enabled.
pl: W tym zamówieniu nie znaleziono filtrowania ryzyka przy użyciu %s — mogło ono zostać utworzone, gdy filtrowanie nie było włączone.

en: Risk level
pl: Poziom ryzyka

en: Risk level of transaction
pl: Poziom ryzyka transakcji

en: Romania
pl: Rumunia

en: SEPA Debit
pl: Polecenie zapłaty SEPA

en: SEPA Direct Debit
pl: Polecenie zapłaty SEPA

en: SEPA Direct Debit transactions
pl: Transakcje za pomocą polecenia zapłaty SEPA

en: SEPA IBAN ending in %s
pl: SEPA IBAN kończący się cyframi %s

en: SUBTOTAL
pl: SUMA CZĘŚCIOWA

en: Safe Mode
pl: Tryb bezpieczny

en: Safe Mode activated
pl: Włączono tryb bezpieczny

en: Safe Mode has been deactivated and %s is fully functional.
pl: Wyłączono tryb bezpieczny i przywrócono pełną funkcjonalność usługi %s.

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save for later
pl: Zapisz na później

en: Save my information for a faster and secure checkout
pl: Zapisz moje dane, aby szybciej i bezpiecznie finalizować płatności

en: Save my information for a faster checkout
pl: Zapisz moje dane, aby przyspieszyć finalizację płatności

en: Save payment information to my account for future purchases.
pl: Zapisz informacje o płatności na moim koncie, aby je wykorzystać podczas przyszłych zakupów.

en: Saved cards
pl: Zapisane karty

en: Saved payment method
pl: Zapisana metoda płatności

en: Screen transactions where the IP country and billing country don't match
pl: Monitoruj transakcje, w których kraj IP i kraj rozliczeniowy nie są zgodne

en: Search by customer name
pl: Wyszukaj według imienia i nazwiska klienta

en: Search by order number or customer name
pl: Wyszukaj według numeru zamówienia lub nazwiska klienta

en: Search by order number, customer name, or billing email
pl: Wyszukaj według numeru zamówienia, imienia i nazwiska klienta lub rozliczeniowego adresu e-mail

en: Search by order number, subscription number, customer name, or billing email
pl: Wyszukaj według numeru zamówienia, numeru subskrypcji, imienia i nazwiska klienta lub rozliczeniowego adresu e-mail

en: Search currencies
pl: Wyszukaj waluty

en: Search results (%1$d currencies)
pl: Wyniki wyszukiwania (znalezione waluty: %1$d)

en: Search…
pl: Szukaj...

en: See details
pl: Zobacz szczegóły

en: See disputes
pl: Zobacz spory

en: See the preview of enabled express payment buttons.
pl: Wyświetl podgląd włączonych przycisków ekspresowej realizacji zamówień.

en: See what's new
pl: Poznaj nowości

en: Select a customer currency
pl: Wybierz walutę klienta.

en: Select a customer currency filter match
pl: Wybierz dopasowanie filtra waluty klienta.

en: Select a deposit date
pl: Wybierz datę płatności częściowej

en: Select a deposit date filter match
pl: Wybierz dopasowanie filtra daty płatności częściowej

en: Select a deposit status
pl: Wybierz status płatności częściowej

en: Select a deposit status filter match
pl: Wybierz dopasowanie filtra statusu płatności częściowych

en: Select a dispute date
pl: Wybierz datę sporu

en: Select a dispute date filter match
pl: Wybierz dopasowanie filtra daty sporu

en: Select a dispute status
pl: Wybierz status sporu

en: Select a dispute status filter match
pl: Wybierz dopasowanie filtra statusu sporu

en: Select a document date
pl: Wybierz datę dokumentu

en: Select a document date filter match
pl: Wybierz dopasowanie filtra dat dokumentów

en: Select a document type
pl: Wybierz typ dokumentu

en: Select a document type filter match
pl: Wybierz dopasowanie filtra typów dokumentów

en: Select a loan
pl: Wybierz pożyczkę

en: Select a timeline
pl: Wybierz oś czasu

en: Select a transaction customer currency filter match
pl: Wybierz dopasowanie filtru waluty transakcji klienta.

en: Select a transaction date
pl: Wybierz datę transakcji

en: Select a transaction date filter match
pl: Wybierz dopasowanie filtra daty transakcji

en: Select a transaction device type
pl: Wybierz typ urządzenia transakcyjnego

en: Select a transaction device type filter match
pl: Wybierz dopasowanie filtra typu urządzenia transakcyjnego

en: Select a transaction type
pl: Wybierz typ transakcji

en: Select a transaction type filter match
pl: Wybierz dopasowanie filtra typu transakcji

en: Select if you filed documentation to register your business with a government agency
pl: Wybierz, jeśli złożono wniosek o rejestrację firmy w agencji rządowej.

en: Select if you have been granted tax-exempt status by the Internal Revenue Service (IRS)
pl: Wybierz, jeśli masz nadany przez amerykański Urząd Skarbowy (IRS) status podmiotu zwolnionego z podatku.

en: Select if you run a non-business entity
pl: Wybierz, jeśli prowadzisz niekomercyjną organizację.

en: Select if you run your own business as an individual and are self-employed
pl: Wybierz, jeśli prowadzisz własną firmę jako samozatrudniona osoba prywatna.

en: Select if your business is classed as a government entity
pl: Wybierz, jeśli Twoja firma jest jednostką administracji publicznej.

en: Select one…
pl: Wybierz jeden...

en: Select pages
pl: Wybierz strony

en: Select the button theme you would like to show.
pl: Wybierz motyw przycisku, który chcesz wyświetlić.

en: Select the button type you would like to show.
pl: Wybierz typ przycisku, który chcesz wyświetlić.

en: Select the legal category of your business
pl: Wybierz kategorię prawną swojej firmy

en: Select the legal structure of your business
pl: Wybierz strukturę prawną swojej firmy

en: Select the option that best fits your needs.
pl: Wybierz opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

en: Select the primary country of your business
pl: Wybierz główny kraj swojej działalności

en: Select the primary industry of your business
pl: Wybierz główną branżę swojej działalności

en: Select the size of the button.
pl: Wybierz rozmiar przycisku.

en: Select where you would like to display the button.
pl: Wybierz, gdzie chcesz wyświetlić przycisk.

en: Select your annual revenue
pl: Określ swoje roczne przychody

en: Select your preferred currency for shopping and payments.
pl: Wybierz swoją walutę preferowaną przy zakupach i płatnościach.

en: Sell subscription products and services with %s. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
pl: Sprzedawaj produkty i usługi subskrypcyjne za pomocą %s. {{learnMoreLink}}Dowiedz się więcej{{/learnMoreLink}}

en: Sell to international markets and accept over 135 currencies with local payment methods.
pl: Sprzedawaj na rynkach międzynarodowych i akceptuj ponad 135 walut za pomocą lokalnych metod płatności.

en: Sell worldwide in multiple currencies
pl: Sprzedawaj na całym świecie w wielu walutach

en: Send feedback
pl: Wyślij opinię

en: Sent to a customer when a renewal fails because the transaction requires an SCA verification. The email contains renewal order information and payment links.
pl: Wysyłane do klienta w przypadku niepowodzenia odnowienia ze względu na konieczność weryfikacji SCA transakcji. Wiadomość e-mail zawiera informacje o zamówieniu odnowienia i łącza do płatności.

en: Server error. Please try again.
pl: Błąd serwera. Spróbuj ponownie.

en: Service date
pl: Data usługi

en: Service details
pl: Szczegóły usługi

en: Service documentation
pl: Dokumentacja dotycząca usługi

en: Set up deposits
pl: Skonfiguruj ustawienia wpłat

en: Set up live payments on your store
pl: Skonfiguruj aktywne płatności w swoim sklepie

en: Set up multiple currencies
pl: Ustaw wiele walut

en: Set up now
pl: Skonfiguruj teraz

en: Set up payments
pl: Skonfiguruj płatności

en: Set up payments and deposits
pl: Skonfiguruj płatności i płatności częściowe

en: Set up real payments on your store
pl: Skonfiguruj rzeczywiste płatności w swoim sklepie

en: Set up refund policy
pl: Ustal zasady zwrotów

en: Set your payment risk level
pl: Ustaw poziom ryzyka płatności

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

[ctx: Settings tab label]
en: Multi-currency
pl: Wiele walut

en: Settings were not saved.
pl: Nie zapisano ustawień.

en: Setup complete
pl: Konfigurowanie zakończone

en: Setup complete!
pl: Konfigurowanie zakończone!

en: Setup complete! One new payment method is now live on your store! | Setup complete! %s new payment methods are now live on your store!
pl[0]: Konfiguracja zakończona! W Twoim sklepie można teraz zapłacić za pomocą nowej metody płatności!
pl[1]: Konfiguracja zakończona! W Twoim sklepie można teraz zapłacić za pomocą %s nowych metod płatności!
pl[2]: Konfiguracja zakończona! W Twoim sklepie można teraz zapłacić za pomocą %s nowych metod płatności!

en: Share feedback
pl: Podziel się opinią

en: Share your feedback in this 2 minute survey about how we can make the process of accepting payments more useful for your store.
pl: Podziel się swoją opinią. Wypełnij tę 2-minutową ankietę i pomóż nam usprawnić proces akceptowania płatności w Twoim sklepie.

en: Shipping
pl: Wysyłka

en: Shipping (%s)
pl: Wysyłka (%s)

en: Shipping address
pl: Adres wysyłki

en: Shipping carrier
pl: Firma przewozowa

en: Shipping documentation
pl: Dokumentacja dotycząca wysyłki

en: Shipping information
pl: Informacja dotycząca wysyłki

en: Shipping:
pl: Wysyłka

en: Show
pl: Pokaż

en: Show tasks
pl: Pokaż zadania

en: Simulate transactions using test card numbers.
pl: Przeprowadź symulację transakcji za pomocą testowych numerów kart.

en: Singapore
pl: Singapur

en: Site is not connected to WordPress.com
pl: Witryna nie jest połączona z WordPress.com

en: Size
pl: Rozmiar

en: Size of the button displayed for Express Checkouts
pl: Wielkość przycisku wyświetlanego dla ekspresowej realizacji zamówienia.

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Social Security number (SSN) or Taxpayer Identification Number
pl: Numer ubezpieczenia społecznego lub numer identyfikacji podatkowej

en: Sofort transactions
pl: Transakcje za pomocą systemu Sofort

en: Something went wrong. Please try accepting the Terms of Service again!
pl: Coś poszło nie tak. Spróbuj zaakceptować Warunki świadczenia usługi jeszcze raz!

en: Something went wrong. Please try again!
pl: Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie!

en: Sorry, you are not allowed to do that.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia żeby to zrobić.

en: Source
pl: Źródło

[ctx: Source device]
en: Is
pl: Jest

[ctx: Source device]
en: Is not
pl: Nie jest

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Start receiving deposits
pl: Zacznij otrzymywać wpłaty

en: Start selling instantly
pl: Natychmiastowe rozpoczęcie sprzedaży

en: Start selling now with these benefits or continue the process to set up deposits.
pl: Rozpocznij sprzedaż już teraz dzięki tym korzyściom lub kontynuuj proces, aby skonfigurować płatności częściowe.

en: State
pl: Stan

en: Store Currency
pl: Waluta sklepu

en: Store items
pl: Pozycje sklepu

en: Store logo to display to WooPay customers.
pl: Logo sklepu wyświetlane klientom WooPay.

en: Store settings
pl: Ustawienia sklepu

en: Store settings allow your customers to choose which currency they would like to use when shopping at your store. <learnMoreLink>Learn more</learnMoreLink>
pl: Ustawienia sklepu pozwalają klientom wybrać walutę, której chcą użyć do zakupów w sklepie. <learnMoreLink>Dowiedz się więcej</learnMoreLink>

en: Store settings saved.
pl: Zapisano ustawienia sklepu.

en: Street check
pl: Sprawdzenie ulicy

en: Stripe Account
pl: Konto Stripe

en: Stripe Exchange Rate
pl: Kurs wymiany Stripe

en: Submit evidence
pl: Prześlij dowody

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Subscription #
pl: Subskrypcja nr

en: Subscription canceled
pl: Subskrypcja została anulowana

en: Subscription number
pl: Numer subskrypcji

en: Subscription transaction fee: %1$s%%
pl: Opłata za transakcję dotyczącą subskrypcji: %1$s%%

en: Subscription transaction fee: %1$s%% + %2$s
pl: Opłata za transakcję dotyczącą subskrypcji: %1$s%% + %2$s

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Succeeded
pl: Zakończono pomyślnie

en: Suggested exchange rate:
pl: Sugerowany kurs wymiany:

en: Support email
pl: Adres e-mail działu pomocy

en: Support email cannot be empty once it has been set before, please specify.
pl: Adres e-mail działu obsługi klienta nie może być pusty, gdy już go wcześniej określono. Podaj numer.

en: Support phone number
pl: Numer telefonu do działu pomocy

en: Support phone number cannot be empty once it has been set before, please specify.
pl: Numer telefonu do działu obsługi klienta nie może być pusty, gdy już go wcześniej określono. Podaj numer.

en: Suspended WCPay Subscription because subscription status changed to on-hold.
pl: Zawieszono subskrypcję WCPay, ponieważ jej status uległ zmianie na „wstrzymana”.

en: Suspended WCPay Subscription in invoice.upcoming webhook handler because subscription next_payment date is 0.
pl: Zawieszono subskrypcję WCPay w procedurze obsługi elementu webhook invoice.upcoming, ponieważ data next_payment za subskrypcję ma wartość 0.

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Swedish krona
pl: Korona szwedzka

en: Swiss franc
pl: Frank szwajcarski

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: TOTAL
pl: SUMA

en: Take more control 🎚️
pl: Przejmij większą kontrolę 🎚️

en: Tap to Pay on Android
pl: Tap to Pay na Androida

en: Tap to pay transaction fee: %1$s%%
pl: Dotknij, aby uiścić opłatę za transakcję: %1$s%%

en: Tap to pay transaction fee: %1$s%% + %2$s
pl: Dotknij, aby uiścić opłatę za transakcję: %1$s%% + %2$s

en: Task deleted
pl: Zadanie usunięte

en: Task dismissed
pl: Zadanie odrzucone

en: Task postponed until tomorrow
pl: Zadanie odłożone do jutra

en: Tax
pl: Podatek

en: Tell us about your business
pl: Opowiedz nam o swojej firmie

en: Temporarily suspended (<a>learn more</a>)
pl: Czasowo zawieszone (<a>dowiedz się więcej</a>)

en: Terms of Service
pl: Warunki świadczenia usług

en: Test deposit:
pl: Testowa płatność częściowa:

en: Test dispute:
pl: Spór testowy:

en: Test document:
pl: Dokument testowy:

en: Test mode
pl: Tryb testowy

en: Test mode active:
pl: Tryb testowy aktywny:

en: Test payment:
pl: Płatność testowa:

en: Text
pl: Tekst

en: Thank you for setting up %s! We’ve published your first subscription product.
pl: Dziękujemy za skonfigurowanie usługi %s. Opublikowaliśmy Twój pierwszy produkt w ramach subskrypcji.

en: Thank you! Your feedback will help improve your experience in the future.
pl: Dziękujemy! Twoja opinia pozwoli nam ulepszyć obsługę w przyszłości.

en: Thanks for using {site_url}!
pl: Dziękujemy za korzystanie z {site_url}!

en: The %1$s version you have installed is not compatible with %2$s for a Czech Republic business. Please update %1$s to version 7.8 or above (you are using %3$s). You can do that via the <a1>the plugins page.</a1>
pl: Zainstalowana wersja usługi %1$s nie jest zgodna z usługą %2$s dla czeskich przedsiębiorstw. Zaktualizuj usługę %1$s do wersji 7.8 lub nowszej (aktualnie używana wersja: %3$s). Możesz to zrobić za pośrednictwem <a1>strony wtyczek</a1>.

en: The %1$s version you have installed is not compatible with %2$s for a Hungarian business. Please update %1$s to version 7.8 or above (you are using %3$s). You can do that via the <a1>the plugins page.</a1>
pl: Zainstalowana wersja %1$s nie jest zgodna z usługą %2$s dla węgierskich przedsiębiorstw. Zaktualizuj usługę %1$s do wersji 7.8 lub nowszej (aktualnie używana wersja: %3$s). Możesz to zrobić za pośrednictwem <a1>strony wtyczek</a1>.

en: The %1$s version you have installed is not compatible with %2$s for a Norwegian business. Please update %1$s to version 7.5 or above. You can do that via the <a1>the plugins page.</a1>
pl: Zainstalowana wersja usługi %1$s nie jest zgodna z usługą %2$s dla norweskich przedsiębiorstw. Zaktualizuj usługę %1$s do wersji 7.5 lub nowszej. Możesz to zrobić za pośrednictwem <a1>strony wtyczek</a1>.

en: The %1$s version you have installed is not compatible with %2$s for a Swedish business. Please update %1$s to version 7.8 or above (you are using %3$s). You can do that via the <a1>the plugins page.</a1>
pl: Zainstalowana wersja %1$s nie jest zgodna z usługą %2$s dla szwedzkich przedsiębiorstw. Zaktualizuj usługę %1$s do wersji 7.8 lub nowszej (aktualnie używana wersja: %3$s). Możesz to zrobić za pośrednictwem <a1>strony wtyczek</a1>.

en: The Importer Exporter Code (IEC) number could not be verified. Correct any errors in the company’s IEC number field. (India only)
pl: Nie udało się zweryfikować numeru IEC (ang. Importer Exporter Code,). Skoryguj błędy w polu numeru IEC firmy. (dotyczy wyłącznie Indii)

en: The WCPay invoice items do not match WC subscription items.
pl: Pozycje faktury WCPay nie odpowiadają pozycjom subskrypcji WC.

en: The address on the account could not be verified. Correct any errors in the address field or upload a document that includes the address.
pl: Nie udało się zweryfikować adresu podanego na koncie. Skoryguj błędy w polu adresu lub prześlij dokument zawierający adres.

en: The address on the document did not match the address on the account. Upload a document with a matching address or update the address on the account.
pl: Adres na dokumencie nie był zgodny z adresem podanym na koncie. Prześlij dokument zawierający podany adres lub zaktualizuj go na koncie.

en: The address to which a physical product was shipped. The shipping address must match a billing address verified with AVS. (A signature is not required as evidence of delivery).
pl: Adres, na który produkt fizyczny został wysłany. Adres wysyłki musi być zgodny z adresem rozliczeniowym zweryfikowanym przez AVS. (Podpis nie jest wymagany jako dowód dostarczenia).

en: The amount may change while payments are still accumulating
pl: Kwota może ulec zmianie, ponieważ płatności są nadal gromadzone

en: The amount of funds available to be deposited. {{learnMoreLink}}Learn more.{{/learnMoreLink}}
pl: Kwota środków dostępnych do płatności częściowej. {{learnMoreLink}}Dowiedz się więcej.{{/learnMoreLink}}

en: The amount of funds still in the %d day pending period. {{learnMoreLink}}Learn more.{{/learnMoreLink}}
pl: Kwota środków pozostających w %d-dniowym okresie oczekiwania. {{learnMoreLink}}Dowiedz się więcej.{{/learnMoreLink}}

en: The billing address does not match what is on file with the card issuer.
pl: Adres rozliczeniowy jest niezgodny z danymi zarejestrowanymi przez wydawcę karty.

en: The business’s publicly available website.
pl: Dostępna publicznie witryna internetowa firmy.

en: The card's issuing bank cannot verify the CVV.
pl: Bank wydający kartę nie może zweryfikować jej kodu CVV.

en: The cardholder's bank is requesting more information to decide whether to return these funds to the cardholder.
pl: Bank posiadacza karty wymaga dodatkowych informacji, aby podjąć decyzję o zwrocie tych środków posiadaczowi karty.

en: The charge ID for the previous payment that appears to be a duplicate of the one that is disputed.
pl: Identyfikator opłaty dla poprzedniej płatności wygląda na duplikat płatności, która jest przedmiotem sporu.

en: The combination of the city, state, and postal code in the provided address could not be validated.
pl: Nie udało się potwierdzić połączonych danych obejmujących miejscowość, województwo/stan oraz kod pocztowy w podanym adresie.

en: The company ID number on the account could not be verified. Correct any errors in the ID number field or upload a document that includes the ID number.
pl: Nie udało się zweryfikować numeru identyfikacyjnego firmy podanego na koncie. Skoryguj błędy w polu numeru identyfikacyjnego firmy lub prześlij dokument zawierający numer identyfikacyjny.

en: The company ID number was missing on the document. Upload a document that includes the ID number.
pl: Dokument nie zawierał numeru identyfikacyjnego firmy. Prześlij dokument zawierający numer identyfikacyjny.

en: The company address was missing on the document. Upload a document that includes the address.
pl: Dokument nie zawierał adresu firmy. Prześlij dokument zawierający adres.

en: The company name on the account could not be verified. Correct any errors in the company name field or upload a document that includes the company name.
pl: Nie udało się zweryfikować nazwy firmy podanej na koncie. Skoryguj błędy w polu nazwy firmy lub prześlij dokument zawierający nazwę firmy.

en: The company name was missing on the document. Upload a document that includes the company name.
pl: Dokument nie zawierał nazwy firmy. Prześlij dokument zawierający nazwę firmy.

en: The customer claims that the purchased product was returned or the transaction was otherwise canceled, but you have not yet provided a refund or credit.
pl: Klient twierdzi, że zakupiony produkt został zwrócony lub transakcja została anulowana, ale nie otrzymał jeszcze zwrotu lub uznania.

en: The customer claims that you continued to charge them after a subscription was canceled.
pl: Klient twierdzi, że był obciążany opłatą po anulowaniu subskrypcji.

en: The customer claims they did not receive the products or services purchased.
pl: Klient twierdzi, że nie otrzymał zamówionych produktów lub usług.

en: The customer claims they were charged multiple times for the same product or service.
pl: Klient twierdzi, że został wiele razy obciążony opłatą za ten sam produkt lub usługę.

en: The customer doesn’t recognize the payment appearing on their card statement.
pl: Klient nie rozpoznaje płatności znajdującej się na jego wyciągu z karty.

en: The customer has notified their bank that this payment was unauthorized.
pl: Klient powiadomił swój bank, że ta płatność nie została autoryzowana.

en: The customer must authorize this payment via a notification sent to them by the bank which issued their card. The authorization must be completed before %1$s at %2$s, when the charge will be attempted.
pl: Klient musi autoryzować tę płatność za pośrednictwem powiadomienia otrzymanego od banku wydającego kartę. Autoryzację należy ukończyć do %1$s o godz. %2$s, gdy nastąpi próba wprowadzenia zmiany.

en: The customer's account has insufficient funds to cover this payment.
pl: Na rachunku klienta nie ma wystarczających środków, aby zrealizować tę płatność.

en: The customer's bank account could not be located.
pl: Nie udało się zlokalizować rachunku bankowego klienta.

en: The customer's bank account has been closed.
pl: Rachunek bankowy klienta został zamknięty.

en: The customer's bank could not send pre-debit notification for the payment.
pl: Bank klienta nie był w stanie wysłać powiadomienia o wstępnej blokadzie środków w celu realizacji płatności.

en: The customer-facing business name.
pl: Znana klientom nazwa firmy.

en: The date of birth (DOB) on the document did not match the DOB on the account. Upload a document with a matching DOB or update the DOB on the account.
pl: Data urodzenia na dokumencie nie była zgodna z datą urodzenia podaną na koncie. Prześlij dokument zawierający datę urodzenia lub zaktualizuj ją na koncie.

en: The date on which a physical product began its route to the shipping address. This date should be prior to the date of the dispute.
pl: Data wysłania fizycznego produktu na adres wysyłki. Data ta powinna być wcześniejsza niż data sporu.

en: The date on which the cardholder received or began receiving the purchased service.
pl: Data otrzymania przez posiadacza karty zakupionej usługi lub rozpoczęcia korzystania z niej.

en: The delivery service that shipped a physical product, such as Fedex, UPS, USPS, etc. If multiple carriers were used for this purchase, please separate them with commas.
pl: Firma przewozowa, za pomocą której przesłano fizyczny produkt, np. Fedex, UPS, USPS itp. Jeśli skorzystano z usług wielu firm przewozowych dla tego zakupu, należy oddzielić je przecinkami.

en: The disputed charge has been refunded.
pl: Sporna opłata została zwrócona.

en: The document could not be read. Ensure that the document follows the <a>guidelines for document uploads</a>.
pl: Nie udało się odczytać dokumentu. Upewnij się, że dokument jest zgodny z <a>wytycznymi przesyłania dokumentów</a>.

en: The document could not be used for verification because it has expired. If it’s an identity document, its expiration date must be after the date the document was submitted. If it’s an address document, the issue date must be within the last six months.
pl: Nie udało się użyć dokumentu w celach weryfikacyjnych, ponieważ jego ważność wygasła. Jeśli jest to dokument tożsamości, jego termin ważności musi przypadać po dacie przesłania. Jeśli jest to dokument z adresem, data wydania musi przypadać w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

en: The document could not be used for verification because it was in greyscale. Upload a color copy of the document.
pl: Nie udało się użyć dokumentu w celach weryfikacyjnych, ponieważ jest w odcieniach szarości. Prześlij kolorową kopię dokumentu.

en: The document could not be verified because it was detected as a copy (e.g., photo or scan). Upload the original document.
pl: Nie udało się zweryfikować dokumentu, ponieważ wykryto, że jest kopią (np. zdjęciem lub skanem). Prześlij oryginalny dokument.

en: The document could not be verified for an unknown reason. Ensure that the document follows the <a>guidelines for document uploads</a>
pl: Nie udało się zweryfikować dokumentu z nieznanego powodu. Upewnij się, że dokument jest zgodny z <a>wytycznymi przesyłania dokumentów</a>

en: The document could not be verified. Upload a document that includes the company name, ID number, and address fields.
pl: Nie udało się zweryfikować dokumentu. Prześlij dokument zawierający informacje dotyczące pól nazwy, numeru identyfikacyjnego oraz adresu firmy.

en: The document was cropped or missing important information. Upload a complete scan of the document.
pl: Dokument został przycięty lub brakuje w nim istotnych informacji. Prześlij pełny skan dokumentu.

en: The document was identified as altered or falsified.
pl: Dokument został zidentyfikowany jako zmieniony lub sfałszowany.

en: The exchange rate has been updated:<br>From: %1$s<br>To: %2$s
pl: Kurs wymiany został zaktualizowany:<br>Z: %1$s<br>Na: %2$s

en: The existing terms of service signature has been invalidated because the account’s tax ID has changed. The account needs to accept the terms of service again. For more information, see <a>this documentation</a>.
pl: Istniejący podpis akceptujący warunki korzystania z usługi został unieważniony, ponieważ identyfikator podatkowy konta uległ zmianie. Na koncie trzeba ponownie zaakceptować warunki korzystania z usługi. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z <a>dokumentacją</a>.

en: The file you have attached is exceeding the maximum limit.
pl: Wielkość załączonego pliku przekracza maksymalny limit.

en: The files you've attached to this dispute as evidence will exceed the limit for a dispute's total size. Try using smaller files as evidence. Hint: if you've attached images, you might want to try providing them in lower resolutions.
pl: Plik dołączony do dowodów w sporze przekracza maksymalny rozmiar dozwolony w sporze. Spróbuj użyć mniejszego pliku jako dowodu. Wskazówka: w przypadku dołączania obrazów, możesz je dołączyć w mniejszej rozdzielczości.

en: The following system status information will also be submitted:
pl: Następujące informacje o statusie systemu zostaną również przekazane:

en: The information below should reflect that of the business owner or an authorized team member.
pl: Poniższe dane powinny dotyczyć właściciela firmy lub upoważnionego członka zespołu.

en: The issue or expiry date is missing on the document. Upload a document that includes the issue and expiry dates.
pl: W dokumencie brakuje daty wydania lub terminu ważności. Prześlij dokument zawierający datę wydania lub termin ważności.

en: The keyed-in information on the account could not be verified. Correct any errors in the company name, ID number, or address fields. You can also upload a document that includes those fields.
pl: Nie udało się zweryfikować wprowadzonych danych na koncie. Skoryguj błędy w polach nazwy, numeru identyfikacyjnego lub adresu firmy. Możesz też przesłać dokument zawierający informacje dotyczące tych pól.

en: The name on the document did not match the name on the account. Upload a document with a matching name or update the name on the account.
pl: Imię i nazwisko na dokumencie nie były zgodne z imieniem i nazwiskiem podanym na koncie. Prześlij dokument zawierający imię i nazwisko lub zaktualizuj te dane na koncie.

en: The nationality on the document did not match the person’s stated nationality. Update the person’s stated nationality, or upload a document that matches it.
pl: Narodowość widniejąca w dokumencie nie jest zgodna z podaną narodowością osoby. Zaktualizuj narodowość tej osoby lub prześlij dokument, który potwierdza jej narodowość.

en: The owner, business and contact information will be required.
pl: Wymagane będą dane właściciela, firmy i dane kontaktowe.

en: The payment cannot be canceled
pl: Nie można anulować płatności

en: The payment cannot be captured
pl: Nie można przechwycić płatności

en: The payment for this order has not yet been passed to the fraud and risk filters to determine its outcome status.
pl: Płatność za to zamówienie nie została jeszcze przekazana do filtrów zapobiegania oszustwom i filtrów ryzyka w celu określenia statusu wyniku.

en: The payment for this order passed your risk filtering.
pl: Płatność za to zamówienie została zaakceptowana przez filtr ryzyka.

en: The payment for this order was blocked by your risk filtering. There is no pending authorization, and the order can be cancelled to reduce any held stock.
pl: Płatność za to zamówienie została zablokowana przez filtr ryzyka. Nie ma oczekującej autoryzacji, a zamówienie może zostać anulowane w celu zmniejszenia utrzymywanych zapasów.

en: The payment for this order was done in person and has bypassed your risk filtering.
pl: Płatność za to zamówienie została dokonana osobiście i ominęła filtr ryzyka.

en: The payment for this order was held for review by your risk filtering and manually approved.
pl: Płatność za to zamówienie została wstrzymana do weryfikacji przez filtr ryzyka i zatwierdzona ręcznie.

en: The payment for this order was held for review by your risk filtering. The authorization for the charge appears to have expired.
pl: Płatność za to zamówienie została wstrzymana do weryfikacji przez filtr ryzyka. Wygląda na to, że autoryzacja opłaty wygasła.

en: The payment for this order was held for review by your risk filtering. The authorization for the charge appears to have failed.
pl: Płatność za to zamówienie została wstrzymana do weryfikacji przez filtr ryzyka. Wygląda na to, że autoryzacja opłaty nie powiodła się.

en: The payment for this order was held for review by your risk filtering. You can review the details and determine whether to approve or block the payment.
pl: Płatność za to zamówienie została wstrzymana do weryfikacji przez filtr ryzyka. Możesz przejrzeć szczegóły i zdecydować o zatwierdzeniu lub zablokowaniu płatności.

en: The payment info couldn't be added to the order.
pl: Nie można dodać informacji o płatności do zamówienia.

en: The payment method will not be charged until you review and approve the transaction.
pl: Metoda płatności nie zostanie obciążona, dopóki nie zweryfikujesz i nie zatwierdzisz transakcji.

en: The payment request button is not supported in %s because some required fields couldn't be verified. Please proceed to the checkout page and try again.
pl: Przycisk żądania zapłaty nie jest tutaj obsługiwany (%s), ponieważ nie można było zweryfikować pewnych wymaganych pól. Przejdź do strony realizacji zamówienia i spróbuj ponownie.

en: The payment will be blocked.
pl: Płatność zostanie zablokowana.

en: The person’s keyed-in identity information could not be verified. Correct any errors or upload a document that matches the identity fields (e.g., name and date of birth) entered.
pl: Nie udało się zweryfikować wprowadzonych danych tożsamości osoby. Skoryguj błędy lub prześlij dokument zawierający informacje zgodne z wprowadzonymi w polach danych tożsamości (np. imię i nazwisko oraz data urodzenia).

en: The product or service was received but was defective, damaged, or not as described.
pl: Otrzymany produkt lub usługa były wadliwe, uszkodzone lub niezgodne z opisem.

en: The provided document type was not accepted. Ensure that the document follows the <a>guidelines for document uploads</a>.
pl: Przesłany dokument nie został zaakceptowany. Upewnij się, że dokument jest zgodny z <a>wytycznymi przesyłania dokumentów</a>.

en: The provided document was from an unsupported country.
pl: Podany dokument pochodzi z nieobsługiwanego kraju.

en: The refund amount is not valid.
pl: Nieprawidłowa kwota zwrotu.

en: The renewal order is as follows:
pl: Zamówienie odnowienia:

en: The representative must have an address in the same country as the company.
pl: Adres przedstawiciela musi być w tym samym kraju co adres firmy.

en: The requested order was not found.
pl: Nie znaleziono żądanego zamówienia.

en: The same type of document was used twice. Two unique types of documents are required for verification. Upload two different documents.
pl: Dwukrotnie użyto tego samego typu dokumentu. W celach weryfikacyjnych wymagane są dwa unikatowe typy dokumentów. Prześlij dwa różne dokumenty.

en: The saved payment method selected does not belong to this order's customer.
pl: Wybrana zapisana metoda płatności nie należy do klienta z tego zamówienia.

en: The saved payment method selected is invalid or does not exist.
pl: Wybrana zapisana metoda płatności jest nieprawidłowa lub nie istnieje.

en: The search parameter must be a string, or an array of strings.
pl: Parametr wyszukiwania powinien być ciągiem lub tablicą ciągów.

en: The selected currency is not available for the country set in your %s account.
pl: Wybrana waluta nie jest dostępna dla kraju ustawionego na koncie usługi %s.

en: The selected payment method requires a total amount of at least %s.
pl: Wybrana metoda płatności wymaga sumy w wysokości co najmniej %s.

en: The setup process is super simple and ensures your store is ready to accept payments.
pl: Proces konfiguracji jest bardzo prosty i pozwala przygotować Twój sklep do akceptowania płatności.

en: The store currency was recently changed. The following currencies are set to manual rates and may need updates: %s
pl: Waluta sklepu została ostatnio zmieniona. Następujące waluty mają ręczne kursy wymiany i mogą wymagać aktualizacji: %s

en: The street name and/or number for the provided address could not be validated.
pl: Nie udało się potwierdzić nazwy ulicy lub numeru w podanym adresie.

en: The subscription's next payment date has been updated to match WCPay server.
pl: Data następnej płatności subskrypcji została zaktualizowana w celu zachowania zgodności z serwerem WCPay.

en: The survey could not be loaded.
pl: Nie można załadować ankiety.

en: The tax ID on the account cannot be verified by the IRS. Either correct any possible errors in the company name or tax ID, or upload a document that contains those fields.
pl: Numer informacji podatkowej podany na koncie nie może być zweryfikowany przez amerykański Urząd Skarbowy (IRS). Skoryguj błędy w nazwie firmy lub numerze identyfikacji podatkowej lub prześlij dokument zawierający informacje dotyczące tych pól.

en: The tax ID on the account was not recognized by the IRS. Refer to the support article for <a>newly-issued tax ID numbers</a>.
pl: Numer informacji podatkowej podany na koncie nie został rozpoznany przez amerykański Urząd Skarbowy (IRS). Zapoznaj się z artykułem dotyczącym <a>nowo wydanych numerów identyfikacji podatkowej</a>.

en: The tracking number (if available) for a physical product, obtained from the delivery service. If multiple tracking numbers were generated for this purchase, please separate them with commas. When we compile your evidence into a single document, these tracking numbers will be expanded to include detailed delivery information from the carrier.
pl: Numer śledzenia (jeśli jest podany) fizycznego produktu uzyskany od firmy przewozowej. Jeśli wygenerowano wiele numerów śledzenia dla tego zakupu, należy oddzielić je przecinkami. Po połączeniu dowodów w jeden dokument te numery śledzenia zostaną rozwinięte w celu dołączenia szczegółowych informacji na temat dostawy od firmy przewozowej.

en: The ultimate goal of the “Know Your Customer” process is to help your business get up and running with payments as soon as possible while protecting your business and your customers. We follow the same regulations as other financial institutions so that we can ensure we operate in an ethical and trustworthy manner. We want to protect your business and the payments that we manage for you. The “Know Your Customer” process helps us protect you.
pl: Ostatecznym celem procesu „Poznaj swojego klienta” jest ułatwienie Twojej firmie jak najszybszego uruchomienia obsługi płatności przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa firmy oraz klientów. Przestrzegamy tych samych przepisów co inne instytucje finansowe, aby mieć pewność, że prowadzimy działalność w sposób etyczny i godny zaufania. Chcemy chronić Twoją firmę oraz płatności, które dla Ciebie obsługujemy. Proces „Poznaj swojego klienta” pomaga nam Cię chronić.

en: The uploaded file exceeded the 10 MB size limit. Resize the document and upload the new file.
pl: Rozmiar przesłanego pliku przekroczył 10 MB. Zmień rozmiar dokumentu i prześlij nowy plik.

en: The uploaded file for the document was invalid or corrupt. Upload a new file of the document.
pl: Przesłany plik z dokumentem był nieprawidłowy lub uszkodzony. Prześlij nowy plik z dokumentem.

en: The uploaded file was missing the back of the document. Upload a complete scan of the document.
pl: Przesłany plik nie zawierał rewersu dokumentu. Prześlij pełny skan dokumentu.

en: The uploaded file was missing the front of the document. Upload a complete scan of the document.
pl: Przesłany plik nie zawierał awersu dokumentu. Prześlij pełny skan dokumentu.

en: The uploaded file was not one of the valid document types. Ensure that the document follows the <a>guidelines for document uploads</a>.
pl: Przesłany plik nie był jednym z prawidłowych typów dokumentów. Upewnij się, że dokument jest zgodny z <a>wytycznymi przesyłania dokumentów</a>.

en: The version of Jetpack installed is too old to be used with %1$s. %1$s has been disabled. Please deactivate or update Jetpack.
pl: Zainstalowana wersja Jetpack jest za stara, aby można jej było używać z usługą %1$s. Usługa %1$s została wyłączona. Wyłącz lub zaktualizuj Jetpack.

en: Theme
pl: Motyw

en: There are legitimate reasons for a billing/shipping mismatch with a customer purchase, but a mismatch could also indicate that someone is using a stolen identity to complete a purchase.
pl: Istnieją autentyczne powody, dlaczego adres rozliczeniowy i adres wysyłkowy klienta mogą się różnić. Niezgodność może jednak wskazywać, że ktoś chce zrealizować transakcję z wykorzystaniem skradzionej tożsamości.

en: There are unsaved changes on this page. Are you sure you want to leave and discard the unsaved changes?
pl: Na tej stronie są niezapisane zmiany. Czy na pewno chcesz opuścić stronę i odrzucić niezapisane zmiany?

en: There has been an error accepting the dispute. Please try again later.
pl: Wystąpił błąd podczas akceptowania sporu. Spróbuj ponownie później.

en: There has been an error canceling the payment for order #%s. Please try again later.
pl: Podczas anulowania płatności za zamówienie nr %s wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

en: There has been an error capturing the payment for order #%s. Please try again later.
pl: Wystąpił błąd podczas przechwytywania płatności za zamówienie nr %s. Spróbuj ponownie później.

en: There is a newer version of WooCommerce Admin bundled with WooCommerce.
pl: W pakiecie z WooCommerce jest dostępna nowsza wersja aplikacji WooCommerce Admin.

en: There was a duplicate attempt to initiate account setup. Please wait a few seconds and try again.
pl: Wystąpiła zduplikowana próba rozpoczęcia konfiguracji konta. Odczekaj kilka sekund i spróbuj ponownie.

en: There was a problem connecting this site to WordPress.com: "%s"
pl: Wystąpił problem podczas połączenia tej witryny z WordPress.com: „%s”

en: There was a problem creating your subscription. %1$s doesn't meet the %2$sminimum recurring amount%3$s this payment method can process.
pl: Podczas tworzenia subskrypcji wystąpił błąd. Kwota %1$s jest niezgodna z %2$sminimalną kwotą płatności cyklicznej%3$s, jaką może przetworzyć ta metoda płatności

en: There was a problem creating your subscription. Please try again or contact us for assistance.
pl: Wystąpił problem z utworzeniem subskrypcji. Spróbuj ponownie albo skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc.

en: There was a problem generating the receipt preview. Please try again later.
pl: Podczas generowania podglądu rachunku wystąpił problem. Spróbuj ponownie później.

en: There was a problem generating your export.
pl: Podczas generowania eksportu wystąpił błąd.

en: There was a problem processing the payment. Please check your email inbox and refresh the page to try again.
pl: Wystąpił problem podczas przetwarzania płatności. Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą e-mail i odśwież stronę, aby spróbować ponownie.

en: There was a problem processing your account data. Please try again.
pl: Wystąpił problem podczas przetwarzania danych Twojego konta. Spróbuj ponownie.

en: There was a problem redirecting you to the account connection page. Please try again.
pl: Wystąpił problem podczas przekierowania użytkownika do strony połączenia konta. Spróbuj ponownie.

en: There was a problem redirecting you to the account dashboard. Please try again.
pl: Wystąpił problem podczas przekierowania użytkownika do pulpitu konta. Spróbuj ponownie.

en: There was a problem redirecting you to the loan offer. Please check that it is not expired and try again.
pl: Podczas przekierowywania do oferty pożyczki wystąpił problem. Sprawdź, czy nie wygasła, a następnie spróbuj ponownie.

en: There was a problem redirecting you to the requested link. Please check that it is valid and try again.
pl: Wystąpił problem podczas przekierowania do żądanego linku. Sprawdź, czy link jest prawidłowy, i spróbuj ponownie.

en: There was an error accessing document %1$s. %2$s
pl: Podczas uzyskiwania dostępu do dokumentu %1$s wystąpił błąd. %2$s

en: There was an error applying the promotion. Please contact support for assistance if the problem persists
pl: Podczas próby zastosowania promocji wystąpił błąd. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: There was an error disabling the new payment methods.
pl: Podczas wyłączania nowych metod płatności wystąpił błąd.

en: There was an error during submission.
pl: Podczas przesyłania wystąpił błąd.

en: There was an error getting your inbox. Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas pobierania skrzynki odbiorczej. Spróbuj ponownie.

en: There was an error rendering this view. Please contact support for assistance if the problem persists.
pl: Podczas renderowania tego widoku wystąpił błąd. Jeśli problem będzie się powtarzać, skontaktuj się z działem pomocy.

en: There was an error retrieving your fraud protection settings. Please refresh the page to try again.
pl: Podczas pobierania ustawień ochrony przed oszustwami wystąpił błąd. Odśwież stronę, aby spróbować ponownie.

en: There was an error while processing this request. If you continue to see this notice, please contact the admin.
pl: Podczas przetwarzania tego żądania wystąpił błąd. Jeśli ta wiadomość będzie się cały czas pojawiać, skontaktuj się z administratorem.

en: These details will appear on printed or emailed receipts for customers that pay in person using card readers. Updating the details here will not affect any other stores settings.
pl: Te dane pojawią się na drukowanych i wysyłanych pocztą e-mail potwierdzeniach dla klientów płacących osobiście za pomocą czytników kart. Aktualizacja tych danych nie wpłynie na inne ustawienia sklepów.

en: These settings can be changed any time by visiting the Multi-Currency settings
pl: Ustawienia te można zmienić w dowolnej chwili, przechodząc do ustawień wielu walut.

en: These settings will also apply to the %s on your store.
pl: Te ustawienia będą też dotyczyły następujących przycisków w Twoim sklepie: %s.

en: This deposit will include funds from your WooCommerce Capital loan. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
pl: Ta płatność częściowa będzie obejmować środki z pożyczki WooCommerce Capital. {{learnMoreLink}}Dowiedz się więcej{{/learnMoreLink}}

en: This filter checks the security code submitted by the customer against the data on file with the card issuer.
pl: Ten filtr porównuje podany przez klienta kod bezpieczeństwa z danymi otrzymanymi od wydawcy karty.

en: This filter compares the amount of items in an order to the minimum and maximum counts that you specify.
pl: Ten filtr porównuje liczbę pozycji na zamówieniu z określonymi przez Ciebie liczbami minimalnymi i maksymalnymi.

en: This filter compares the purchase price of an order to the minimum and maximum purchase amounts that you specify.
pl: Ten filtr porównuje cenę zakupu zamówienia z określonymi przez Ciebie minimalnymi i maksymalnymi kwotami zakupu.

en: This filter compares the street number and the post code submitted by the customer against the data on file with the card issuer.
pl: Ten filtr porównuje przesłane przez klienta adres i kod pocztowy z danymi otrzymanymi od wydawcy karty.

en: This filter is disabled, and can not be modified.
pl: Ten filtr jest wyłączony i nie można go modyfikować.

en: This filter screens for customer's {{ipAddressLink}}IP address{{/ipAddressLink}} to see if it is in a different country than indicated in their billing address.
pl: Ten filtr monitoruje {{ipAddressLink}}adres IP{{/ipAddressLink}} klienta, aby sprawdzić, czy znajduje się on w innym kraju niż wskazany w adresie rozliczeniowym.

en: This filter screens for differences between the shipping information and the billing information (country).
pl: Ten filtr wykrywa różnice między danymi wysyłkowymi i rozliczeniowymi (kraj).

en: This filter screens for {{ipAddressLink}}IP addresses{{/ipAddressLink}} outside of your {{supportedCountriesLink}}supported countries{{/supportedCountriesLink}}.
pl: Ten filtr znajduje {{ipAddressLink}}adresy IP{{/ipAddressLink}} pochodzące spoza {{supportedCountriesLink}}obsługiwanych krajów{{/supportedCountriesLink}}.

en: This info will help us speed up the set up process.
pl: Te informacje pomogą nam przyspieszyć proces konfiguracji.

en: This is 8 to 12 digits with your country code prefix, for example DE 123456789.
pl: Jest to 8 do 12 cyfr z kodem Twojego kraju na początku, np. DE 123456789.

en: This is an uncategorized dispute, so you should contact the customer for additional details to find out why the payment was disputed.
pl: To jest spór bez kategorii. Należy skontaktować się z klientem, aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, dlaczego płatność jest sporna.

en: This is the most common reason for a dispute, and happens when a cardholder claims that they didn’t authorize the payment. This can happen if the card was lost or stolen and used to make an unauthorized transaction. It can also happen if the cardholder doesn’t recognize the payment as it appears on the billing statement from their card issuer.
pl: Jest to najczęstsza przyczyna sporów, do których dochodzi wtedy, gdy posiadacz karty twierdzi, że nie autoryzował płatności. Może się to zdarzyć, jeśli karta została zgubiona lub skradziona, a następnie wykorzystana do nieautoryzowanej transakcji. Ponadto może do tego dojść, jeśli posiadacz karty nie rozpoznaje płatności wykazanej na wyciągu płatności od wydawcy karty.

en: This is the receipt for your order #%s:
pl: Oto paragon za zamówienie nr %s:

en: This may be visible on receipts, invoices, and automated emails from your store.
pl: Ta informacja może być widoczna na pokwitowaniach, fakturach oraz automatycznych wiadomościach e-mail z Twojego sklepu.

en: This option will set up %s in development mode. You can use test data to set up, no personal information is required. When you’re ready to launch your store, switching to live payments is easy.
pl: Ta opcja spowoduje skonfigurowanie usługi %s w trybie deweloperskim. Do konfiguracji możesz użyć danych testowych, żadne dane osobowe nie są wymagane. Gdy Twój sklep będzie gotowy do uruchomienia, możesz łatwo przełączyć się na płatności rzeczywiste.

en: This order does not require payment!
pl: To zamówienie nie wymaga płatności.

en: This payment is not captured yet. To cancel this order, please go to 'Order Actions' > 'Cancel authorization'. To proceed with a refund, please go to 'Order Actions' > 'Capture charge' to charge the payment card, and then trigger a refund via the 'Refund' button.
pl: Płatność nie została jeszcze przechwycona. Aby anulować to zamówienie, wybierz kolejno opcje „Działania związane z zamówieniem” > „Anuluj autoryzację”. Aby kontynuować zwrot, wybierz kolejno opcje „Działania związane z zamówieniem” > „Przechwyć opłatę”, aby obciążyć kartę płatniczą, a następnie uruchom zwrot za pomocą przycisku „Zwrot”.

en: This payment method can not be saved for future use.
pl: Tej metody płatności nie można zapisać do wykorzystania w przyszłości.

en: This payment method cannot be saved for future use.
pl: Tej metody płatności nie można zapisać do wykorzystania w przyszłości.

en: This payment method is pending approval. Once approved, you will be able to use it.
pl: Ta metoda płatności oczekuje na zatwierdzenie. Po zatwierdzeniu będzie można z niej korzystać.

en: This represents the fee %s collects for the transaction.
pl: Przedstawia opłatę za transakcję pobieraną przez usługę %s.

en: This subscription has been successfully migrated to a WooPayments tokenized subscription.
pl: Ta subskrypcja została pomyślnie przeniesiona do subskrypcji tokenizowanej WooPayments.

en: This tool will clear the account cached values used in %s.
pl: To narzędzie umożliwia czyszczenie wartości z pamięci podręcznej konta używanego w usłudze %s.

en: This transaction was held for review by your risk filters, and the charge was manually blocked after review.
pl: Ta transakcja została wstrzymana do weryfikacji przez filtry ryzyka, a opłata została ręcznie zablokowana po weryfikacji.

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Timeline
pl: Oś czasu

en: Title
pl: Tytuł

en: To add new currencies to your store, please finish setting up %s.
pl: Aby dodać nowe waluty do sklepu, zakończ konfigurację usługi %s.

en: To complete your transaction with **the selected payment method**, you must log in or create an account with our site.
pl: Aby realizować transakcje za pomocą **wybranej metody płatności**, musisz się zalogować lub utworzyć konto w naszej witrynie.

en: To continue using %s, please review and agree to our {{link}}Terms of Service{{/link}}. By clicking “Accept” you agree to the Terms of Service.
pl: Aby nadal korzystać z usługi %s, zapoznaj się z naszymi {{link}}Warunkami świadczenia usługi{{/link}} i wyraź na nie zgodę. Klikając przycisk Zaakceptuj, wyrażasz zgodę na Warunki świadczenia usługi.

en: To enable Apple Pay, domain association file must be hosted at %s.
pl: Aby włączyć płatności Apple Pay, plik powiązania domeny musi być hostowany tutaj: %s.

en: To enable Link by Stripe, you must first disable WooPay.
pl: Aby włączyć Link by Stripe, najpierw należy wyłączyć WooPay.

en: To enable WooPay, you must first disable Link by Stripe.
pl: Aby włączyć WooPay, najpierw należy wyłączyć Link by Stripe.

en: To ensure a smooth payments process, please make sure to confirm your bank details by <strong>%s</strong> or before you reach <strong>$5,000</strong> in sales.
pl: Aby zapewnić płynny proces płatności, potwierdź dane banku do <strong>%s</strong> lub przed osiągnięciem sprzedaży na poziomie <strong>5000 USD</strong>.

en: To ensure safe and secure transactions, a WordPress.com account is required.
pl: Aby zapewnić bezpieczeństwo transakcji, wymagane jest konto WordPress.com.

en: To enter your own exchange rates or update the formatting rules for each currency, visit the Multi-Currency settings.
pl: Aby wprowadzić własne kursy wymiany albo zaktualizować reguły formatowania dla każdej waluty, przejdź do ustawień wielu walut.

en: To preview the %1$s button, view this page in the %2$s browser.
pl: Aby wyświetlić podgląd przycisku %1$s, wyświetl tę stronę w przeglądarce %2$s.

en: To preview the Apple Pay and Google Pay buttons, ensure your device is configured to accept Apple Pay or Google Pay, and view this page using the Safari or Chrome browsers.
pl: Aby wyświetlić podgląd przycisków Apple Pay i Google Pay, upewnij się, że urządzenie ma skonfigurowaną usługę Apple Pay lub Google Pay, oraz wyświetl tę stronę w przeglądarce Safari lub Chrome.

en: To preview the express checkout buttons, activate at least one express checkout.
pl: Aby wyświetlić podgląd przycisków ekspresowej finalizacji płatności, aktywuj co najmniej jedną ekspresową finalizację płatności.

en: ToS accept parameter is missing
pl: Brakuje parametru akceptacji Warunków świadczenia usług

en: Total
pl: Łącznie

en: Total repaid
pl: Łączna spłacona kwota

en: Track recurring revenue and manage active subscriptions directly from your store’s dashboard — powered by %s.
pl: Śledź przychody cykliczne i zarządzaj aktywnymi subskrypcjami bezpośrednio z panelu sklepu — obsługiwanego przez %s.

en: Tracking number
pl: Numer śledzenia

en: Transaction Fee:
pl: Opłata za transakcję:

en: Transaction ID
pl: Identyfikator transakcji

en: Transaction Id
pl: Identyfikator transakcji

en: Transaction preferences
pl: Preferencje dotyczące transakcji

en: Transaction unauthorized
pl: Transakcja nieautoryzowana

en: Transactions
pl: Transakcje

en: Transactions match <select /> filters
pl: Transakcje pasujące do następujących filtrów: {{select /}}

en: Transactions match {{select /}} filters
pl: Transakcje pasujące do następujących filtrów: {{select /}}

en: Transfer connection
pl: Przenieś połączenie

en: Transfer your %3$s connection from <hostname>%2$s</hostname> to this site <hostname>%1$s</hostname>. <hostname>%2$s</hostname> will be disconnected from %3$s.
pl: Przenieś połączenie %3$s z <hostname>%2$s</hostname> do tej witryny <hostname>%1$s</hostname>. Nastąpi odłączenie witryny <hostname>%2$s</hostname> od usługi %3$s.

en: Transfer your connection
pl: Przenieś swoje połączenie

en: Try to get in touch with your customer. Sometimes people forget about payments they make or don’t recognize the way they appear on their card statement. If this is the case, ask them to contact their card issuer and let them know they no longer dispute the transaction.
pl: Spróbuj skontaktować się z klientem. Czasem klienci zapominają o dokonanych płatnościach lub nie rozpoznają ich po sposobie, w jaki zostały one przedstawione na wyciągu z karty. Jeśli doszło do takiej właśnie sytuacji, poproś klienta o skontaktowanie się ze swoim wystawcą karty i poinformowanie go, że transakcja nie jest już kwestionowana.

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Type
pl: Typ

en: Type of business
pl: Rodzaj działalności

en: Typography
pl: Typografia

en: UPE payment failed: %s
pl: Płatność UPE zakończona niepowodzeniem: %s

en: Unable to copy domain association file to domain root.
pl: Nie można skopiować pliku powiązania domeny do katalogu głównego domeny.

en: Unable to create domain association folder to domain root.
pl: Nie można utworzyć folderu powiązania domeny w katalogu głównym domeny.

en: Unable to decode response from WooCommerce Payments API
pl: Nie można odkodować odpowiedzi od API Płatności WooCommerce.

en: Unable to determine payment success.
pl: Nie można ustalić, czy płatność się powiodła.

en: Unable to encode body for request to WooCommerce Payments API.
pl: Nie można zakodować treści żądania do API Płatności WooCommerce.

en: Unable to find shipping method for address.
pl: Nie można znaleźć metody wysyłki dla tego adresu.

en: Unable to generate renewal order for subscription on the "invoice.paid" event.
pl: Nie można wygenerować zlecenia odnowienia subskrypcji dla zdarzenia „invoice.paid”.

en: Unable to generate renewal order for subscription to record the incoming "invoice.payment_failed" event.
pl: Nie można wygenerować zlecenia odnowienia subskrypcji w celu zapisania nadchodzącego zdarzenia „invoice.payment_failed”.

en: Unable to set subscription item ID meta for WCPay subscription item %s.
pl: Nie można ustawić metadanych dla identyfikatora pozycji %s subskrypcji WCPay.

en: Unable to update UPE appearance values at this time.
pl: Nie można teraz zaktualizować wartości wyglądu funkcji UPE.

en: Unavailable
pl: Niedostępne

en: Uncaptured (%1$s)
pl: Nieprzechwycone (%1$s)

en: Uncaptured transactions
pl: Nieprzechwycone transakcje

en: Under review
pl: Sprawdzanie

en: Underage. Age must be at least 18.
pl: Osoba niepełnoletnia. Minimalny wiek to co najmniej 18 lat.

en: Undo
pl: Cofnij

en: Unexpected server error
pl: Nieoczekiwany błąd serwera

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom (UK)
pl: Wielka Brytania

en: United States (US)
pl: Stany Zjednoczone

en: United States (US) dollar
pl: Dolar amerykański

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Unknown document type
pl: Nieznany typ dokumentu

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown transactions
pl: Nieznane transakcje

en: Unrecognized
pl: Nierozpoznany

en: Unsupported currency:
pl: Nieobsługiwana waluta:

en: Update
pl: Zaktualizuj

en: Update %s business details
pl: Zaktualizuj dane firmy %s

en: Update WordPress
pl: Zaktualizuj WordPress

en: Update and retry payment
pl: Zaktualizuj i spróbuj ponownie dokonać płatności

en: Update business details
pl: Zaktualizuj dane firmy

en: Update by %s to avoid a disruption in deposits.
pl: Zaktualizuj do %s, aby uniknąć zakłóceń w płatnościach częściowych.

en: Update payment details
pl: Zaktualizuj szczegóły płatności

en: Update payment method
pl: Zaktualizuj metodę płatności

en: Update selected
pl: Zaktualizuj wybrane

en: Update your VAT information
pl: Zaktualizuj informacje o VAT

en: Update your store's configuration to ensure smooth transactions.
pl: Zaktualizuj konfigurację swojego sklepu, aby zapewnić płynność transakcji.

en: Upload a .png or .jpg file.
pl: Prześlij plik .png lub .jpg.

en: Upload custom logo
pl: Prześlij niestandardowe logo

en: Upload documentation for the prior payment that can uniquely identify it, such as a separate receipt. This document should be paired with a similar document from the disputed payment that proves the two are separate. This should also include a separate shipping label or receipt for the other payment. If multiple products were shipped together, provide a packing list that shows each purchase.
pl: Prześlij dokumentację wcześniejszej płatności, która pozwoli ją bezsprzecznie zidentyfikować, np. oddzielne pokwitowanie. Ten dokument powinien być zestawiony z podobnym dokumentem dla zduplikowanej płatności, który udowodni, że miały miejsce dwie oddzielne płatności. Należy dołączyć również oddzielną etykietę wysyłki lub pokwitowanie dla innej płatności. Jeśli wysłano razem wiele produktów, dołącz list przewozowy pokazujący każdy zakup.

en: Upload file
pl: Prześlij plik

en: Use the bundled version of WooCommerce Admin
pl: Użyj wersji aplikacji Admin z pakietu z WooCommerce

en: Use {{testCardHelpLink}}test card numbers{{/testCardHelpLink}} to simulate various transactions. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}
pl: Użyj {{testCardHelpLink}}numerów kart testowych{{/testCardHelpLink}}, aby symulować różne transakcje. {{learnMoreLink}}Dowiedz się więcej{{/learnMoreLink}}

en: VAT Invoice
pl: Faktura VAT

en: VAT Number
pl: Numer VAT

en: VAT details
pl: Informacje o VAT

en: VAT information saved on this page will be applied to all of your account’s receipts.
pl: Informacje związane z podatkiem VAT zapisane na tej stronie będą dotyczyć wszystkich paragonów z Twojego konta.

en: VAT invoice for %s to %s
pl: Faktura VAT za: %s, dla: %s

en: VAT invoice without proper period dates
pl: Faktura VAT bez prawidłowych dat

en: Variable fee: %s
pl: Opłata zmienna: %s

en: Verification failed for an unknown reason. Correct any errors and resubmit the required fields.
pl: Weryfikacja nie powiodła się z nieznanego powodu. Skoryguj błędy i ponownie prześlij informacje w wymaganych polach.

en: Verified name
pl: Zweryfikowana nazwa

en: Verify bank details
pl: Zweryfikuj dane banku

en: Verify your bank account to start receiving deposits
pl: Zweryfikuj rachunek bankowy, aby zacząć otrzymywać wpłaty

en: Verify your bank details
pl: Zweryfikuj dane banku

en: Verify your bank details by <strong>%s</strong> or before reaching <strong>$5,000</strong> in sales to avoid a disruption in payments.
pl: Zweryfikuj dane banku do <strong>%s</strong> lub przed osiągnięciem sprzedaży na poziomie <strong>5000 USD</strong>, aby uniknąć zakłóceń w płatnościach.

en: Verify your business details with %s to accept recurring payments for this subscription product.
pl: Zweryfikuj dane swojej firmy przy użyciu %s, aby akceptować płatności cykliczne dla tej usługi subskrypcji.

en: Verifying your information with %s
pl: Weryfikacja informacji w usłudze %s

en: Version
pl: Wersja

en: View %s settings
pl: Wyświetl ustawienia usługi %s

en: View Multi-Currency settings
pl: Wyświetl ustawienia wielu walut

en: View details
pl: Wyświetl szczegóły

en: View full deposits history
pl: Wyświetl pełną historię płatności częściowych

en: View loan details
pl: Wyświetl szczegóły pożyczki

en: View more details
pl: Wyświetl więcej szczegółów

en: View our documentation
pl: Zapoznaj się z naszą dokumentacją

en: View submitted evidence
pl: Wyświetl przesłane dowody

en: View transactions
pl: Wyświetl transakcje

en: Viewing test authorizations. To view live authorizations, disable test mode in %s settings.
pl: Wyświetlanie autoryzacji testowych. Aby wyświetlić aktywne autoryzacje, wyłącz tryb testowy w ustawieniach usługi %s.

en: Viewing test blocked transactions. To view live blocked transactions, disable test mode in %s settings.
pl: Wyświetlanie testu zablokowanych transakcji. Aby wyświetlić aktywne zablokowane transakcje, wyłącz tryb testowy w ustawieniach usługi %s.

en: Viewing test deposits. To view live deposits, disable test mode in %s settings.
pl: Wyświetlanie testowych płatności częściowych. Aby wyświetlić aktywne płatności częściowe, wyłącz tryb testowy w ustawieniach usługi %s.

en: Viewing test disputes. To view live disputes, disable test mode in %s settings.
pl: Wyświetlanie sporów testowych. Aby wyświetlić aktywne spory, wyłącz tryb testowy w ustawieniach usługi %s.

en: Viewing test documents. To view live documents, disable test mode in %s settings.
pl: Wyświetlanie dokumentów testowych. Aby wyświetlić aktywne dokumenty, wyłącz tryb testowy w ustawieniach usługi %s.

en: Viewing test loans. To view live loans, disable test mode in %s settings.
pl: Wyświetlanie pożyczek testowych. Aby wyświetlić aktywne pożyczki, wyłącz tryb testowy w ustawieniach usługi %s.

en: Viewing test on review transactions. To view live on review transactions, disable test mode in %s settings.
pl: Wyświetlanie testu transakcji w trakcie weryfikacji. Aby wyświetlić aktywne transakcje w trakcie weryfikacji, wyłącz tryb testowy w ustawieniach usługi %s.

en: Viewing test transactions. To view live transactions, disable test mode in %s settings.
pl: Wyświetlanie transakcji testowych. Aby wyświetlić aktywne transakcje, wyłącz tryb testowy w ustawieniach usługi %s.

en: WCPay subscription renewal attempt %d failed. | WCPay subscription renewal attempt %d failed.
pl[0]: Próba odnowienia subskrypcji WCPay %d nie powiodła się.
pl[1]: Próba odnowienia subskrypcji WCPay %d nie powiodła się.
pl[2]: Próba odnowienia subskrypcji WCPay %d nie powiodła się.

en: WCPay woopay order status sync
pl: Synchronizacja statusu zamówienia WCPay woopay

en: We could not verify that the person resides at the provided address. The address must be a valid physical address where the individual resides and cannot be a P.O. Box.
pl: Nie udało się nam zweryfikować, że ta osoba mieszka pod podanym adresem. Adres musi być prawidłowym adresem fizycznym, pod którym mieszka dana osoba. Nie może to być skrytka pocztowa.

en: We couldn’t verify the postal code in the billing address. If the issue persists, suggest the customer to reach out to the card issuing bank.
pl: Nie można zweryfikować kodu pocztowego w adresie rozliczeniowym. Jeśli problem będzie się powtarzać, zasugeruj klientowi, aby skontaktował się z bankiem, który wystawił kartę.

en: We couldn’t verify the postal code in your billing address. Make sure the information is current with your card issuing bank and try again.
pl: Nie można zweryfikować kodu pocztowego w adresie rozliczeniowym. Sprawdź aktualność informacji w banku, który wystawił kartę, i spróbuj ponownie.

en: We detected a temporary issue with your account. Please try and connect your Stripe account.
pl: Wykryliśmy chwilowy problem z Twoim kontem. Spróbuj połączyć się z kontem Stripe.

en: We detected and prevented an attempt to pay for a duplicate order. If this was a mistake and you wish to try again, please create a new order.
pl: Wykryliśmy i zablokowaliśmy próbę opłacenia powielonego zamówienia. Jeśli to był błąd i chcesz spróbować ponownie, utwórz nowe zamówienie.

en: We have identified executives that haven’t been added on the account. Add any missing executives to the account.
pl: Zidentyfikowaliśmy prezesów, których nie dodano do konta. Dodaj do konta brakujących prezesów.

en: We have identified holding companies with significant percentage ownership. Upload a Memorandum of Association for each of the holding companies.
pl: Zidentyfikowaliśmy firmy holdingowe ze znacznymi udziałami procentowymi. Prześlij akt założycielski w przypadku każdej z firm holdingowych.

en: We have identified owners that haven’t been added on the account. Add any missing owners to the account.
pl: Zidentyfikowaliśmy właścicieli, których nie dodano do konta. Dodaj do konta brakujących właścicieli.

en: We need more information from you to enable this method. {{learnMoreLink}}Learn more.{{/learnMoreLink}}
pl: Aby włączyć tę metodę, potrzebujemy więcej informacji. {{learnMoreLink}}Dowiedz się więcej.{{/learnMoreLink}}

en: We noticed you're visiting from %1$s. We've updated our prices to %2$s for your shopping convenience. <a>Use %3$s instead.</a>
pl: Zauważyliśmy, że odwiedzasz stronę z następującego kraju: %1$s. Aby zapewnić Ci wygodne zakupy, zaktualizowaliśmy ceny do waluty %2$s. <a>Zamiast tego użyj %3$s.</a>

en: We prevented multiple payments for the same order. If this was a mistake and you wish to try again, please create a new order.
pl: Zapobiegliśmy wielu płatnościom za to samo zamówienie. Jeśli to był błąd i chcesz spróbować ponownie, utwórz nowe zamówienie.

en: We take every step required to safeguard your personal data. %s is built in partnership with Stripe to store your data in a safe and secure manner.
pl: Podejmujemy wszystkie kroki niezbędne do zabezpieczenia danych osobowych. %s stworzyliśmy wspólnie z firmą Stripe, aby przechowywać dane w bezpieczny sposób.

en: We use {{woopayBold/}} to securely store your information in this WooCommerce store and others. Next time at checkout, we'll send you a code by SMS to authenticate your purchase. {{learnMore/}}
pl: Używamy {{woopayBold/}} w celu bezpiecznego przechowywania Twoich danych w tym sklepie WooCommerce i innych. Następnym razem przy finalizacji płatności otrzymasz od nas SMS z kodem do autoryzacji zakupu. {{learnMore/}}

en: We will automatically submit any saved evidence at the due date.
pl: Automatycznie prześlemy wszelkie zapisane dowody w wymaganym terminie.

en: We will need your banking details in order to process any payouts to you.
pl: W celu przetworzenia wszelkich wypłat będziemy potrzebować Twoich danych bankowych.

en: We'll do our best to work with Stripe to confirm your identity as quickly as we can. Typically, we'll confirm your application within a couple of days.
pl: Wspólnie z firmą Stripe zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby jak najszybciej potwierdzić Twoją tożsamość. Zwykle potwierdzamy wniosek w ciągu kilku dni.

en: We're not able to add this payment method. Please refresh the page and try again.
pl: Nie mogliśmy dodać tej metody płatności. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: We're not able to add this payment method. Please try again later
pl: Nie mogliśmy dodać tej metody płatności. Spróbuj ponownie później

en: We're not able to process this payment due to the order ID mismatch. Please try again later.
pl: Nie możemy przetworzyć tej płatności z powodu niezgodności identyfikatora zamówienia. Spróbuj ponownie później.

en: We're not able to process this payment. Please refresh the page and try again.
pl: Nie możemy przetworzyć tej płatności. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: We're not able to process this payment. Please try again later.
pl: Nie możemy przetworzyć tej płatności. Spróbuj ponownie później.

en: We're not able to process this request. Please refresh the page and try again.
pl: Nie możemy przetworzyć tego żądania. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: We've successfully collected payment for your subscription using your new payment method.
pl: Płatność za subskrypcję została pomyślnie pobrana za pomocą nowej metody płatności.

en: We've temporarily paused new account creation. We'll notify you when we resume!
pl: Tymczasowo wstrzymaliśmy tworzenie nowych kont. Poinformujemy Cię, gdy je wznowimy.

en: Wednesday
pl: Środa

en: Weekly
pl: Tygodniowo

en: Weekly anchor for deposit scheduling when interval is set to weekly
pl: Tygodniowy punkt odniesienia do tworzenia harmonogramów płatności częściowych po ustawieniu interwału na tygodniowy

en: We’ll use the email address to contact you with any important notifications related to your account, and the phone number will only be used to protect your account with two-factor authentication.
pl: Adresu e-mail będziemy używać do kontaktowania się z Tobą w sprawie wszelkich ważnych powiadomień związanych z Twoim kontem, a numer telefonu będzie wykorzystywany wyłącznie do ochrony konta za pomocą uwierzytelniania dwuskładnikowego.

en: We’ll use these details to enable payments for your store.
pl: Użyjemy tych danych, aby zezwolić na realizowanie płatności za pośrednictwem Twojego sklepu.

en: We’ve detected that you have duplicate sites connected to %s. When Safe Mode is active, payments will not be interrupted. However, some features may not be available until you’ve resolved this issue below. Safe Mode is most frequently activated when you’re transferring your site from one domain to another, or creating a staging site for testing. <safeModeLink>Learn more</safeModeLink>
pl: Wykryliśmy, że masz zduplikowane domeny połączone z usługą %s. Gdy tryb bezpieczny jest aktywny, płatności nie będą przerywane. Jednak do czasu rozwiązania poniższego problemu niektóre funkcje mogą być niedostępne. Tryb bezpieczny jest najczęściej aktywowany podczas przenoszenia witryny z jednej domeny do drugiej lub tworzenia tymczasowej witryny na potrzeby testowania. <safeModeLink>Dowiedz się więcej</safeModeLink>.

en: We’ve detected that you have duplicate sites connected to %s. When Safe Mode is active, payments will not be interrupted. However, some features may not be available until you’ve resolved this issue below. Safe Mode is most frequently activated when you’re transferring your site from one domain to another, or creating a staging site for testing. A site adminstrator can resolve this issue. <safeModeLink>Learn more</safeModeLink>
pl: Wykryliśmy, że masz zduplikowane domeny połączone z usługą %s. Gdy tryb bezpieczny jest aktywny, płatności nie będą przerywane. Jednak do czasu rozwiązania poniższego problemu niektóre funkcje mogą być niedostępne. Tryb bezpieczny jest najczęściej aktywowany podczas przenoszenia witryny z jednej domeny do drugiej lub tworzenia tymczasowej witryny na potrzeby testowania. Problem ten może rozwiązać administrator witryny. <safeModeLink>Dowiedz się więcej</safeModeLink>.

en: We’ve saved your product as a draft.
pl: Produkt zapisano jako wersję roboczą.

en: What category of legal entity identify your business?
pl: Do jakiej kategorii podmiotów prawnych należy Twoja firma?

en: What else should I keep in mind while completing this process?
pl: O czym jeszcze należy pamiętać podczas finalizacji tego procesu?

en: What information should I have at hand before I start the “Know Your Customer” process?
pl: Jakimi informacjami muszę dysponować przed rozpoczęciem procesu „Poznaj swojego klienta”?

en: What is the estimated timeline for taking your store live?
pl: Jaki jest szacowany czas potrzebny do uruchomienia Twojego sklepu?

en: What is your estimated annual Ecommerce revenue (USD)?
pl: Jakie są szacowane roczne przychody Twojej firmy z działalności e-commerce (w USD)?

en: What is “Know Your Customer”?
pl: Czym jest proces „Poznaj swojego klienta”?

en: What made you disable the new payments experience?
pl: Co zdecydowało o wyłączeniu nowych funkcji płatności?

en: What type of goods or services does your business sell?
pl: Jakie towary lub usługi sprzedaje Twoja firma?

en: What type of legal entity is your business?
pl: Jakiego typu podmiotem prawnym jest Twoja firma?

en: What’s the legal name of your business?
pl: Jaka jest nazwa prawna Twojej firmy?

en: What’s your business website?
pl: Jaka jest witryna internetowa Twojej firmy?

en: What’s your email address?
pl: Jaki jest Twój adres e-mail?

en: What’s your mobile phone number?
pl: Jaki jest Twój numer telefonu komórkowego?

en: When enabled debug notes will be added to the log.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje, że do dziennika zostaną dodane notatki z debugowania.

en: When enabled, customers who have configured Apple Pay or Google Pay enabled devices will be able to pay with their respective choice of Wallet.
pl: Gdy włączysz tę opcję, klienci, którzy skonfigurowali urządzenie zgodne z usługą Apple Pay lub Google Pay, będą mogli płacić za pomocą wybranej metody płatności.

en: When enabled, customers will be able to checkout using WooPay.
pl: Gdy usługa WooPay jest włączona, klienci będą mogli finalizować płatności za jej pomocą.

en: When enabled, customers will be able to checkout using WooPay. In order to use {{wooPayLink}}WooPay{{/wooPayLink}}, you must agree to our {{tosLink}}WooCommerce Terms of Service{{/tosLink}} and {{privacyLink}}Privacy Policy{{/privacyLink}}. {{trackingLink}}Click here{{/trackingLink}} to learn more about the data you will be sharing and opt-out options.
pl: Po jego włączeniu klienci będą mogli finalizować płatności za pomocą WooPay. Aby korzystać z {{wooPayLink}}WooPay{{/wooPayLink}}, musisz zaakceptować {{tosLink}}Warunki korzystania z usługi WooCommerce{{/tosLink}} i {{privacyLink}}Politykę prywatności{{/privacyLink}}. {{trackingLink}}Kliknij tutaj{{/trackingLink}}, aby dowiedzieć się więcej o danych, jakie będziesz udostępniać, a także o opcjach wycofania zgody.

en: When enabled, payment error logs will be saved to WooCommerce > Status > Logs.
pl: Jeśli ta opcja będzie włączona, dzienniki błędów płatności będą zapisywane w zakładce WooCommerce > Status > Dzienniki.

en: When enabled, payment methods powered by %s will appear on checkout.
pl: Gdy ta funkcja będzie włączona, metody płatności dostępne w usłudze %s pojawią się podczas finalizacji płatności.

en: When enabled, the payment will be blocked.
pl: Po włączeniu tej opcji płatność zostanie zablokowana.

en: When enabled, users will be able to pay with a saved card during checkout. Card details are stored in our platform, not on your store.
pl: Po włączeniu użytkownicy będą mogli zapłacić zapisaną kartą podczas realizacji zamówienia. Dane karty są zapisywane na naszej platformie, a nie w Twoim sklepie.

en: When you submit your evidence, we'll format it and send it to the cardholder's bank, then email you once the dispute has been decided.
pl: Po przesłaniu dowodów sformatujemy je i prześlemy do banku posiadacza karty. Wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail, gdy spór zostanie rozstrzygnięty.

en: Where is your business legally registered?
pl: Gdzie jest zarejestrowana Twoja firma?

en: Why do I have to share this information?
pl: Dlaczego muszę podać te informacje?

en: Why we ask for personal financial information
pl: Dlaczego prosimy o podanie finansowych danych osobowych

en: With the following message: <code>%s</code>
pl: Z następującym komunikatem: <code>%s</code>

en: Withdrawal
pl: Wycofano

en: Withhold rate
pl: Kwota potrącenia

en: Within 1 month
pl: W ciągu 1 miesiąca

en: Without the new payments experience, your customers will only be able to pay using credit card / debit card. You will not be able to add other sales-boosting payment methods anymore.
pl: Bez nowych funkcji płatności klienci będą mogli płacić tylko kartą kredytową/debetową. Nie będzie już można dodać innych metod płatności zwiększających sprzedaż.

en: Won
pl: Wygrana

en: WooCommerce In-Person Payments
pl: Płatności osobiste WooCommerce

en: WooCommerce Payments: detected and deleted order ID %d, which has duplicate cart content with this order.
pl: Płatności WooCommerce: wykryto i usunięto zamówienie o identyfikatorze %d, którego zawartość koszyka jest taka sama jak w tym zamówieniu.

en: WooPay Login Session
pl: Sesja logowania do WooPay

en: WooPay SMS code verification
pl: Weryfikacja WooPay kodem SMS

en: WooPay button
pl: Przycisk WooPay

en: WooPay cannot be enabled at checkout. Click to expand.
pl: Usługi WooPay nie można włączyć podczas finalizacji płatności. Kliknij, aby rozwinąć.

en: WooPay is unavailable at this time. Please complete your checkout below. Sorry for the inconvenience.
pl: Płatność WooPay jest obecnie niedostępna. Zakończ finalizację zamówienia poniżej. Przepraszamy za niedogodności.

en: WooPay is unavailable at this time. Sorry for the inconvenience.
pl: Płatność WooPay jest obecnie niedostępna. Przepraszamy za niedogodności.

en: WooPay request is not signed correctly.
pl: Żądanie WooPay nie jest poprawnie podpisane.

en: WooPayments is pre-integrated with popular payment options:
pl: Usługa WooPayments jest wstępnie zintegrowana z popularnymi opcjami płatności:

en: Yes
pl: Tak

en: Yes, deactivate %s
pl: Tak, wyłącz usługę %s

en: You are about to export %d deposits. If you'd like to reduce the size of your export, you can use one or more filters. Would you like to continue?
pl: Masz zamiar wyeksportować następującą liczbę płatności częściowych: %d Jeśli chcesz zmniejszyć rozmiar eksportowanych treści, możesz zastosować jeden lub więcej filtrów. Czy chcesz kontynuować?

en: You are about to export %d disputes. If you'd like to reduce the size of your export, you can use one or more filters. Would you like to continue?
pl: Za chwilę wyeksportujesz następującą liczbę wniosków o rozstrzygnięcie sporów: %d. Jeśli chcesz zmniejszyć rozmiar eksportu, możesz użyć jednego lub kilku filtrów. Czy chcesz kontynuować?

en: You are about to export %d transactions. If you'd like to reduce the size of your export, you can use one or more filters. Would you like to continue?
pl: Zostanie wyeksportowana następująca liczba transakcji: %d. Jeśli chcesz ograniczyć wielkość eksportu, możesz skorzystać z filtra lub filtrów. Czy chcesz kontynuować?

en: You aren’t authorized to do that.
pl: Brak uprawnień.

en: You can add %s (%s) again at any time in Multi-Currency settings.
pl: Możesz dodać %s (%s) ponownie w dowolnej chwili w ustawieniach wielu walut.

en: You can add it again at any time in {{wooCommercePaymentsLink /}}.
pl: Możesz dodać tę metodę ponownie w dowolnym momencie tutaj: {{wooCommercePaymentsLink /}}

en: You can also save this evidence for later instead of submitting it immediately.
pl: Dowody można zapisać w celu wykorzystania ich w przyszłości zamiast przesyłać je od razu.

en: You can enable %s again at any time in {{settingsLink}}settings{{/settingsLink}}.
pl: W dowolnym momencie możesz ponownie włączyć usługę %s w {{settingsLink}}ustawieniach{{/settingsLink}}.

en: You can now choose a level of protection for screening incoming transactions. Screened transactions will be automatically blocked by your customized fraud filters.
pl: Możesz teraz wybrać poziom ochrony przy monitorowaniu transakcji przychodzących. Sprawdzone transakcje zostaną automatycznie zablokowane przez niestandardowe filtry zapobiegające oszustwom.

en: You cannot add that amount of "%1$s"; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
pl: Nie można dodać tej ilości produktu „%1$s” do koszyka, ponieważ w magazynie nie ma odpowiednich zapasów (pozostało: %2$s).

en: You have a $5,000 balance limit or 30 days from your first transaction to verify and set up deposits in your account.
pl: Masz limit salda w wysokości 5000 USD lub 30 dni od pierwszej transakcji na weryfikację i skonfigurowanie płatności częściowych na swoim koncie.

en: You have accepted the dispute for order #%s.
pl: Zaakceptowano spór dotyczący zamówienia nr %s.

en: You have accepted the dispute.
pl: Zaakceptowano spór.

en: You have exceeded the number of allowed verification attempts.
pl: Przekroczono liczbę dozwolonych prób weryfikacji.

en: You have installed a development version of %s which requires files to be built. From the plugin directory, run <code>npm run build:client</code> to build and minify assets. Alternatively, you can download a pre-built version of the plugin from the <a1>WordPress.org repository</a1> or by visiting the <a2>releases page in the GitHub repository</a2>.
pl: Zainstalowano wersję deweloperską %s, która wymaga utworzenia plików. Aby skompilować i zminifikować zasoby, uruchom <code>npm run build:client</code> w katalogu wtyczek. Możesz też pobrać gotową wersję wtyczki z repozytorium <a1>WordPress.org</a1> lub odwiedzając <a2>stronę wersji w repozytorium GitHub</a2>.

en: You have reached the <strong>30-day limit</strong> for early selling access. In order to reactivate payments, please verify your bank details.
pl: Osiągnięto <strong>30-dniowy limit</strong> wcześniejszego dostępu do sprzedaży. Zweryfikuj dane banku, aby ponownie aktywować płatności.

en: You have time until <strong>%s</strong> to make your first sale without undergoing full business verification. Take advantage of this time window and start selling now.
pl: Masz czas do <strong>%s</strong> na dokonanie pierwszej sprzedaży bez konieczności przechodzenia pełnej weryfikacji biznesowej. Skorzystaj z tego okresu i zacznij sprzedawać już teraz.

en: You must <a>capture</a> this charge within the next
pl: Musisz <a>przechwycić</a> tę opłatę w ciągu następnych

en: You must capture the payment on the order details screen within 7 days of authorization, otherwise the money will return to the shopper.
pl: Musisz pobrać płatność podaną w szczegółach zamówienia w ciągu 7 dni od autoryzacji albo pieniądze wrócą do kupującego.

en: You need to provide more information to enable %s on your checkout.
pl: Musisz dostarczyć więcej informacji, aby umożliwić %s podczas realizacji zamówienia.

en: You need to provide more information to enable %s on your checkout:
pl: Musisz dostarczyć więcej informacji, aby umożliwić %s podczas realizacji zamówienia:

en: You shall refund this payment in the same application where the payment was made.
pl: Należy zwrócić płatność w tej samej aplikacji, w której została przekazana.

en: You should be especially wary when a customer has an international IP address but uses domestic billing and shipping information. Fraudsters often pretend to live in one location, but live and shop from another.
pl: Należy zachować szczególną ostrożność, gdy klient ma międzynarodowy adres IP, ale używa krajowych danych rozliczeniowych i wysyłkowych. Oszuści często ukrywają swoją rzeczywistą lokalizację.

en: You should first get in touch with your customer. If you understand what their complaint is, there is a chance for you to explain the misunderstanding or to make it right. If you’re able to resolve the issue with your customer, you can ask that they withdraw the dispute.
pl: Przede wszystkim skontaktuj się z klientem. Jeśli dowiesz się, czego dotyczy skarga, masz możliwość wyjaśnienia nieporozumienia lub naprawienia pomyłki. Jeśli jesteś w stanie rozwiązać problem bezpośrednio z klientem, możesz go poprosić o wycofanie sporu.

en: You're ready to begin accepting payments using foreign currencies!
pl: Już możesz akceptować płatności w walutach obcych!

en: You're ready to start selling!
pl: Możesz rozpocząć sprzedaż!

en: You've already added {{enabledCurrenciesText /}} to your store.
pl: Dodano już {{enabledCurrenciesText /}} do sklepu.

en: You've disabled the new payments experience in your store.
pl: Wyłączono nowe funkcje płatności w Twoim sklepie.

en: Your business’s logo will be used on printed receipts.
pl: Logo Twojej firmy będzie używane na wydrukowanych paragonach.

en: Your capital loan has been approved!
pl: Twoja pożyczka kapitałowa została zatwierdzona.

en: Your deposits are dispatched {{strong}}automatically every %s{{/strong}}
pl: Płatności częściowe są wysyłane {{strong}}automatycznie co %s{{/strong}}

en: Your deposits are dispatched {{strong}}automatically every day{{/strong}}
pl: Płatności częściowe są wysyłane {{strong}}automatycznie każdego dnia{{/strong}}

en: Your deposits are dispatched {{strong}}automatically on the %s of every month{{/strong}}
pl: Płatności częściowe są wysyłane {{strong}}automatycznie %s dnia każdego miesiąca{{/strong}}

en: Your deposits are dispatched {{strong}}automatically on the last day of every month{{/strong}}
pl: Płatności częściowe są wysyłane {{strong}}automatycznie ostatniego dnia każdego miesiąca{{/strong}}

en: Your deposits are {{strong}}temporarily suspended{{/strong}}. {{suspendLink}}Learn more{{/suspendLink}}
pl: Twoje płatności częściowe są {{strong}}tymczasowo zawieszone{{/strong}}. {{suspendLink}}Dowiedz się więcej{{/suspendLink}}

en: Your domain has been verified with Apple Pay!
pl: Twoja domena została zweryfikowana w Apple Pay!

en: Your explanation for why the customer is not entitled to a refund.
pl: Twoje wyjaśnienie, dlaczego klient nie ma prawa do zwrotu.

en: Your export will be emailed to %s
pl: Twój eksport zostanie wysłany w wiadomości e-mail na adres %s

en: Your first deposit is held for seven business days. {{whyLink}}Why?{{/whyLink}}
pl:  Twoja pierwsza płatność częściowa jest wstrzymana na 7 dni roboczych. {{whyLink}}Dlaczego?{{/whyLink}}

en: Your first deposit will be held for 7 days. Deposit scheduling will be available after this period.
pl: Twoja pierwsza płatność częściowa będzie wstrzymana przez 7 dni. Tworzenie harmonogramów płatności częściowych będzie dostępne po tym okresie.

en: Your payment information is incomplete.
pl: Podane informacje o płatności są niekompletne.

en: Your payment was not processed.
pl: Płatność nie została przetworzona.

en: Your product prices are automatically converted from your default currency (%s) based on the currency exchange rate and formatting rules for each currency.
pl: Ceny Twoich produktów zostaną automatycznie przeliczone z waluty domyślnej (%s) według kursu wymiany i reguł formatowania dla każdej waluty.

en: Your receipt for order: #{order_number}
pl: Paragon za zamówienie: {order_number}

en: Your refund policy, as shown or provided to the customer.
pl: Twoje zasady zwrotów, które zostały przedstawione klientowi.

en: Your site is currently in Safe Mode.
pl: Twoja witryna jest aktualnie w trybie bezpiecznym.

en: Your store has active subscriptions using the built-in %6$s functionality. Due to the %1$soff-site billing engine%3$s these subscriptions use, %4$sthey will continue to renew even after you deactivate %6$s%5$s. %2$sLearn more%3$s.
pl: Twój sklep ma aktywne subskrypcje korzystające z wbudowanej funkcji %6$s. Z uwagi na %1$szewnętrzny mechanizm fakturowania%3$s, z którego korzystają te subskrypcje, %4$sbędą się one odnawiały nawet po wyłączeniu usługi %6$s%5$s. %2$sDowiedz się więcej%3$s.

en: Your subscription cancellation policy, as shown to the customer.
pl: Twoje zasady anulowania subskrypcji przedstawione klientowi.

en: Your subscription's last renewal failed payment. Please update your payment details so we can reattempt payment.
pl: Nieudana płatność za ostatnie odnowienie subskrypcji. Zaktualizuj szczegóły płatności, abyśmy mogli ponowić próbę jej zrealizowania.

en: Your test account will be deactivated and your transaction records will be preserved for future reference.
pl: Twoje konto testowe zostanie zdezaktywowane, a zapisy transakcji zostaną zachowane do wykorzystania w przyszłości.

en: Your {site_title} Receipt
pl: Twój paragon: {site_title}

en: You’ll need to provide details to verify that you’re the owner of the account. If you’re setting up payments for someone else, choose the test payments option.
pl: Musisz podać szczegóły, aby zweryfikować, że konto należy do Ciebie. Jeśli konfigurujesz płatności dla kogoś innego, wybierz opcję płatności testowych.

en: You’re eligible to start selling now and fast-track the setup process.
pl: Możesz rozpocząć sprzedaż już teraz i przyspieszyć proces konfiguracji.

en: You’re now eligible to receive Instant Deposits with %s
pl: Możesz teraz otrzymywać natychmiastowe płatności częściowe przy użyciu usługi %s

en: You’re only steps away from getting paid
pl: Tylko kilka kroków dzieli Cię od otrzymania płatności

en: You’re ready to start using the features and benefits of %s.
pl: Możesz już zacząć korzystać z funkcji i zalet usługi %s.

en: Zip check
pl: Sprawdzenie kodu pocztowego

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}. Customer asked to authenticate payment and will be notified again {retry_time}
pl: [{site_title}] Niepowodzenie płatności automatycznej za zamówienie nr {order_number}. Klient został poproszony o autoryzację płatności i zostanie powiadomiony ponownie {retry_time}

en: a day
pl: dzień

en: a minute
pl: minutę

en: a second
pl: sekundy

[ctx: an email notification]
en: Enable/disable
pl: Włącz/wyłącz

en: an hour
pl: godzinę

en: and
pl: i

en: any
pl: dowolny

en: authorization(s)
pl: autoryzacja(-e)

en: blocked
pl: zablokowane

en: contact support
pl: skontaktuj się z pomocą techniczną

en: credit
pl: kredytowa

en: currency | currencies
pl[0]: waluta
pl[1]: waluty
pl[2]: walut

en: debit
pl: debetowa

en: deposit | deposits
pl[0]: płatność częściowa
pl[1]: płatności częściowe
pl[2]: płatności częściowe

en: dispute | disputes
pl[0]: spór
pl[1]: spory
pl[2]: spory

en: document | documents
pl[0]: dokument
pl[1]: dokumenty
pl[2]: dokumenty

en: eight
pl: osiem

en: fees
pl: opłaty

en: five
pl: pięć

en: fixed fees
pl: opłaty stałe

en: four
pl: cztery

en: giropay
pl: GiroPay

en: giropay transactions
pl: Transakcje giropay

en: how to issue refunds
pl: jak dokonywać zwrotów pieniędzy

en: iDEAL transactions
pl: Transakcje iDEAL

en: loan | loans
pl[0]: pożyczka
pl[1]: pożyczki
pl[2]: pożyczki

en: manage
pl: zarządzaj

en: missing fees
pl: brakujące opłaty

en: net
pl: netto

en: nine
pl: dziewięć

en: one
pl: jeden

en: pending
pl: Oczekujące

en: phone number country code
pl: numer kierunkowy kraju

en: prepaid
pl: przedpłacona

en: requires | require
pl[0]: wymaga
pl[1]: wymagają
pl[2]: wymaga

en: seven
pl: siedem

en: six
pl: sześć

en: the card being expired or canceled.
pl: utraty ważności lub anulowania karty.

en: the card being lost or stolen.
pl: zgubienia lub kradzieży karty.

en: three
pl: trzy

en: total
pl: suma

en: transaction | transactions
pl[0]: transakcja
pl[1]: transakcje
pl[2]: transakcje

en: transactions(s)
pl: transakcje

en: two
pl: dwa

en: unknown
pl: nieznane

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as type pointer content]
en: %1$sChoose Subscription%2$s%3$s%4$s adds two new subscription product types - %5$sSimple subscription%6$s and %7$sVariable subscription%8$s.%9$s
pl: %1$sWybierz subskrypcję%2$s%3$s%4$s zawiera dwie nowe usługi subskrypcji — %5$sSubskrypcja prosta%6$s i %7$sSubskrypcja zmienna%8$s.%9$s

en: {{infoIcon /}} Remove %1$s
pl: {{infoIcon /}} Usuń %1$s

en: {{learnMoreLink}}Learn More{{/learnMoreLink}}
pl: {{learnMoreLink}}Dowiedz się więcej{{/learnMoreLink}}

en: {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}} about why your account balance may be negative.
pl: {{learnMoreLink}}Dowiedz się więcej{{/learnMoreLink}}, dlaczego saldo konta może być ujemne.

en: {{linkToStripePage /}} about %s Fees
pl: {{linkToStripePage /}} o opłatach %s

en: {{linkToStripePage /}} about %s Fees in your country
pl: {{linkToStripePage /}} o opłatach %s w Twoim kraju

en: {{strong}}Need help?{{/strong}} Learn more about {{wooCommercePaymentsLink}}%s{{/wooCommercePaymentsLink}} or {{contactSupportLink}}contact WooCommerce Support{{/contactSupportLink}}.
pl: {{strong}}Potrzebujesz pomocy?{{/strong}} Dowiedz się więcej o usłudze {{wooCommercePaymentsLink}}%s{{/wooCommercePaymentsLink}} lub {{contactSupportLink}}skontaktuj się z pomocą WooCommerce{{/contactSupportLink}}.

en: {{title}}Customer Currency{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}
pl: {{title}}Waluta klienta{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}

en: {{title}}Customer currency{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}
pl: {{title}}Waluta klienta{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}

en: {{title}}Date{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}
pl: {{title}}Data{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}

en: {{title}}Device type{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}
pl: {{title}}Typ urządzenia{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}

en: {{title}}Loan{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}
pl: {{title}}Pożyczka{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}

en: {{title}}Type{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}
pl: {{title}}Typ{{/title}} {{rule /}} {{filter /}}

en: {{wrapper}}Review store settings{{/wrapper}}
pl: {{wrapper}}Sprawdź ustawienia sklepu{{/wrapper}}

en: “Know Your Customer” standards are used by banks and other financial institutions to confirm that customers are who they say they are. By confirming their customers' identities, banks and financial institutions can help keep transactions safe from fraud and other suspicious activities.
pl: Standardy procesu „Poznaj swojego klienta” są wykorzystywane przez banki i inne instytucje finansowe w celu potwierdzenia, że klienci są tymi, za których się podają. Potwierdzając tożsamość klientów, banki i instytucje finansowe mogą pomóc w zabezpieczeniu transakcji przed oszustwami i innymi podejrzanymi działaniami.

en: • Customer name and email address linked to their customer profile
pl: • imię i nazwisko klienta oraz adres e-mail powiązany z profilem klienta;

en: • Customer's IP address and their device's geographical location at the time of purchase
pl: • adres IP klienta i geograficzną lokalizację jego urządzenia w momencie zakupu;

en: • Device ID and name of the device
pl: • identyfikator urządzenia i jego nazwę;

en: • Evidence that the customer logged into their account for your business before the transaction date
pl: • dowód, że klient zalogował się na swoje konto w Twojej firmie przed datą dokonania transakcji;

en: • Evidence that the same device and card used in the disputed payment was used in a previous payment that was not disputed
pl: • dowód, że to samo urządzenie i ta sama karta użyte w spornej płatności zostały użyte w poprzedniej płatności, która nie była przedmiotem sporu.

en: • Evidence that your website or app was accessed by the cardholder for purchase or services on or after the transaction date
pl: • dowód, że w momencie dokonania transakcji lub po niej posiadacz karty skorzystał z Twojej witryny lub aplikacji w celu dokonania zakupu lub skorzystania z usług;
